Na antenie: Twoje Ulubione Przeboje
Karol Kaleta
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»GALERIA»Galeria zdjęć radia eM w Kielcach. Radio eM Kielce 107,9 FM Twoje Ulubione Przeboje!

Na antenie: Twoje Ulubione Przeboje
Karol Kaleta
online button
online button

Na Rynku świąteczna atmosfera

sobota, 17 grudnia 2016 12:17

Ozdoby choinkowe, pyszne pierogi, sery, wędzone ryby i zaprzęg Świętego Mikołaja wraz z reniferami, a dla zmarzluchów kubeczek grzańca. To wszystko i jeszcze więcej można zobaczyć na kieleckim Rynku, gdzie trwa Jarmark Bożonarodzeniowy.

Trwa Jarmark z okazji Święta Kielc

czwartek, 23 czerwieca 2016 12:12

Przed nami  Święto Kielc. Z tej okazji na ulicy Sienkiewicza rozpoczął się jarmark. Na kieleckim deptaku stanęło już około 100 kramów, ale ma być ich jeszcze więcej. Wśród wystawców są nie tylko Polacy. Można spotkać m.in. Węgrów, Litwinów a nawet i Francuzów. 

Jarmark Francuski w Kielcach

wtorek, 21 czerwieca 2016 12:26

Od 22 do 26 czerwca w Kielcach trwa Jarmark Francuski. Francuskie przysmaki i różnego rodzaju produkty rzemieślnicze dostępne są w tych dniach na kieleckim deptaku na odcinku od ulicy Żelaznej do ulicy Paderewskiego.

Poznaliśmy smaki regionu

niedziela, 19 czerwieca 2016 12:35

Niedziela upłynęła pod znakiem regionalnych smaków. Pod halą hurtowni Makro rozstrzygał się finał regionalny XVI edycji konkursu „Nasze Kulinarne Dziedzictwo – Smaki Regionów”, któremu towarzyszył Jarmark Świętokrzyskie Smaki.

Poznamy najlepsze smaki

wtorek, 14 czerwieca 2016 15:43

Finał regionalny XVI edycji konkursu „Nasze Kulinarne Dziedzictwo – Smaki Regionów” i Jarmark Świętokrzyskie Smaki. Najbliższa niedziela upłynie pod znakiem regionalnej kuchni.

W niedzielę (05.06) odbędzie się XI Świętokrzyski Jarmark Agroturystyczny. Wydarzenie w Parku Etnograficznym w Tokarni potrwa od godziny 12 do 18. Weźmie w nim udział ponad 100 gospodarstw agroturystycznych z regionu.

Strona 1 z 2

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay