Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»CIEKAWOSTKI

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


INFORMACJE KIELCE

Odłożyłeś wędkę rok temu i zapomniałeś o niej na rok - może nawet na kilka lat - a teraz chcesz się wybrać na ryby? Warto jest dobrze przemyśleć, jak się przygotować do takiego przedsięwzięcia. Czy żyłki i plecionki nie uległy zniszczeniu? W jakim stanie są przynęty sztuczne? Jakie elementy dobrze jest wymienić, jakie uzupełnić, co przeczyścić?

Specjalny pakiet dla słuchaczy i czytelników mediów eM Kielce - książki "Przekroczyć próg modlitwy ze św. Janem Pawłem II" oraz "Boże niespodzianki. Dni rewolucji papieża Franciszka".

Zainteresowanie zdrową żywnością wzrasta z roku na rok. Rośnie również liczba sklepów, gdzie takie produkty możemy znaleźć. Żywność ekologiczna zawiera więcej witamin i minerałów niż żywność typowa zwana konwencjonalną. Co więcej wolna jest od szkodliwych substancji chemicznych.

Przygotowanie najbardziej nawet skomplikowanych potraw nie musi być czasochłonne. Wszystko zależy od tego, jak zorganizujemy sobie pracę i jak wyposażymy kuchnię. Zobacz, w czym może ci pomóc blender kuchenny.

Przyjeżdżamy do nieznanego miejsca i chcemy sprawnie się po nim poruszać? Jak sprawić, aby tak było? Najlepiej wypożyczyć samochód! Teraz usługa rent a car dostępna jest również w mniejszych miastach jak Kielce!

O Fundacji, o jej projektach oraz o tym kim był Stefan Artwiński w poniższym artykule.

Kliknij w  Artykuł: Fundacja imienia Stefana Artwińskiego

Kino Helios w Kielcach zaprasza na wydarzenia od 21 do 27 grudnia.

Razem z zespołem InterStudio podjęliśmy decyzję, aby w ramach świątecznej reklamy zorganizować konkurs, którego laureat otrzyma kompleksową pomoc w zakresie otwarcia własnego sklepu internetowego. Będzie to nie tylko przygotowanie w pełni funkcjonalnej platformy sprzedażowej ale również przygotowanie merytoryczne.

Stowarzyszenie Skrzydlaci Dzieciom planuje kolejne duże wyzwania na przyszły rok. Akcja już zaplanowane to Maraton Tańca (ZUMBA, SALSATION, ZUMBA KIDS), która odbędzie się 26 stycznia przy udziale  MOSIR i Fitness X-RAY.

W ramach najbliższego Filmowego Poranka kino Helios w Kielcach zaprasza na wyjątkowe spotkanie z ulubioną bohaterką najmłodszych - Maszą. Już w niedzielę 16 grudnia będzie można ją zobaczyć po raz pierwszy na dużym ekranie.

Kto się przebierał za mikołaja jak byłeś mały? Kto opowiadał mrożące krew w żyłach historie? Kto zabierał Cię do cyrku i do wesołego miasteczka? Kto kupował Ci słodycze, nie bacząc na ostrzegawcze spojrzenia Twoich rodziców? Takich pytań można by postawić jeszcze więcej, a odpowiedź zawsze będzie taka sama - dziadek. Trzeba przyznać, że relacja między wnuczkami i dziadkiem jest wyjątkowa i dlatego trzeba ją pielęgnować. Kiedyś to Ty byłeś obsypywany prezentami, a teraz trzeba się odwdzięczyć. Idą święta, będzie okazja się spotkać i podarować coś specjalnego. Tylko co tu kupić? W tym roku postaw na oryginalność. W znalezieniu czegoś wyjątkowego pomogą Ci prezentowi specjaliści ze sklepu internetowego MyGiftDNA. Idealny prezent na święta dla dziadka już na Ciebie czeka!

Stacja narciarska „Szwajcaria Bałtowska” otwiera się ponownie i oficjalnie rozpoczyna sezon narciarski 2018/2019. Od tego weekendu będzie czynna codziennie w pełnym wymiarze usług.

Kino Helios w Kielcach zaprasza na wydarzenia od 14 do 20 grudnia.

Szlifujący formę Mikołaje i rozbiegane elfy wpisały się już w przedświąteczne tradycje gminy Daleszyce. 8 grudnia odbył się tu drugi bieg pod hasłem „W pogoni za Mikołajem”. W tegorocznym wydarzeniu sportowym wzięło udział niemal  pół tysiąca osób!

W rozpoczynającym się sezonie zimowych szaleństw Energylandia i Wiślański Skipass postanowiły wspólnie nieść ludziom radość! W jaki sposób? Kupując karnet Skipass wykorzystać go można albo na stoku albo w Energylandii, jako bilet wstępu. 

Pluszowe maskotki, gry, zabawki oraz materiały plastyczne trafiły do najmłodszych pacjentów oddziałów onkologicznych Świętokrzyskiego Centrum Onkologicznego w Kielcach.  Prezenty dostarczyli wolontariusze Fundacji Mam Marzenie, która była głównym organizatorem akcji Dnia Pluszowego Misia.

Stowarzyszenie Skrzydlaci Dzieciom spełniło "Marzenia" dzieci z Oddziału Onkologii i Hematologii w Kielcach. Tak jak obiecali, przynieśli choinkę i ubierali ją z dzieciakami. Świąteczne drzewko wygląda przepięknie.

Kino Helios w Kielcach zaprasza na wydarzenia od 7 do 13 grudnia.

Mikołajki z kinem Helios

Kielce / 04 grudnia 2018 /

Kino Helios Kielce zaprasza w dniach 6, 8 i 9 grudnia na spotkanie ze Świętym Mikołajem oraz jego pomocnikami.

Konkursy są lubiane przez dzieci i dorosłych, dlatego bierze w nich udział wiele osób. Niektóre z nich wymagają wielomiesięcznych przygotowań i posiadania szczególnych talentów, natomiast w pozostałych konkursach może wziąć udział niemalże każdy, kto kupi określony produkt lub wyśle sms-a.

Kino Helios w Kielcach zaprasza na wydarzenia od 30 listopada do 6 grudnia.

Wśród wielu kierowców nadal pokutuje przegląd, że klimatyzacja służy tylko do chłodzenia pojazdu. Z tego właśnie względu używana jest niemal wyłącznie w lecie, a to duży błąd. Klimatyzacja odpowiada także za utrzymywanie odpowiedniego poziomu wilgotności zimą, dlatego właśnie przed sezonem zimowym należy zadbać o oczyszczenie całego układu.

Wyjeżdżając na wakacje czasem zastanawiamy się, czy skorzystać z usług lokalnej komunikacji kolejowej bądź autobusowej czy jednak szukać wypożyczalni, wynająć auto i postawić na mobilność?

Każdy z nas lubi wiedzieć, w którym sklepie w danym momencie znaleźć można najbardziej atrakcyjne promocje. Jeszcze niedawno, aby zapoznać się z takimi informacjami, trzeba było skrzętnie gromadzić papierowe gazetki promocyjne, wrzucane do skrzynek pocztowych. Dzięki stronie Blix.pl zbieranie makulatury odchodzi w zapomnienie!

 

Strona 5 z 28

ZNAJDZIESZ NAS

NA ŻYWO ul. Sienkiewicza

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna