Lotto extra pensja

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»CIEKAWOSTKI»Prezent na święta dla dziadka - wybierz coś oryginalnego. Artykuł sponsorowany

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

CIEKAWOSTKI

Prezent na święta dla dziadka - wybierz coś oryginalnego. Artykuł sponsorowany

14 grudnia 2018 / Tekst

Kto się przebierał za mikołaja jak byłeś mały? Kto opowiadał mrożące krew w żyłach historie? Kto zabierał Cię do cyrku i do wesołego miasteczka? Kto kupował Ci słodycze, nie bacząc na ostrzegawcze spojrzenia Twoich rodziców? Takich pytań można by postawić jeszcze więcej, a odpowiedź zawsze będzie taka sama - dziadek. Trzeba przyznać, że relacja między wnuczkami i dziadkiem jest wyjątkowa i dlatego trzeba ją pielęgnować. Kiedyś to Ty byłeś obsypywany prezentami, a teraz trzeba się odwdzięczyć. Idą święta, będzie okazja się spotkać i podarować coś specjalnego. Tylko co tu kupić? W tym roku postaw na oryginalność. W znalezieniu czegoś wyjątkowego pomogą Ci prezentowi specjaliści ze sklepu internetowego MyGiftDNA. Idealny prezent na święta dla dziadka już na Ciebie czeka!

O Twoim dziadku powinny pisać gazety. Tyle dobroci w jednym człowieku to jest jakiś fenomen. Pomyśl, co by było, gdyby rzeczywiście na okładce gazety pojawiło się zdjęcie Twojego dziadka wraz z krótkim artykułem, w którym autor zwraca uwagę na jego wszystkie zalety. Brzmi nieźle, prawda? Kto napisze taki artykuł? No oczywiście, że Ty! A potem, z pomocą magików z MyGiftDNA, powstanie z tego wspaniały prezent na święta dla dziadka. Najukochańszy dziadek na świecie - okładka gazety na pewno bardzo go ucieszy. Taki podarunek to również oryginalna dekoracja do mieszkania, dzięki której dziadek będzie częściej się uśmiechał. Każdy, kto go odwiedzi, z pewnością pozazdrości wnuczka, który robi tak fajne prezenty. Zajrzyj do MyGiftDNA, gdzie znajdziesz inne okładki gazet.

1

Dziadek znany jest z tego, że zawsze ma barek pełen alkoholi domowej roboty, którymi częstuje wszystkich pełnoletnich w rodzinie. I musisz mieć naprawdę dobrą wymówkę, żeby nie spróbować, a jednocześnie nie obrazić przy tym uczuć dziadka. O wiele prościej i przyjemniej jest dołączyć do degustacji. Zwłaszcza że specjały są naprawdę najwyższej próby. Tak się składa, że mamy prezent na święta dla dziadka, który jest mistrzem w produkcji nalewek i innych trunków. Najlepszy dziadek - karafka do nalewek lub likieru pozwoli w odpowiednio szlachetny sposób podać wszystkie wyroby. W końcu to nie jest jakaś pierwsza lepsza wódka, prawda? Przy okazji obejrzyj inne karafki do nalewek w MyGiftDNA.

2

Równie dobrze dziadek może być miłośnikiem bezalkoholowych napojów, np. herbaty. To zawsze też Ci się z nim kojarzy. Zanim usiądziesz z nim przy stole, by w spokoju pogadać i wysłuchać fascynujących historii z dawnych lat, herbatka musi zostać podana. Wiadomo, że bez niej ani rozmowa się nie klei, ani nie ma czym się rozgrzać, gdy za oknem wieje. Do tego jeszcze jakieś ciasteczka i można siedzieć godzinami. Dlatego w tym roku możesz wybrać ten piękny i praktyczny prezent na święta dla dziadka. Ukochany dziadek - zestaw herbaciany w woreczku z pewnością zajmie honorowe miejsce w kuchni i będzie wyjmowany na każdą specjalną okazję. W sklepie MyGiftDNA jest więcej zestawów herbacianych z uroczymi wzorami. Sprawdź je!

3

Ale zaraz, momencik. Wątek herbaciany nie został jeszcze wyczerpany. Zestaw już jest, to teraz jeszcze wypadałoby mieć z czego się napić. Możesz uzupełnić swój podarunek, a możesz równie dobrze podarować zupełnie samodzielnie ten prezent na święta dla dziadka. Ukochany dziadek - personalizowany kubek przyda się jak mało co. Od tej pory już nie będzie mowy o żadnym innym. Taki skarb sprawia, że każda chwila relaksu z pysznym gorącym napojem jest jeszcze przyjemniejsza. Podaruj dziadkowi ten piękny, a przy okazji praktyczny prezent. A jeśli masz ochotę zobaczyć, jakie jeszcze kubki przygotował sklep MyGiftDNA, zajrzyj na stronę.

4

Są tacy dziadkowie, którzy mają magiczne zdolności naprawiania. Samochód, kran, gniazdko elektryczne - nic nie stanowi dla nich poważniejszego problemu. A do tego jeszcze lubią spędzić pół dnia w swoim warsztacie i wystrugać np. karmnik dla ptaków, a czasem przeniosą to na zupełnie nowy poziom i sami zrobią z drewna huśtawkę albo zjeżdżalnię dla ukochanych wnuków. Jeśli Twój dziadek to prawdziwa złota rączka i bez przerwy szuka dla siebie nowych zajęć i coraz ambitniejszych celów, mamy znakomity praktyczny prezent. Super dziadek - multitool przyda mu się wielokrotnie, a dzięki grawerowi pracę będzie mu umilać myśl o wnukach. Czy to nie brzmi idealnie? Zerknij na wszystkie narzędzia typu multitool w kolekcji MyGiftDNA.

5

To by było na tyle. Upominek wybrany? Jeśli nie, zachowaj spokój, rozsiądź się wygodnie i obejrzyj wszystkie prezenty na święta w MyGiftDNA.

ZOSTAW KOMENTARZ