Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM

CIEKAWOSTKI

Wyjątkowe nowości w kieleckim spa

piątek, 03 lutego 2017 23:53 / Autor: Radio eM
Radio eM

Kielecki salon Spa Orchidea działający przy hotelu Aviator zaprezentował nowe ekskluzywne produkty. W tamtejszej strefie relaksu do wykonywania zabiegów wykorzystywane będą kosmetyki marki Montibello. To firma pochodząca z Hiszpanii, która może się pochwalić sporym doświadczeniem w produkcji specyfików do profesjonalnej pielęgnacji ciała i włosów.

Zwrot podatków

Pracownicy Spa Orchidea nowości zaprezentowała podczas specjalnego pokazu dla zaproszonych gości. Na tę okazję zaproszona została przedstawicielka firmy Montibello, która przedstawiła sposób wykorzystania kosmetyków. Przybyli dowiedzieli się, że cały zabieg pielęgnacyjny przeprowadzany jest z ogromną dbałością o szczegóły. Celem jest to, by klient poczuł się naprawdę wyjątkowo. - Montibello to marka bardzo profesjonalna, innowacyjna, dbająca o klientów. Laboratoria tej firmy wiele pracy poświęcają swoim kosmetykom – opowiada Karolina Sikora, fizjoterapeutka i szefowa Spa Orchidea.

Co ciekawe, strefa relaksu w hotelu Aviator jest pierwszym miejscem w Kielcach, gdzie wykorzystywane są produkty marki Montibello. - To dla nas duże wyróżnienie, gdyż marka sama do nas wystąpiła z propozycją eksponowania swoich kosmetyków – cieszy się Karolina Sikora.

Wieczór w ośrodku był okazją do pochwalenia się ostatnimi osiągnięciami. Dla pracowników sukcesem okazało się wprowadzenie nowych masaży na podstawie pomysłów własnych. Ważnym wydarzeniem było zaproszenie Spa Orchidea do programu „Pytanie na Śniadanie” w TVP, w którym Karolina Sikora prezentowała masaż czekoladą.

Nowy numer!
31/2020 31/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO