online button
Jesteś tutaj:Radio eM»GALERIA»KIELCE FOTO ZDJĘCIA
online button
online button

Park we mgle

środa, 26 października 2016 18:40

Światowy Dzień Serca

niedziela, 18 września 2016 08:27

Badania profilaktyczne ciśnienia tętniczego i poziomu glukozy, porady kardiologiczne, kardiochirurgiczne i neurologiczne dla dzieci i dorosłych  - z tych i wielu innych rzeczy będą mogli skorzystać ci, którzy 18 września pojawią się w Parku Miejskim w Kielcach. Tego dnia odbędą tam obchody XVII Światowego Dnia Serca.

Piknik w Parku Miejskim

czwartek, 14 lipieca 2016 10:29

W niedzielę 17 lipca Letni Klub Śniadaniowy zaprasza na kolejny piknik. Odbędzie się on w Parku Miejskim przy łabędziu o godzinie 10.

Zniknęły hamaki, które zawieszone zostały niedawno w kieleckim parku miejskim. Ktoś odciął je ostrym narzędziem pozostawiając na drzewach mocowania. Pracownicy Institute of Design informują, że stało się to w nocy z piątku na sobotę i sugerują, że złodziej „uczył się” jak naciąć linki, by przedmiot nadawał się jeszcze do użytku. Sprawa została zgłoszona na policję.

Festyn Rodzinny w Parku Miejskim

niedziela, 22 maja 2016 14:36

Urodziny „Biruty”

środa, 25 listopada 2015 08:02

Rzeźba „Przysięga miłości” autorstwa Ryszarda Wojciechowskiego, bardziej znana jako „Biruta” obchodziła w miniony wtorek swoje 42. urodziny. Z tej okazji pojawiła się w Kiecach Anna Jung-Wojciechowska – żona autora, a zarazem pierwowzór wyrzeźbionej postaci.

Strona 1 z 2

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay