Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»CIEKAWOSTKI»Szęście uśmiechnęło się do graczy ze Świętokrzyskiego

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl

CIEKAWOSTKI

Szęście uśmiechnęło się do graczy ze Świętokrzyskiego

19 października 2016 / Tekst

Ostatni miesiąc był dla naszych graczy bardzo szczęśliwym okresem, szczególnie w Minii Lotto gdzie padły aż trzy wygrane w kwotach: 60 tys, 95 tys. i 123 tys zł. Mini Lotto to jeden z najtańszych produktów jaki oferuje Totalizator Sportowy. Bowiem za jedyne 1,25 zł. możemy wygrać nawet 300 tys. zł. Jak widać w naszym oddziale to się świetnie sprawdza, wygrane mówią same za siebie – przekonuje Tomasz Zbróg dyrektor Totalizatora Sportowego Oddział Kielce.

Ale to nie koniec dobrych wieści. W październiku gracz, który w kolekturze we Włoszczowie aktywował Super Szansę zgarnął 100 tys. Natomiast w ostatnim tygodniu w Skarżysku Kamiennej szczęście uśmiechnęło się do osoby, która zakupiła jedną z najnowszych naszych zdrapek Wielka Czwórka i wygrała 150 tys. zł. Wniosek stąd płynie jeden, żeby wygrać trzeba grać – mówi Tomasz Zbróg.
Aby przekonać tych którzy jeszcze nie spróbowali szczęścia w Mini Lotto zapraszamy w najbliższą sobotę tj. 22.10.2016r. do naszych kieleckich salonów w Galerii Echo oraz Auchan od godz. 11. Osoby które zdecydują się zagrać w Mini Lotto, jeśli będą miały tylko ochotę, otrzymają kawę gratis – zachęca.

ZOSTAW KOMENTARZ