Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»CIEKAWOSTKI»Wielkie, sportowe emocje w zasięgu Twojej ręki: wypróbuj pakiet Polsat Sport Premium UPC i bądź na bieżąco ze światem sportu! Artykuł sponsorowany

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

CIEKAWOSTKI

Wielkie, sportowe emocje w zasięgu Twojej ręki: wypróbuj pakiet Polsat Sport Premium UPC i bądź na bieżąco ze światem sportu! Artykuł sponsorowany

26 listopada 2018 / Tekst

Współczesne technologie na zawsze zmieniły nie tylko sferę pracy, nauki i codziennego komunikowania się, ale także rozrywki. Szeroki dostęp do wielu programów i kanałów rozrywkowych z całego świata to niewątpliwy przełom w dziedzinie telewizji. Nadeszła nowa era mediów – także w zakresie sportu. Dzięki najlepszym kanałom sportowym nie przegapimy żadnej rozgrywki z kraju i ze świata, a transmisje z interesujących nas wydarzeń obejrzymy na żywo na ekranie własnego telewizora. Wystarczy wybrać ofertę telewizji cyfrowej, która, tak jak Polsat Sport Premium UPC, zapewni nam dostęp do najlepszych kanałów sportowych.

 

Sportowe emocje na żywo!

Chyba żaden z wiernych kibiców nie wyobraża sobie przegapić spotkania ze swoją ulubioną drużyną. Albo opuścić ważnej rozgrywki w dziedzinie sportu, którą interesuje się od wielu sezonów. Na szczęście dzięki nowoczesnemu wymiarowi telewizji kablowej możemy przenieść się w dowolne miejsce na świecie i oglądać na żywo interesujące nas wydarzenia. Mistrzostwa w siatkówce lub piłce ręcznej, rozgrywki Ligi Mistrzów i Ligi Europy, zawody Formuły 1, tenis, żużel – wszystko to znajdziemy na kodowanych kanałach sportowych. Wystarczy, że zainwestujemy w odpowiedni pakiet kanałów sportowych, na którym znajdziemy transmisje wszystkich najważniejszych wydarzeń z różnych dziedzin sportu oraz obejrzymy bieżące rozgrywki ligi światowej.

Wybierz kanały dla siebie!

Nie da się ukryć, że dla każdego fana sportu kluczowy będzie wybór najbardziej atrakcyjnego i szerokiego pakietu kanałów sportowych. Warto jednak zwrócić uwagę nie tylko na programy wchodzące w skład oferty danego dostawy telewizji, ale także na jakość oferowanych przez niego usług. Transmisja meczów w najwyższej jakości obrazu SUPER HD i dźwięku, brak bloków reklamowych w trakcie programów oraz dostęp do programów tematycznych z udziałem osób z branży sportowej to tylko jedne z udogodnień, na których powinno nam zależeć. Całodobowa dostępność kanałów, transmisje na żywo, a nawet rozwiązania typu Horizon Go umożliwiające nam oglądanie wydarzeń w wybranym miejscu zadowolą nawet najbardziej wymagających.

Co zyskujesz wybierając Polsat Sport Premium UPC?

Dlaczego warto zdecydować się na ofertę Polsat Sport Premium UPC? Dzięki dostępnym programom będziemy na bieżąco z wydarzeniami ze świata sportu. Wykupując pakiet Polsat Sport Premium UPC otrzymamy:

dostęp do kanałów sportowych Polsat Sport Premium 1 oraz Polsat Sport Premium 2, na których obejrzymy wszystkie interesujące nas wydarzenia sportowe;

dostęp do bieżących transmisji wszystkich meczów Ligi Mistrzów na żywo;

dostęp do wybranych meczów Ligi Europy na żywo;

wysoką jakość transmitowanego obrazu (HD);

dostęp do programów nieprzerywanych blokami reklamowymi;

możliwość skorzystania z rozwiązania Horizon Go pozwalającego na oglądanie wybranych programów w dowolnym miejscu i o dowolnej porze.

Wykup Polsat Sport Premium UPC w atrakcyjnej cenie i oglądaj bez końca!

UPC przygotowało specjalną ofertę dla wszystkich fanów sportu. Decydując się na wykupienie pakietu Polsat Sport Premium UPC będziemy mogli bez ograniczeń korzystać z dwóch kanałów sportowych Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2 oraz czterech serwisów telewizyjnych premium. Do wyboru mamy dwie atrakcyjne oferty:

Polsat Sport Premium UPC za 29,99 zł miesięcznie (przy umowie zawieranej na okres 12 miesięcy);

Polsat Sport Premium UPC + kanały Eleven Sports za jedyne 29,99 zł miesięcznie do końca roku i 34,99 zł (przy umowie zawieranej na okres 24 miesięcy).

Wybrany przez nas pakiet Polsat Sport Premium UPC możemy w łatwy i szybki sposób zamówić telefonicznie lub przez internet. Należy się jednak spieszyć, ponieważ wybrane promocje obowiązują tylko do końca grudnia!

Jesteś fanem sportu i chcesz wykupić najlepszy pakiet kanałów sportowych w najbardziej atrakcyjnej cenie? Zapoznaj się z aktualną ofertą Polsat Sport Premium UPC i zyskaj dostęp do prestiżowych kanałów sportowych oferowanych przez UPC!

ZOSTAW KOMENTARZ