online button
Jesteś tutaj:Radio eM»CIEKAWOSTKI
online button
online button

INFORMACJE KIELCE

PRACA! PRACA! PRACA!

11 kwietnia 2016 /

Renomowane na rynku radiowym oraz prasowym - 

Radio eM Kielce oraz Tygodnik eM Kielce

szukają

WYDAWCY / DZIENNIKARZA

 

Z nami do Bałtowa!

06 kwietnia 2016 /

Od dziś do końca kwietnia w każdy weekend przygotowaliśmy dla Was moc niespodzianek!!! Nasi przyjaciele z Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego postanowili, że postarają się zorganizować Wam weekend! Mamy dla Was rodzinne zaproszenia do tego cudownego miejsca w naszym województwie. Warto odwiedzić Bałtów, zwłaszcza, że w każdy weekend kwietnia będzie wyjątkowy i wyjątkowo zorganizowany...

Mecze Korony z Wisłą Kraków od lat są czymś więcej niż tylko rywalizacją o ligowe punkty. We wtorek, 1 marca o 18.00 „Żółto-czerwoni” na Kolporter Arenie podejmą „Białą Gwiazdę”! Podopieczni Marcina Brosza potrzebują wsparcia kibiców w tym arcyważnym pojedynku! Mamy 15 biletów na to spotkanie i  chętnie się nimi z wami podzielimy! Aby je zgarnąć trzeba tylko odpowiedzieć na nasze pytanie konkursowe.

Prezentujemy Wam najważniejsze fragmenty transmisji radiowych z meczów Korony Kielce w roku 2016. Najważniejsze, bo usłyszycie w nich jak nasz komentator Mateusz Żelazny cieszył się z bramek zdobywanych przez żółto-czerwonych. Oby piłkarze Korony jak najczęściej pozwalali nam na takie wyrzucanie z siebie emocji ;)

Konkurs „1 ze 100”! W komentarzu pod postem na FanPage Radia eM Kielce wpisujesz liczbę, która Twoim zdaniem jest „szczęśliwą liczbą”, która uprawni do odbioru biletów. Każda osoba może wpisać tylko jeden komentarz pod postem z jedną liczbą całkowitą. Prosimy udostępnić post swoim znajomym, bo jeśli nie Ty, to może oni ;) Może się zdarzyć, że będziemy podpowiadali w komentarzach, a na pewno "szczęśliwą liczbę" wymienimy przed rozpoczęciem konkursu w programie Radia eM... Osoba, która trafi w liczbę, o którą nam chodzi dostanie od nas proste zadanie do zrealizowania. Powiemy o nim w wiadomości prywatnej na FB.

Dziś gramy o dwa bilety na mecz Ligi Mistrzów Vive Tauron Kielce - MOL Pick Szeged! Powodzenia!

Jeśli wokół Was jest kobieta która zasługuje na tytuł „Super kobiety”, bo... potrafi kochać jak nikt inny, bo ma dobre serce, bo pracuje „za dwie”, bo zrobiła coś co wyróżnia ją z tłumu, bo jest silna i sprawia ze każdy przy niej świetnie się czuje, to zgłoś ją do naszej zabawy! Jak to zrobić? Można na kilka sposobów.

 

W ostatnich dniach tęsknym wzrokiem spoglądaliśmy na zawodników kieleckiej Korony zawieszonych na plakacie w naszej redakcji, ale wreszcie będziemy mogli zobaczyć i usłyszeć ich w akcji! W poniedziałek, 15 lutego, rusza wiosenna runda piłkarskiej ekstraklasy, a wraz z nią transmisje spotkań na antenie Radia eM Kielce i ogromne emocje.

 

Nasz partner biznesowy Pizza Hut z okazji Dnia Św. Walentego przygotował jedyną w swoim rodzaju pizzę w kształcie serca, którą można zakosztować w wybranym przez siebie smaku. Walentynkowa akcja w lokalach Pizza Hut będzie trwała do 21 lutego. A my na antenie Radia eM Kielce zapraszamy do konkursów , w których do wygrania będą podwójne zaproszenia na Festiwal Pizzy.

W środę 10 lutego 2016 roku Radio eM Kielce rozpoczyna nowy cykl audycji pt. „100% dla rodziny”. Jak sama nazwa wskazuje program poświęcony będzie rodzinom. – Będziemy mówili o wartościach, o ważnych sprawach dla małżonków, czasami dla dzieci i młodzieży, czasami dla babć i dziadków. Wszyscy żyjemy w rodzinach, więc będziemy poruszali „nasze sprawy”. I te radosne , które przeżywamy w rodzinach oraz te trudne, z których będziemy starali się znaleźć rozwiązanie – mówi prowadząca audycję Magdalena Delipacy.

 

Jeśli masz fajną paczkę przyjaciół w pracy daj nam znać, a my postaramy się w Tłusty Czwartek umilić Wam czas przywożąc dużą paczkę pączków. Nasz reporter w wybrane miejsca zawiezie paczkę składającą się z 20 pączków.

 

Wygraj kalendarze Radia eM! Zasada konkursu jest bardzo prosta.

Pierwsze 20 osób, które przyśle nam formularz zgłoszeniowy (patrz poniżej) zarejestrowany przez nasz system z parzystym numerem, wygrywa kalendarz Radia eM. W treści formularza oprócz danych osobowych prosimy napisać "Chcę kalendarz Radia eM". Łącznie rozdamy w tej zabawie 20 kalendarzy Radia eM!

Chwalimy się dalej ;) Nasz redakcyjny kolega Dariusz Skrzyniarz otrzymał tytuł Przyjaciela Wolontariatu za promocję i wspieranie wolontariatu w regionie świętokrzyskim. Nagrodę przyznano podczas X Świętokrzyskiej Gali Wolontariatu. Regionalne Centrum Wolontariatu świętowało podczas tego samego wydarzenia swoje 10. urodziny. Gratulujemy Darkowi oraz Centrum!

 

Nasza redakcyjna koleżanka Katarzyna Bernat została wyróżniona nagrodą Głównego Inspektora Pracy statuetką „Salus Publica”. Nagroda została przyznana za zaangażowanie w upowszechnianiu problematyki ochrony pracy. Statuetkę wręczyła Iwona Hickiewicz, Główny Inspektor Pracy.

Guzik

16 października 2015 /

Jeśli już jesteśmy przy ubiegłotygodniowych gościach naszego radia. Wpadł do nas także znakomity Robert Mazur, czyli dowódca Kieleckiego Ochotniczego Szwadronu im. 13. Pułku Ułanów Wileńskich. Oczywiście w mundurze ułana. Gdy już udawał się do studia, nasza bystrooka koleżanka Katarzyna Bernat wypatrzyła leżący na podłodze… guzik. – Chyba się panu urwał – zwróciłą uwagę gościowi. – Faktycznie, zawsze mam z nim kłopot – pokiwał głową pan Robert i schował zgubę do kieszeni.

Strona 7 z 27

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay