ZAKŁADY

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»CIEKAWOSTKI

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


INFORMACJE KIELCE

W największym w Polsce Rodzinnym Parku Rozrywki w Zatorze z okazji Mistrzostw Świata została stworzona Strefa Kibica.

Kielecki Klub malowany Szminką zorganizował spotkanie pod hasłem Dzień Przyjaciela. Aktywne panie zaprosiły na spotkanie ludzi dobrego serca, którzy włączyli się w akcję zbiórki funduszy dla 6-osobowej rodziny ze Szczecna.

Noszenie nieodpowiedniego obuwia może zakończyć się naprawdę boleśnie, począwszy od zapalenia ścięgien, poprzez skręcenie stawu skokowego, czy haluksy. Jak obuwie wpływa na nasze zdrowie i które modele butów wybrać, by czuć się komfortowo?

Baseny plastikowe, alternatywa dla basenów poliestrowych, wiodą prym wśród najpopularniejszych i najchętniej kupowanych basenów na rynku. Kiedyś, ceramiczne baseny lub baseny wyłożone kafelkami były synonimem luksusu, elegancji i przepychu. Dziś, w czasach ogromu pracy i zabieganych tygodni, zwracamy większa uwagę na praktyczność i zachowaną funkcyjność. Dlatego też popularność zyskują inne surowce.

Każda kobieta marzy o tym, aby jej twarz pozostała wiecznie młoda i zdrowa. A to właśnie na twarzy najszybciej widać pierwsze efekty starzenia - zmarszczki, utrata jędrności skóry czy brak blasku. Nie trzeba poddawać się poważnym operacjom, aby poprawić swój wygląd, wystarczy wykorzystać to, co mamy naturalne. Komórki macierzyste mają wiele zastosowań, a w połączeniu z medycyną estetyczną potrafią zdziałać cuda. Nie tylko skóra twarzy może zostać poddana terapii, lecz także szyi i dekoltu. Jeśli problemem są wypadające włosy, skóra głowy też może być leczona komórkami macierzystymi. Terapia, potocznie nazywana ,,wampirzym liftingiem”, jest najbezpieczniejszą terapią, jaką może zaproponować medycyna estetyczna.

Zastanawiasz się nad tym, jakie danie będzie idealnym rozwiązaniem na upały? Wybierz smaczny i zdrowy chłodnik litewski. Przyrządzenie chłodnika jest naprawdę proste i nie zajmuje wiele czasu.

Kompleks Świętokrzyska Polana w Chrustach hucznie obchodzi drugie urodziny. Na imprezę urodzinową, która odbędzie się w najbliższą niedzielę w godzinach od 10 do 19 do Rekina z Oceaniki przyjadą jego przyjaciele - maskotki, które rozegrają sportową potyczkę z dziećmi.

Poniedziałkowy poranek wcale nie musi być smutny. Przekonały się o tym dzieci z Przedszkola Samorządowego nr 9 w Kielcach, które odwiedził nasz redakcyjny kolega Mateusz Żelazny. W ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom” przeczytał on przedszkolakom wiersz Juliana Tuwima pod tytułem „Lokomotywa”.

W Dzień Dziecka debitował 9-letni Wojciech Misiowiec z piosenką "Nasze Góry Świętokrzyskie" Słowa i muzyka Marek Werens.

Wywiad z dr n. farm. Beatą Rozbicką, dyrektorem Narodowego Centrum Krwi.

Dla większości ludzi, przepis na utratę wagi jest dość prosty: jedz mniej, ruszaj się więcej. Jednak w ostatnich latach na rynek wkroczyły nowe leki zwalczające otyłość: tabletki na odchudzanie, które obejmują od tłumików apetytu po stymulanty metabolizmu. Żaden z tych suplementów nie jest magicznym środkiem - wszystkim musi towarzyszyć zdrowa dieta i ćwiczenia fizyczne. Jednak tabletki na odchudzanie owszem mogą przynieść pewne korzyści.

Strona 8 z 42

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna