Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»CIEKAWOSTKI

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

INFORMACJE KIELCE

Brak pewności siebie nie ułatwia nam pracy, wręcz przeciwnie – skutecznie ją utrudnia. Marzymy o tym, aby osiągnąć upragniony sukces, ale nie wierzymy w to, że jesteśmy w stanie to spełnić. Źle znosimy krytykę, odnosimy wrażenie, że ktoś nas obserwuje. Chcemy zmienić zawód, przeglądamy wiele ofert pracy, ale ostatecznie nie wysyłamy swoich aplikacji, ponieważ myślimy sobie, że nie damy rady, nie nadajemy się do tego. Wiarę w siebie i swoje możliwości można zbudować, przecież chcieć – to móc!

Po raz kolejny w Poniedziałek Wielkanocny (2 kwietnia) największy w Polsce Park Rozrywki ENERGYLANDIA w Zatorze zaprasza na Otwarcie Sezonu 2018.

Piękne, zdrowe i gęste włosy to marzenie niejednej kobiety. Niestety, codzienne układanie, koloryzacja oraz złe nawyki bardzo je osłabiają. Jak postępować, aby cieszyć się nienaganną fryzurą?

W środę- 21 marca redakcję naszego Radia odwiedzili uczniowie Szkoły Podstawowej w Niekłaniu Wielkim. Dzieci obejrzały nasze studio, poznały zasady obsługi stołu realizatorskiego i pracy prezenterów oraz reporterów, mogły również sprawdzić się przed mikrofonem.

W hali sportowej Szkoły Podstawowej w Sukowie w Sukowie rozgrywa się dziś X Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych. Uczestniczki rywalizują o puchar Burmistrza Miasta i Gminy Daleszyce.

230 osób uczestniczyło w rocznicowych, Ogólnopolskich Igrzyskach Boulderowych w Centrum Wspinaczkowym Mobius Studio w Kielcach. - Cieszy to, że jest nas coraz więcej - powiedział Daniel Sromek, dyrektor placówki.

Zagrają o puchar radnego

Zaborowice / 23 lutego 2018 /

Szkolne drużyny piłkarskie zagrają w sobotę w szkole w Zaborowicach o puchar radnego sejmiku Tomasza Zbróga. To impreza, która na dobre wpisała się już w kalendarz młodzieżowych zmagań.

W niedzielę, 25 lutego w Kieleckim Centrum Bilardowym zostanie zainaugurowana kolejna edycja, najstarszego turnieju regionalnego w bilard - „Grand Prix Gór Świętokrzyskich TVSports Cup 2018”

Uczniowie szkoły podstawowej z Zaborowic na zaproszenie senatora Jacka Włosowicza zwiedzali budynki Sejmu i Senatu. W trakcie wycieczki uczniowie poznali nie tylko działalność naszego parlamentu, ale także jego historię.

Edycja druga konkursu w dniu 28.01.2018 r.

Konkurs „1 ze 100" - 2x bilety do kina Helios! W komentarzu pod konkursowym postem na FanPage Radia eM Kielce wpisujesz liczbę, która Twoim zdaniem jest „szczęśliwą liczbą”, która uprawnia do odbioru biletów. Każda osoba może wpisać tylko jeden komentarz pod postem z jedną liczbą całkowitą. Pamiętaj, udostępnij post swoim znajomym! Osoba, która jako pierwsza trafi w "szczęśliwą liczbę", dostanie od nas oprócz 2 biletów do kina Helios w Kielcach, proste zadanie do zrealizowania. Powiemy o nim w wiadomości prywatnej na FB.

Gramy o podwójne bilety do kina Helios (bilety obowiązują od poniedziałku do czwartku, na dowolny seans, trzeba je wykorzystać do 31.01.2018, czyli w ciągu 3 dni od daty konkursu)! Powodzenia!

Nazwisko zwycięzcy ogłosimy najpóźniej w poniedziałek przed 10.00 (ale postaramy się jak najszybciej). Udostępniajcie post konkursowy! Wiadomo, że wśród liczb szczęśliwych nie będzie w tej edycji zabawy liczb: 82 i 28 - taka mała podpowiedź ;)

Kopalnie krzemionkowe z okresu neolitu, które można zwiedzić w okolicach Ostrowca Świętokrzyskiego są coraz bliżej wpisania na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Pełna dokumentacja w tej sprawie już trafiła do Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Wniosek czeka także czeka na podpis Generalnego Konserwatora Zabytków. Kiedy wszystkie formalności po stronie polskiej uda się wypełnić dokumenty trafią do rąk członków UNESCO.

Zespół z diecezji kieleckiej doceniony na Międzynarodowym Festiwalu Kolęd i Pastorałek. I miejsce w kategorii dziecięce zespoły folklorystyczne zajął w tym roku zespół "Górne nutki" z Górna.

Strona 10 z 42

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna