Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»CIEKAWOSTKI

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


INFORMACJE KIELCE

Razem z zespołem InterStudio podjęliśmy decyzję, aby w ramach świątecznej reklamy zorganizować konkurs, którego laureat otrzyma kompleksową pomoc w zakresie otwarcia własnego sklepu internetowego. Będzie to nie tylko przygotowanie w pełni funkcjonalnej platformy sprzedażowej ale również przygotowanie merytoryczne.

Stowarzyszenie Skrzydlaci Dzieciom planuje kolejne duże wyzwania na przyszły rok. Akcja już zaplanowane to Maraton Tańca (ZUMBA, SALSATION, ZUMBA KIDS), która odbędzie się 26 stycznia przy udziale  MOSIR i Fitness X-RAY.

W ramach najbliższego Filmowego Poranka kino Helios w Kielcach zaprasza na wyjątkowe spotkanie z ulubioną bohaterką najmłodszych - Maszą. Już w niedzielę 16 grudnia będzie można ją zobaczyć po raz pierwszy na dużym ekranie.

Kto się przebierał za mikołaja jak byłeś mały? Kto opowiadał mrożące krew w żyłach historie? Kto zabierał Cię do cyrku i do wesołego miasteczka? Kto kupował Ci słodycze, nie bacząc na ostrzegawcze spojrzenia Twoich rodziców? Takich pytań można by postawić jeszcze więcej, a odpowiedź zawsze będzie taka sama - dziadek. Trzeba przyznać, że relacja między wnuczkami i dziadkiem jest wyjątkowa i dlatego trzeba ją pielęgnować. Kiedyś to Ty byłeś obsypywany prezentami, a teraz trzeba się odwdzięczyć. Idą święta, będzie okazja się spotkać i podarować coś specjalnego. Tylko co tu kupić? W tym roku postaw na oryginalność. W znalezieniu czegoś wyjątkowego pomogą Ci prezentowi specjaliści ze sklepu internetowego MyGiftDNA. Idealny prezent na święta dla dziadka już na Ciebie czeka!

Stacja narciarska „Szwajcaria Bałtowska” otwiera się ponownie i oficjalnie rozpoczyna sezon narciarski 2018/2019. Od tego weekendu będzie czynna codziennie w pełnym wymiarze usług.

Kino Helios w Kielcach zaprasza na wydarzenia od 14 do 20 grudnia.

Szlifujący formę Mikołaje i rozbiegane elfy wpisały się już w przedświąteczne tradycje gminy Daleszyce. 8 grudnia odbył się tu drugi bieg pod hasłem „W pogoni za Mikołajem”. W tegorocznym wydarzeniu sportowym wzięło udział niemal  pół tysiąca osób!

W rozpoczynającym się sezonie zimowych szaleństw Energylandia i Wiślański Skipass postanowiły wspólnie nieść ludziom radość! W jaki sposób? Kupując karnet Skipass wykorzystać go można albo na stoku albo w Energylandii, jako bilet wstępu. 

Pluszowe maskotki, gry, zabawki oraz materiały plastyczne trafiły do najmłodszych pacjentów oddziałów onkologicznych Świętokrzyskiego Centrum Onkologicznego w Kielcach.  Prezenty dostarczyli wolontariusze Fundacji Mam Marzenie, która była głównym organizatorem akcji Dnia Pluszowego Misia.

Stowarzyszenie Skrzydlaci Dzieciom spełniło "Marzenia" dzieci z Oddziału Onkologii i Hematologii w Kielcach. Tak jak obiecali, przynieśli choinkę i ubierali ją z dzieciakami. Świąteczne drzewko wygląda przepięknie.

Kino Helios w Kielcach zaprasza na wydarzenia od 7 do 13 grudnia.

Mikołajki z kinem Helios

Kielce / 04 grudnia 2018 /

Kino Helios Kielce zaprasza w dniach 6, 8 i 9 grudnia na spotkanie ze Świętym Mikołajem oraz jego pomocnikami.

Strona 8 z 54

ZNAJDZIESZ NAS

Na żywo

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna