Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
NAJBLIŻSZE TRANSMISJE VIDEO ONLINE

Koronawirus

POGODA
KIELCE
BUSKO-ZDRÓJ
KIELCE
Msze
KOŚCIÓŁ

GALERIA

PUBLICYSTYKA
CIEKAWOSTKI
AKADEMIA FINANSÓW

MIASTO

W KPT nowe miejsca pracy

poniedziałek, 09 września 2013 12:31 / Autor: Katarzyna Bernat
Katarzyna Bernat

Nawet 100 osób może znaleźć zatrudnienie w oddziale firmy Otago sp. z o.o., który w styczniu zostanie otwarty w Kieleckim Parku Technologicznym. Firma już rozpoczęła rekrutację.

Obecnie poszukiwani są starsi programiści, programiści oraz projektanci. Kandydaci powinni mieć wykształcenie wyższe informatyczne, lub studiować ten kierunek na ostatnim roku. Wśród wymagań jest także znajomość języka angielskiego, która przynajmniej umożliwia czytanie dokumentacji technicznej. Szefowie firmy oczekują, że osoby zainteresowane ofertą będą potrafiły pracować zespołowo. Zadaniem nowych pracowników będzie m.in.: tworzenie programów dla jednostek administracji samorządowej, oświatowej oraz komunalnej.
- Projekty, które firma Otago planuje realizować w Kielcach pasują do planów rozwojowych Parku, w szczególności budowy Inkubatora Technologicznego ukierunkowanego na branżę IT. Rozmawiamy również z zarządem firmy na temat wspólnej realizacji przedsięwzięć z obszaru B+R. Jestem przekonany, że obecność Otago w KPT, które jest częścią Grupy Asseco , przyczyni się do rozwoju branży teleinformatycznej w Kielcach - mówi dyrektor KPT Szymon Mazurkiewicz.
Asseco Poland SA jest liderem w dziedzinie oprogramowania dla jednostek administracji samorządowej.
Dokumenty rekrutacyjne należy przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;mailto:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.> do 30 września.

Nowy numer!
13/2020 13/2020
REPORTER
POSŁUCHAJ
AUDYCJE
WIDEO