Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»CIEKAWOSTKI»Torby bawełniane - jak wybrać dobry model. Materiał partnera

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl

CIEKAWOSTKI

Torby bawełniane - jak wybrać dobry model. Materiał partnera

09 października 2019 / Tekst

Torby materiałowe są coraz chętniej przez różnego rodzaju firmy wykorzystywane jako gadżety reklamowe. Jest to doskonały sposób promocji, a jednocześnie wyraz troski o środowisko. Marka buduje swój wizerunek nie tylko poprzez samo obdarowywanie swoich klientów gadżetami, ale także przez to, jakie są to gadżety.

Torba płócienna - skąd jej kariera?

Jeszcze nie tak dawno torby bawełniane nie były wcale ani tak popularne, ani tak szeroko dostępne, ani nie wzbudzały specjalnego zainteresowania ze strony firm produkujących różnego rodzaju upominki dla swoich klientów. Sytuacja zmieniła się jednak radykalnie, bowiem coraz większa część społeczeństwa jest świadoma zachodzących zmian klimatycznych i konieczności wprowadzenia przez każdego człowieka określonych modyfikacji  swoich przyzwyczajeń. Od dawna wiele organizacji na rzecz klimatu zachęca do rezygnacji z jednorazowych opakowań, w tym reklamówek, w które jeszcze do niedawna większość pakowała zakupy. Na tym tle torby bawełniane, wielokrotnego użytku okazały się doskonałym rozwiązaniem. Skwapliwie skorzystały z niego również firmy, które obdarowując swoich klientów, jednocześnie prezentują się jako proekologiczne.

Jak wybrać dobrą torbę?

Na https://www.torbybawelniane.pl/ znaleźć można bogate zestawienie dostępnych na rynku modeli toreb bawełnianych. Widać od razu, że można je dostosować do preznaczenia, preferencji osoby i rzeczy, które w tej torbie miałyby być przenoszone. Przygotowując torby firmowe dana marka nie jest wcale skazana na jeden podstawowy model. Oczywiście cienkie, prostokątne torby o średniej długości uszach są najtańszym rozwiązaniem, natomiast być może lepiej postawić na:

- torby materiałowe z niego grubszego splotu - będą one bardziej wytrzymałe i nieco bardziej odporne np. na deszcz

- torby ekologiczne o nieco większych rozmiarach - jeśli chcemy, aby torba była przydatna np. na zakupach, to warto zatroszczyć się o pojemniejsze rozwiązanie

- uszy torby - najlepiej aby były wytrzymałe i dość długie, ponieważ większość osób woli nosić takie torby na ramieniu; można jednak postawić także na rozwiązanie wyłącznie do ręki, z krótkimi uchwytami

- torby dostosowane do produktów - jeśli np. firma produkuje wina, to torba na butelki może się okazać ciekawym i pomysłowym rozwiązaniem; z pewnością praktyczność tego rozwiązania doceni każdy, kto choć raz musiał przenieść butelkę (niekoniecznie z alkoholem).

Warto także pamiętać, że torby dostępne są w wariantach kolorystycznych, a nadrukować na nich można właściwie już dzisiaj wszystko. Warto więc zadbać o pomysłową grafikę, która wyróżni torbę i sprawi, że ten gadżet będzie jednocześnie wartościową reklamą marki.

ZOSTAW KOMENTARZ