Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»CIEKAWOSTKI»Stowarzyszenie Skrzydlaci Dzieciom i nowe akcje

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl

bobik 750x200

CIEKAWOSTKI

Stowarzyszenie Skrzydlaci Dzieciom i nowe akcje

Kielce / 17 grudnia 2018 / Tekst

Stowarzyszenie Skrzydlaci Dzieciom planuje kolejne duże wyzwania na przyszły rok. Akcja już zaplanowane to Maraton Tańca (ZUMBA, SALSATION, ZUMBA KIDS), która odbędzie się 26 stycznia przy udziale  MOSIR i Fitness X-RAY.

Firmą która dostarczy napoje, ciasto i słodycze będzie Społem.  Nie zabraknie też Studia Masażu, Medical SPA, Monroe, Prodentis, Invex Remedies , ARTE Reklama i Grande Cozze. Już od jutra reklama pojawi się na telewizorach we wszystkich sklepach Społem.

Kolejna akcja to trening z Miss Polonia Agatą Biernat już na przełomie lutego i marca 2019.

Stowarzyszenie Skrzydlaci Dzieciom na stałe wspiera oddział, kupując brakujące i niezbędne rzeczy naturalnie w porozumieniu z Ordynatorem Panią Grażyną Karolczyk i Oddziałową Grażyną Sarek. Ostatnio „pokolorowali" oddział kupili cudną kolorową, medyczną pościel i ręczniki dla dzieci, nowe kosze, termometry, pulsoksymetry i ciśnienomierze. Zaopatrzyli oddział w nowe telefony i telewizor. To wszystko to jednak kropla w morzu potrzeb.

Priorytetem jest wyremontowanie i umeblowanie świetlicy dla dzieci. Stowarzyszenie ma w planach zrobić piękny projekt, kupić nowe piękne meble i zabawki. Dlatego potrzeba pomocy darczyńców, sponsorów i  osób chętnych do pomocy.

Poniżej informacje Stowarzyszeniu:

STOWARZYSZENIE ZWYKŁE SKRZYDLACI DZIECIOM zostało zarejestrowane w 7 maja 2018 roku pod numerem 111 w Ewidencji Stowarzyszeń Zwykłych prowadzonej przy Prezydent Miasta Kielce, REGON: 380207057 z siedzibą 25-320 Kielce ul. Domaszowska 66A. Stowarzyszenie jest organizacją młodą, które utrzymuje się wyłącznie ze składek członkowskich i darowizn na cele statutowe.

Stowarzyszenie jest reprezentowane przez prezesa Roberta Króla i wiceprezes Katarzynę Misztal.

Organizacja ta podjęła również decyzje, że całą energię i zebrane fundusze przekazuje II KLINICE PEDIATRII ODDZIAŁU ONKOLOGII I HEMATOLOGII W KIELCACH. W związku z tym 22 lipca podpisano z dyrekcją szpitala umowę, że wszystkie fundusze, jakie zostaną zebrane będą przekazywane dla Oddziału Onkologii i Hematologii w Kielcach.

ZOSTAW KOMENTARZ