Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»CIEKAWOSTKI

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

INFORMACJE KIELCE

Błędem jest postrzeganie swetrów wyłącznie poprzez pryzmat ubrań typowo zimowych. Lekkie, cienkie sweterki są idealnym wyborem na wiosnę i lato, uchronią przed wieczornym chłodem i zapewnią komfort. Sweterki z krótkim rękawkiem będą tak samo dobre, jak bluzki letnie. Sprawdźmy, jak kupić dobry sweter, który będzie świetnie wyglądał przez długi czas.

Wyjątkowe urodziny zorganizowało Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji w Kielcach dla 7 -letniego Eryka Dudka z Kielc.

Zapewne nie ma osoby, która nie zna popularnego od lat programu promującego taniec. Tancerze dzięki niemu obok gwiazd stali się ikonami popkultury, a kolejne produkcje telewizyjne dedykowane są już tym wszystkim, którzy chcą zabłysnąć na scenie, pokazują, że moda ta ten rodzaj bardzo widowiskowej aktywności po prostu nie przemija. Na tej fali popularności powstają różnego rodzaju szkoły https://taniec.com.pl/ww/ i kursy, w których zarówno dzieci, jak i dorośli mogą się rozwijać i trenować. A im szybciej zaczniemy naukę, tym efekt może być bardziej spektakularny, nawet jeśli nie będą to prestiżowe turnieje a jedynie wzmocnienie poczucia wartości czy też piękna sylwetka.

Przedstawiamy Hotel Aviator, który działa przy ulicy Szybowcowej 41 w Kielcach. Miejsce to może pochwalić się niezłą restauracją. Kucharze w niej pracujący serwują nowatorskie dania. Lokal obsługuje także imprezy okolicznościowe.

Praktycznie codziennie spotykasz go na ulicy z ciężką torbą, pękającą w szwach od dużej ilości listów. Niezmiennie kojarzy nam się z niebieskim mundurem. Wbrew pozorom ten zawód to ciężka praca. Zapotrzebowanie na listonoszów jest spore. To praca, której raczej nie znajdziemy na portalach, np. Pracuj.pl, ale często w Urzędach Pracy.

 

Chociaż ten zawód kojarzy nam się przede wszystkim z kobietami, nie należy zapominać, że w liniach lotniczych zatrudniani są także mężczyźni. To praca z pewnością trudna, wymagająca od nas ciągłego bycia poza domem, z dala od naszych bliskich. Ofert takiej pracy raczej nie znajdziemy na portalu Pracuj.pl, proces rekrutacji jest długi i złożony, a wymagania – ściśle określone.

Asystentka stomatologiczna należy do zawodów cieszących się dużym zainteresowaniem i popularnością. To osoba, która ściśle współpracuje ze stomatologiem; jej zadaniem jest zmniejszenie stresu u pacjenta, które jest wywołane leczeniem zębów i różnymi zabiegami.

Nie od dziś wiadomo, że czytanie rozwija naszą wyobraźnię, poszerza wiedzę z wielu dziedzin nauki, ale także wzbogaca słownictwo. Czytanie to rodzaj rozrywki, który posiada liczne grono zwolenników.

W dobie swobodnego przepływu informacji, ale także ludzi, jesteśmy w stanie zamieszkać niemal każdy zakątek świata. Wybierając odpowiednie miejsce do życia musimy sprawdzić, czy dane państwo, w którym chcemy zamieszkać zapewni nam wszystko to, co niezbędne.

Nareszcie, udało się! Zdobyłeś pierwszą, wymarzoną pracę w swoim życiu. Nieważne, czy za pośrednictwem portali, np. Pracuj.pl, czy przez znajomości. Wreszcie będziesz mógł się rozwijać i realizować, ale przed tym – koniecznie podpisz umowę o pracę.

Znalazłaś ostatnio pracę dzięki Pracuj.pl. Kiedy przyszłaś do biura, okazało się, że zostało ono skonstruowane na zasadzie open space, z którym nie miałaś jeszcze do czynienia. Jedyne, co ci się z tym kojarzy to hałas, harmider, ciągły dźwięk telefonów. Jak się zachować na takiej przestrzeni? Czy taki rodzaj biura ma jedynie same wady? Jak wygląda taka praca oraz jak należy się zachować, aby nie utrudniać innym pracy? Tego wszystkiego dowiesz się czytając nasz artykuł.

Internet to nieodłączny element naszej codzienności. Korzystamy z niego niemal każdego dnia. Sprawdzamy najnowsze informacje, robimy zakupy, zamawiamy bilety do kina. Coraz częściej też… szukamy pracy. Tak naprawdę nie jest to trudne. Obecnie w sieci istnieje wiele portali, które w znaczący sposób ułatwiają nam znalezienie idealnej pracy. Jednym z nich jest Pracuj.pl – najchętniej odwiedzany portal rekrutacyjny istniejący od 2000 r. i zawierający ponad 36 tys. ofert pracy.

Strona 7 z 40

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna