Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»CIEKAWOSTKI

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


INFORMACJE KIELCE

Tej miłości zazdroszczą Wam wszyscy znajomi. Jesteście małżeństwem już od 15 lat, ale wciąż macie wrażenie, że poznaliście się zaledwie tydzień temu. Pierwsza randka? To było jakby wczoraj! Wciąż otacza Was niezwykła atmosfera niegasnącej namiętności, gdy nie możecie oderwać od siebie oczu. Jest tylko jeden problem, który rzuca cień na zmysłową sielankę - kupno obłędnego prezentu dla Niej to zawsze herkulesowe wyzwanie dla zakochanego amanta. Bez obaw - w sklepie MyGiftDNA rozumiemy ten problem! Specjalnie dla mężów zagubionych na mętnych wodach przeróżnych romantycznych propozycji, stworzyliśmy niepowtarzalny poradnik. Poniżej prezentujemy 5 niezwykłych prezentów dla żony, które zachwycą ją z okazji rocznicy ślubu czy urodzin.

 

Kino Helios zaprasza na nocne maratony filmowe, przedpremiery, premiery i kino konesera.

Gadżety reklamowe to bardzo ważny element wizerunku każdej firmy. Ofiarowanie takich niewielkich gadżetów jest bardzo miłym akcentem dla klienta, dlatego częściej chce on podejmować współpracę i ma miłe wspomnienia związane z kontrahentem. Warto podkreślić, że gadżety reklamowe, a w szczególności ręczniki plażowe to absolutny hit marketingowy, który coraz częściej stosowany jest w wielu przedsiębiorstwach. Gadżety reklamowe to bardzo ważny element wizerunku każdej firmy. Ofiarowanie takich niewielkich gadżetów jest bardzo miłym akcentem dla klienta, dlatego częściej chce on podejmować współpracę i ma miłe wspomnienia związane z kontrahentem. Warto podkreślić, że gadżety reklamowe, a w szczególności ręczniki plażowe to absolutny hit marketingowy, który coraz częściej stosowany jest w wielu przedsiębiorstwach.

W najbliższych dniach termometry w Polsce mogą wskazywać ponad 30 stopni, a czas największych upałów nie jest przyjazny dla naszej skóry.

Przynajmniej raz na dwa miesiące Ministerstwo Zdrowia jest zobowiązane opublikować wykaz leków zagrożonych brakiem dostępności. Bardzo na listę trafiają leki, które dla wielu pacjentów są niezbędne do życia. Niestety zakup tych preparatów nie należy do prostych. Czasem tylko niewielka liczba aptek posiada takie preparaty na stanie. W jaki sposób można sobie poradzić z zakupem leków trudno dostępnych?

Chociaż wielu Polaków deklaruje się, że co roku wyjeżdża na wakacje za granicę, to duże grono wybiera jednak polskie kurorty. W okresie letnim, szczególnie nad Bałtykiem, trwa tzw. sezon wysoki, w którym ceny w hotelach, domach wczasowych i pensjonatach są najwyższe, a miejsca te notują jednocześnie największe obłożenie gośćmi. Zatem, czy znalezienie noclegu na wakacje w Polsce jest łatwe?

Coraz więcej osób decyduje się na palenie w piecach ekogroszkiem. Popularność tego rodzaju opału wynika przede wszystkim z jego ceny, która jest stosunkowo niska. Co jeszcze mówi się o ekogroszku i które z tych obiegowych opinii są prawdziwe?

Biokominki, które bez problemu można zaliczyć do grupy kominków nowoczesnych, mają szereg różnych zalet. Coraz częściej doceniają je zadowoleni nabywcy tych produktów. Co wpływa na to, że stają się one coraz bardziej popularne?

Jesteś właścicielem restauracji lub pubu? Gratulacje! Zapewne wiesz, jak cenne jest dbanie o klienta, o to, aby mu niczego nie zabrakło. Czy pomyślałeś o tym, żeby przygotować dla nich dodatkową przestrzeń wypoczynkową lub jadalną, znajdująca się na świeżym powietrzu, poza budynkiem. Czy wiesz, w jaki sposób pomogą ci w tym ogrzewacze gazowe?

Kiedy już składanie aplikacji mamy za sobą i udało nam się otrzymać zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną, pojawia się obawa związana z przebiegiem spotkania. Pragniemy wypaść jak najlepiej, żeby otrzymać zatrudnienie i możliwość  dalszego rozwoju kariery. Aby zwiększyć swoje szanse na pozytywne rozpatrzenie naszej kandydatury, dowiedzmy się jak zrobić dobre wrażenie w przyszłej firmie.

Poszukiwanie dobrego i stałego miejsca zatrudnienia to nie lada wyzwanie, które wymaga od nas uzbrojenia się w cierpliwość. Nie ważne, czy zamierzamy zmienić pracę, czy dopiero rozpoczynamy karierę. W proces szukania pracy musimy zainwestować przede wszystkim czas i konsekwentne działania.  Co nam pomoże w znalezieniu wymarzonej pracy?

Każdemu zdarzają się gorsze dni. Takie, w których nie mamy chęci pracować i wszystko dookoła nas irytuje. To całkiem normalne i powszechne zjawisko. Człowiek nie jest przecież robotem i posiada szereg przeróżnych emocji. Co jednak zrobić, gdy taki stan utrzymuje się dłużej? Czy jest to syndrom wypalenia zawodowego?

Strona 10 z 46

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna