Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»CIEKAWOSTKI»Zakłady Specjalne - zabawa 100 na 100

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


INFORMACJE KIELCE

Zakłady Specjalne - zabawa 100 na 100

31 października 2018 / Tekst

W punktach LOTTO na terenie całej Polski od 11 października do 10 listopada można zagrać w  Zakłady Specjalne. Wyjątkową okazją, dla której organizowana jest gra, jest stulecie niepodległej Polski. Aby wziąć udział w grze, należy wytypować na blankiecie 5 z 45 liczb. Można również zagrać metodą na chybił trafił - wtedy to los zdecyduje, jakie liczby znajdą się na naszym kuponie.

-Kupon ważny jest na jedno losowanie, które odbędzie się 10 listopada 2018 roku. Ponieważ Zakłady Specjalne sprzedawane są przez cały miesiąc, można spodziewać się znacznych wygranych. Oprócz wygranych, chcemy również zaproponować naszym klientom wsparcie szczytnego celu poprzez grę w Zakłady Specjalne. Tym celem jest wsparcie zdolnej polskiej młodzieży w osiąganiu jeszcze lepszych wyników w ich działalności – mówi Tomasz Zbróg, dyrektor Oddziału Kielce Totalizatora Sportowego.

Właśnie dlatego z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości Fundacja LOTTO i Totalizator Sportowy uhonorują 100 wyjątkowych studentów 100 stypendiami na łączną kwotę półtora miliona złotych. Na program stypendialny „100 na 100” Totalizator Sportowy przeznaczy część wpływów ze sprzedaży okolicznościowej gry liczbowej Zakłady Specjalne.

Fundusz stypendialny jest stworzony z myślą o przyszłości naszej Ojczyzny. W ramach tego programu wraz z naszą fundacją chcemy ufundować stypendia dla stu studentów, prezentujących postawę, która nie pozwala im siedzieć w miejscu, tylko wciąż motywuje by mierzyć się z nowymi wyzwaniami. Chcemy docenić i wesprzeć młodych ludzi, którzy nie tylko dobrze się uczą, ale przede wszystkim mają bogate zainteresowania. Dlatego wszystkich zainteresowanych chęcią wsparcia programu zapraszamy do punktów LOTTO i życzymy wysokich wygranych – mówi Tomasz Zbróg.

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna