Lotto extra pensja

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»CIEKAWOSTKI»Przyszłość jest DZIŚ. Materiał partnera

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl

CIEKAWOSTKI

Przyszłość jest DZIŚ. Materiał partnera

13 stycznia 2020 / Tekst

Rozpoczął się rok 2020, który jeszcze niedawno wydawał się być odległą przyszłością. Niektórzy żartują, że zdążyliśmy już przegonić w czasie technokratyczne metropolie przedstawione w kultowych filmach Łowca Androidów i Akira, jako że akcja obydwu z nich ma miejsce w roku 2019. Nie żyjemy niestety w świecie latających samochodów, ale technologia dokonała wielu kroków naprzód od czasu premiery obydwu tych dzieł, zwłaszcza jeśli chodzi o dostępność elektronicznych cudów dla przeciętnego użytkownika.

Na przykład kamery wideo w XX wieku wciąż były dużymi, nieporęcznymi maszynami, które trudno było zabrać ze sobą do torby, a co dopiero do samochodu. Dzisiaj mamy dostęp do kamer samochodowych – drobnych urządzeń, które można spokojnie zmieścić w kieszeni, używanych do nagrywania trasy pojazdu. Wypadki na drodze, które dwie dekady temu byłyby niewyjaśnionymi zagadkami, dziś są filmowane przez kierowców. Na cyfrowych nagraniach dokładnie widać, kto zawinił i jak doszło do stłuczki. Z tego powodu, coraz więcej kierowców kupuje kamery samochodowe.

Metaliczny połysk przyszłości

Lecz i kamery samochodowe zmieniły się z czasem. Przykładem prawdziwie nowoczesnego wideorejestratora jest Xblitz Z9. Już na pierwszy rzut oka, obudowa z polerowanego metalu nadaje mu prawdziwie futurystycznego wyglądu. Urządzenie te rejestruje obraz w rozdzielczości Full HD, zwanego również 1080p, pozwalając ci ujrzeć każdy szczegół na nagraniu, wliczając w to ważne informacje takie jak numery rejestracyjne innych pojazdów. Szeroki kąt widzenia obiektywu, wynoszący 140 stopni, pozwalając na rejestrowanie wszystkiego, co dzieje się przed twoim autem. Nie musisz przejmować się regularnym czyszczeniem pamięci kamery samochodowej. Dzięki funkcji nagrywania w pętli, Xblitz Z9 nadpisuje najstarsze nagrania najnowszymi, nie musisz więc ręcznie usuwać plików. Czujnik grawitacyjny zwany G-Sensor wykrywa wstrząsy wywołane przez stłuczki i nagłe hamowania, chroniąc nagrania z tych zdarzeń przed nadpisaniem.

obraz 1

Kamera samochodowa Xblitz Z9 potrafi chronić twój pojazd nawet na parkingu. Tryb parkingowy wideorejestratora uruchamia go i zaczyna nagrywanie krótkiego filmu gdy urządzenie wykryje wstrząs. Nikomu nie uda się zadrapać twojego auta na parkingu i uciec bez konsekwencji tej zbrodni. Kamera samochodowa jest obsługiwana z użyciem wygodnych przycisków funkcyjnych i posiada przejrzysty, dwucalowy wyświetlacz LCD.

Kamerę samochodową Xblitz Z9 można nabyć na stronie producenta za 199,00 zł.

ZOSTAW KOMENTARZ