Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»CIEKAWOSTKI»Teatr Baniek Mydlanych zaprasza

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


INFORMACJE KIELCE

Teatr Baniek Mydlanych zaprasza

Kielce / 17 sierpnia 2018 / Tekst

Olbrzymie bańki mydlane w różnych kształtach i kolorach będzie można zobaczyć podczas widowiska, które odbędzie się 10 listopada w Kieleckim Centrum Kultury. Do naszego miasta przyjedzie Teatr Baniek Mydlanych.

Teatr Baniek Mydlanych to 70 minut bajecznej historii zarówno dla dzieci jak i dla starszych widzów. Podczas widowiska publiczność obejrzy spektakl „Tajemnica Bańki Szczęścia”, w którym wystąpią Bąbelek, Mydlaneczka oraz Mistrz Bulbulas. Międzynarodowi artyści przeniosą widzów do magicznej krainy Bańkolandii, gdzie w laboratorium znanego wynalazcy Bąbelka trwają prace nad tajemniczą recepturą Mydlanej Bańki Szczęścia. I choć to już 387 nieudana próba odkrycia sekretu szczęścia, Bąbelek nie rozpacza, bo dobrze wie, że pomogą mu przyjaciele prymuska mydlanej edukacji Mydlaneczka, mądra nauczycielka Wróżka Czarodziejówna oraz osobliwy naukowiec Profesor Bulbulas.

W trakcie spektaklu publiczność będzie razem z głównymi bohaterami rozwiązywać zagadki i tworzyć bańki mydlane o niezwykłych kształtach i kolorach. Widzowie będą mieć również niepowtarzalną okazję, by w całości zmieścić się w ogromnej bańce mydlanej.

Teatr Baniek Mydlanych przedstawi dwa seanse. Pierwszy o godzinie 10 dedykowany jest szkołom oraz grupom zorganizowanym, drugi o godzinie 18.30 rodzicom z dziećmi w wieku od 4 do 10 lat. 

Bilety w cenie 30 i 35 złotych dla szkół i grup zorganizowanych oraz 25 i 30 złotych dla rodziców z dziećmi można nabyć za pośrednictwem portali internetowych PanKoncert, Eventim, Biletyna oraz w salonach EMPIK.

Oficjalnym partnerem Teatru Baniek Mydlanych jest firma TUBAN, polski producent płynu oraz akcesoriów do robienia dużych baniek mydlanych.

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

Na żywo

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna