Na antenie: Fajna zmiana
Aleksandra Niemczyk i Mateusz Żelazny
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»CIEKAWOSTKI»Społem dla zakochanych

Na antenie: Fajna zmiana
Aleksandra Niemczyk i Mateusz Żelazny
online button
online button

INFORMACJE KIELCE

Społem dla zakochanych

Kielce / 14 lutego 2017 / Tekst

Dziesięć par spędziło wyjątkowy walentynkowy wieczór w restauracji Winnica. Kolacja dla dwojga w legendarnym kieleckim lokalu była nagrodą w konkursie PSS Społem z okazji dnia zakochanych. W przyjemnej atmosferze ugoszczeni zostali autorzy najpiękniejszych haseł o miłości zawierających słowa „Społem” i „Walentynki”.

Wszyscy wiedzą, że powinniśmy się szanować i kochać na co dzień, nie od święta. Jednak 14 lutego to idealna okazja, by podkreślić wyjątkowe uczucie, którym darzymy najbliższych. - Kochamy się na co dzień, a ta kolacja to niespodzianka od mojej żony Ani – opowiada pan Paweł, który wraz z małżonką na romantyczny wieczór w Kielcach przyjechał z Końskich. - Życie składa się z takich niespodzianek, a nie zamierzaliśmy jakoś szczególnie nie świętować – przyznaje z uśmiechem. Pracownicy Społem rozstrzygający konkurs pragnęli zrobić przyjemność klientom, którzy wybrali się na zakupy i przy okazji wykazali się kreatywnością. Tak było w przypadku pani Ani, która telefon z informacją o wygranej odebrała w pracy. - Zaskoczenie było, od razu pochwaliłam się mężowi. A teraz cieszymy się, że możemy tu być razem – mówi pani Ania i dodaje, że zaskarbiła sobie serca komisji konkursowej słowami: „Walentynki Społem kocha, bo z kolacji jest radocha. Kubki, sztućce już kupione i wór kasy zostawione”.

Na walentynkową kolację od Społem poszły nie tylko małżeństwa. Na niektórych wspólny wieczór na mieście okazał się prezentem od mamy dla córki.

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

Jeden procent

banner edukacja ekonomiczna