Na antenie: eM na Dzień Dobry!
Robert Majchrzyk
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»CIEKAWOSTKI

Na antenie: eM na Dzień Dobry!
Robert Majchrzyk
online button
online button

INFORMACJE KIELCE

Ostatni miesiąc był dla naszych graczy bardzo szczęśliwym okresem, szczególnie w Minii Lotto gdzie padły aż trzy wygrane w kwotach: 60 tys, 95 tys. i 123 tys zł. Mini Lotto to jeden z najtańszych produktów jaki oferuje Totalizator Sportowy. Bowiem za jedyne 1,25 zł. możemy wygrać nawet 300 tys. zł. Jak widać w naszym oddziale to się świetnie sprawdza, wygrane mówią same za siebie – przekonuje Tomasz Zbróg dyrektor Totalizatora Sportowego Oddział Kielce.

700. kolektura Lotto

28 września 2016 /

Kielecki oddział Totalizatora Sportowego otworzył nowy salon sprzedaży Lotto. Znajduje się on w Galerii przy ulicy Radomskiej 20C. Dynamicznie rozwijająca się sieć saloników w województwie świętokrzyskim liczy już 700 kolektur.

W walce z grypą

13 października 2016 /

Przed nami długie tygodnie deszczowej i wietrznej jesiennej pogody, a to oznacza nieuchronne nadejście sezonu grypowego. Jak uchronić się przed chorobą?

Wysokie technologie dotykają każdej dziedziny życia. Nowoczesne rozwiązania techniczne występują także… w śmieciarkach. Firma Eneris Surowce SA obsługująca w Kielcach jeden z najnowocześniejszych systemów odbioru odpadów zaprezentowała mieszkańcom miasta sprzęt, który na co dzień pełni służbę w jej flocie

Jakie możliwości mają mali odkrywcy? Odpowiedź brzmi: wielkie! Aby się o tym przekonać należy wybrać się już 30 września na wernisaż w kieleckim Biurze Wystaw Artystycznych przy ul. Kapitulnej.

Żarty w Zameczku

28 września 2016 /

Zmęczony rozpoczynająca się jesienną szarugą?  Melancholijne wieczory, z pewnością, ubarwi kielecki Zameczek, ktory juz 7 października zaprasza na „Wieczory z Zameczkiem - Stand Up Comedy".

Korona Kielce w niedzielę o 15.30 w meczu 10. kolejki LOTTO Ekstraklasy podejmie na swoim stadionie drużynę Jagiellonii Białystok. Mamy do rozdania 12 biletów na to spotkanie! Podwójne wejściówki zgarnie 1, 3, 6, 9, 12 i 15 osoba, która udzieli poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe!

W związku z obchodami „Światowego Dnia bez Samochodu” Zarząd Transportu w Kielcach tradycyjnie zorganizował konkurs plastyczny pt: "Komunikacja moich marzeń". Kapituła stanęła przed nie lada wyzwaniem, aby spośród kilkudziesięciu pięknych prac wybrać te najlepsze. 

Pielęgniarka Emilka – tak nazywa się hydrant, który został dziś odsłonięty przy wjeździe na teren Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Zespolonego w Kielcach.

Obchodzimy dziś Dzień Emotikona. Popularne „buźki” zubażają język czy może dają nam możliwość wyrażania uczuć trudnych do ubrania w słowa?

Czy można ,,dotknąć” historii? Z odpowiedzią spieszy Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach, w którym w poniedziałek 12 września odbędzie się festyn historyczny zatytułowany ,,Od Prasłowian do Polaków”. Impreza ma charakter edukacyjny, bowiem uczestnicy będą mieli okazję nie tylko zobaczyć, jak setki lat temu wyglądał np. warsztat krawiecki, garncarski, czy fotograficzny, lecz także spróbować swoich sił w kaligrafowaniu, czy tworzeniu np. różańców z brązu.

Korona Kielce w sobotę o 18.00 w meczu 8. kolejki LOTTO Ekstraklasy podejmie na swoim stadionie drużynę  Arki Gdynia. Mamy do rozdania 10 biletów na to spotkanie! Podwójne wejściówki zgarnie 1, 3, 6, 9, 12 osoba, która udzieli poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe!

W najbliższy weekend (10 i 11.09) w Magicznych Ogrodach czeka wiele rodzinnych zabaw i atrakcji . - Wejdź do świata baśni, baw się z całą rodziną i weź udział w grze terenowej z nagrodami! – napisali organizatorzy w komunikacie.

Korona Kielce w poniedziałek o 18.00 w meczu 6. kolejki LOTTO Ekstraklasy podejmie na swoim stadionie drużynę  Wisły Kraków. Mamy do rozdania jeszcze 10 biletów na to spotkanie! Podwójne wejściówki zgarnie 1, 3, 6, 9, 12 osoba, która udzieli poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe!

Strona 8 z 29

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

Jeden procent

banner edukacja ekonomiczna