Na antenie: Noc Przebojów
Radio eM Kielce
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»CIEKAWOSTKI

Na antenie: Noc Przebojów
Radio eM Kielce
online button
online button
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 43.

INFORMACJE KIELCE

Radyjkowe nowości!

05 kwietnia 2015 /

Farby, wydmuszki, kolorowe ozdoby wielkanocne. To wszystko w towarzystwie lanych poranków, w których usłyszymy… głosy, nowe głosy – brzmi nieco tajemniczo. Warto jednak sprawdzić, co w Radiu eM piszczy i piszczeć będzie przez najbliższy czas.

Nagrody, nagrody

27 marca 2015 /

Nasza redakcyjna koleżanka Dorota Kosierkiewicz zgarnia ostatnio trofea całymi pęczkami.

Jakiś czas temu Plotkarz gawędził z prezydentem Wojciechem Lubawskim o literackich upodobaniach, nie pierwszy raz zresztą, więc nie było dla nas zaskoczeniem, że lubi on niektóre książki Fuentesa, prozę Williama Faulknera, kryminały Raymonda Chandlera i tak dalej.

Pod bronią

27 marca 2015 /

Szpiedzy donieśli nam o niesamowitej historii. Otóż Małgorzata Stanioch, szefowa Powiatowego Urzędu Pracy, podczas urlopu na Lazurowym Wybrzeżu postanowiła w jednym ze sklepów w Monako nabyć piękny zabytkowy pistolet.

W pewnym wieku…

20 marca 2015 /

Nasi szpiedzy zauważyli, że pani poseł Renata Janik niezwykle mocno angażuje się w przedsięwzięcia mające ułatwić życie seniorom, zwłaszcza w projekty związane ze zdrowym starzeniem się.

W salach dawnego pałacu biskupów krakowskich możemy podziwiać płótna Eduarda Veitha, znakomitego czeskiego malarza pochodzącego z Nowego Jiczyna.

 

Oto mistrz

20 marca 2015 /

Wiedzieliście Państwo, że mamy w Kielcach najlepszego pływaka spośród aktorów? Pewnie nie wiedzieliście.

Niczyja wina

13 marca 2015 /

Tak á propos win: Marek Scelina, dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie, generalnie nie przepada za alkoholem, ale kieliszka szlachetnego trunku w rubinowym kolorze nie odmówi.

Menu

13 marca 2015 /

Na stronie piątej tego wydania tygodnika piszemy o Super–Kobiecie Radia eM, pani Dorocie Adamczyk.

Dla sportu

13 marca 2015 /

Szpiedzy Plotkarza natknęli się ostatnio na Mieczysława Tomalę, dyrektora Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Urzędu Miasta.

Widoki

06 marca 2015 /

Wojewoda Bożentyna Pałka-Koruba przed rozpoczęciem uroczystości otwarcia siedziby Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej kontemplowała chwilę krajobraz wokół budynku, po czym zwróciła się do grupki organizatorów:

Na otwarcie siedziby Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej wśród zaproszonych gości był też zacny rektor Politechniki Świętokrzyskiej Stanisław Adamczak.

W minioną środę hucznie otwierano w Kielcach, nieopodal biurowca starostwa, nową siedzibę Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Naturalnie, jak to przy podobnych okazjach, nastąpił obfity wysyp VIP-ów, z których większość chciała coś powiedzieć. Najwyraźniej nie spieszyło się do przemawiania prezydentowi Wojciechowi Lubawskiemu, który stał sobie skromnie w drugim rzędzie i z filozoficznym spokojem kontemplował uroczystość.

Bogowie

27 lutego 2015 /

Plokarz przedyskutował ostatnio z prezydentem Wojciechem Lubawskim kwestię niedawnej ceremonii wręczenia Oscarów i wymienił poglądy na temat nagodzonych produkcji (i nie tylko).

Strona 9 z 25

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay