Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»CIEKAWOSTKI

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


INFORMACJE KIELCE

Dobre ubezpieczenie domu i mieszkania to podstawa ochrony tego rodzaju nieruchomości. Ubezpieczenie o zbyt wąskim zakresie nie spełni swojej funkcji, bo albo zabraknie pieniędzy na pokrycie szkody, albo towarzystwo odmówi wypłaty świadczenia. Polisa zbyt rozbudowana to przepłacona składka względem otrzymanego odszkodowania.

Jesień zbliża się do nas wielkimi krokami, oznacza to, że z sandałów i balerinek trzeba będzie na jakiś czas zrezygnować, na korzyść botków, które zapewnią ciepło i komfort. Botki według większości kobiet są najodpowiedniejszym obuwiem na jesień, ponieważ są nie tylko wygodne, ale też stylowe. Niestety buty te mają to do siebie, że nie pasują do każdego typu figury. W przypadku niskich kobiet mogą skracać optycznie sylwetkę, co raczej nie jest przez nikogo pożądane. W dalszej części artykułu znajdziesz cenne rady i wskazówki, jak dobrać obuwie do figury. Przygotowaliśmy też 3 modele botków, które będą hitem sezonu jesień/zima 2018. Wskazane modele oferuje sklep internetowy z butami – bayla.pl.

Kultura Dostępna to projekt, dzięki któremu szerokie grono odbiorców może zapoznać się z polską sztuką filmową. Operatorem projektu jest Narodowe Centrum Kultury. Systemowe rozwiązanie służyć ma niwelowaniu barier kompetencyjnych, finansowych, szczególnie dla grup narażonych na wykluczenie. Dzięki temu we wszystkich kinach Helios na terenie całej Polski w każdy czwartek o godzinie 13:00 oraz 18:00 odbywają się specjalne pokazy polskich filmów, na które bilety kosztują 10 zł.

Kino Helios Kielce zaprasza

Kielce / 05 września 2018 /

Kino Helios Kielce zaprasza na premiery i inne wydarzenia filmowe od 7 do 13 września.

W Wojewódzkim Domu Kultury, a nie w Kieleckim Centrum Kultury odbędzie się 10 listopada widowisko prezentowane przez Teatr Baniek Mydlanych. Miejsce spektaklu zostało zmienione z przyczyn niezależnych od organizatora. Godziny prezentacji widowiska zostają takie same.

Kino Helios Kielce zaprasza na premiery i inne wydarzenia filmowe od 31 sierpnia do 6 września.

Niełatwo jest kupić buty na jesień, które będą wytrzymałe, wygodne, ale także modne i stylowe. Przejrzeliśmy ofertę największych producentów obuwia i wybraliśmy 3 modele, które naszym zdaniem sprawdzą się w tej roli najlepiej. Zobacz sam!

 

Odkąd w 1975 roku Polska przyjęła międzynarodową konwencję L' Accord européen relatif au transport international des marchandises Dangereuses par Route - określaną w skrócie jako ADR - wszystkie osoby uczestniczące w przewożeniu niebezpiecznych substancji powinny mieć ukończone odpowiednie szkolenia.

 

Rozwój cywilizacji pociągnął za sobą nie tylko rosnącą z roku na rok liczbę samochodów, ale także nowe zagrożenia. Parkingi osiedlowe, podjazdy do firm, strefy publiczne to tylko niektóre z miejsc, o które należy dbać i chronić przed dostępem osób nieupoważnionych. Jaki więc system zabezpieczeń wybrać, aby zapewnić komfort i poczucie bezpieczeństwa?

 

Kredyt na samochód jest dobrym udogodnieniem dla wszystkich, którzy planują kupić nowe auto, ale nie chcą płacić za nie w gotówce. Sprawdź, na czym polega kredyt samochodowy i jakie są jego zalety.

 

Kino Helios Kielce zaprasza widzów na nocne maratony filmowe, premiery i inne wydarzenia filmowe od 24 do 30 sierpnia.

Co kraj, to obyczaj. Nie inaczej to wygląda w kwestii pizzy, która w różnych zakątkach świata przybiera różne formy. Pochodzący z Włoch przysmak szybko zadomowił się w kolejnych miejscach, których mieszkańcy dopasowywali jego formę do swoich upodobań. Oto najciekawsze propozycje ze świata!

 

Strona 8 z 46

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna