Dąbrowa 750x200

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»CIEKAWOSTKI»Wygraj bilety na Betlejem w Kielcach!

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


INFORMACJE KIELCE

Wygraj bilety na Betlejem w Kielcach!

18 stycznia 2018 / Tekst

Zapraszamy do konkursu, w którym do zdobycia są dwa podwójne bilety na fantastyczny koncert "Betlejem w Kielcach". Zasady konkursu są bardzo proste! Konkurs startuje we czwartek 18 stycznia o godz. 12.00 i trwa do czwartku 18 stycznia do godziny 21.00. Zadaniem uczestnika jest kreatywne napisanie w formularzu dostępnym poniżej, dlaczego to właśnie jemu powinniśmy przyznać bilety na koncert. Ogłoszenie wyników nastąpi pod postem konkursowym na facebooku przed godz. 22.00. Nagroda w postaci podwójnej wejściówki na koncert trafi do dwóch osób, które naszym zdaniem najciekawiej uzasadnią - dlaczego to im powinniśmy przekazać bilety. Dwójkę zwycięskich uczestników poprosimy przy okazji o wykonania dla nas prostego zadania promującego fanpage Radia eM.

Każdy z uczestników konkursu wybiera dowolną formę prezentacji, która ma przekonać jury radiowe. Tekst wysłany w formularzu nie może przekraczać 1500 znaków ze spacjami.

Prosimy uczestników konkursu oprócz wysłania w pełni wypełnionego formularza konkursowego o polubienie posta konkursowego i publiczne udostępnienie go. Nie jest to warunek konieczny uczestnictwa w konkursie, ale będziemy zadowoleni, jeśli to zrobicie :)

Z jednego numeru IP można wysłać tylko jedno zgłoszenie do konkursu!

Odbiór biletów na koncert tylko w siedzibie Radia eM przy ul. Sienkiewicza 2 w piątek 19 stycznia w godzinach 8.30 - 16.00. Po tym terminie bilety nie będą wydawane.

Ze względu na szybkie tempo konkursu konieczne jest wypełnienie poprawnie wszystkich pól formularza konkursowego, w szczególności nr telefonu komórkowego oraz adresu e-mail.

Ogłoszenie wyników nastąpi między godziną 21.00 a 22.00 na fanpage Radia eM Kielce pod postem konkursowym. Oznaczymy w komentarzu nazwiska osób, które wygrają bilety. Jednocześnie poprosimy zwycięzców o nawiązanie szybkiego kontaktu priv na facebooku w celu wykonania prostego zadania oraz przekazania informacji finalizujących zabawę.

Zastrzegamy sobie prawo unieważnienia konkursu.

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna