Lotto extra pensja

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»CIEKAWOSTKI»Parawan lekarski - wybierz najlepszy

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl

CIEKAWOSTKI

Parawan lekarski - wybierz najlepszy

Kielce / 10 grudnia 2019 / Tekst

Zastanawiasz się nad wyposażeniem gabinetu w parawan lekarski? Sprawdź, co oferuje rynek

Nie od dzisiaj wiadomo, że o prestiżu i wysokiej renomie wybranej przez nas kliniki decyduje nie tylko kompetencja samych lekarzy, ale także wyposażenie ich gabinetów. Parawan medyczny stał się w ostatnich latach absolutną podstawą aranżacji każdego profesjonalnego pokoju lekarskiego. Umożliwia on wydzielenie intymnej strefy, w której badana osoba czuje się nie tylko komfortowo, ale przede wszystkim bardzo bezpiecznie. Podopwiadamy, jakie rodzaje parawanów możesz zakupić do prowadzonego przez siebie gabinetu specjalistycznego.

Podstawowe zalety parawanu. Zobacz, dlaczego warto posiadać taki element wyposażenia

Parawan lekarski jest standardowym wyposażeniem naprawdę wielu pomieszczeń medycznych. Jego zastosowanie nie ogranicza się tylko do gabinetów lekarskich. Popularną zasłonkę znajdziemy także na salach szpitalnych lub zabiegowych czy nawet w profesjonalnych pokojach kosmetycznych i fizjoterapeutycznych. W każdym miejscu, w którym zostanie postawiony parawan lekarski, zostaje wydzielona specjalna strefa. To swoista gwarancja dla każdego pacjenta, że wizyta będzie przebiegała w komfortowych i prywatnych warunkach. Poczucie bezpieczeństwa towarzyszące choremu podczas przygotowywania się do badania, zabiegu czy chociażby zwykłej konsultacji medycznej to czynnik bezpośrednio wpływający na końcowe zadowolenie każdego pacjenta. Brak skrępowania umożliwia swobodne przeprowadzenie wizyty, a uśmiech na twarzy osoby badanej jest pewnikiem, że w przypadku kolejnej choroby lub urazu, odwiedzi ona właśnie Twój gabinet lekarski.

Rodzaje parawanów lekarskich. Wybierz odpowiednią zasłonkę do swojego gabinetu

Renomowani producenci parawanów medycznych, tacy jak firma Omega System, umożliwiają każdej klinice oraz gabinetowi lekarskiemu wybór nie tylko rodzaju konstrukcji, ale tak także dokładnej budowy oraz designu materiału tego typu wyposażenia. Wśród najbardziej popularnych wyróżniamy parawan o metalowej ramie ze specjalistyczną tkaniną. Taki dodatek jest niezwykle lekki, a kółka zamontowane u dołu stelażu gwarantują swobodne transportowanie parawanu. Omega System swoim klientom proponuje również wolnostojące panele wykonane z najwyższej jakości tworzyw sztucznych. Charakteryzują się one wysoką przepuszczalnością światła, będąc jednocześnie gwarancją uniemożliwienia podglądu tego, co dzieje się za parawanem. W obu przypadkach lekarze mają prawo wyboru ilości zasłon – mogą być one pojedyńcze lub składające się z kilku części złożonych na wzór harmonijki.

ZOSTAW KOMENTARZ