Dąbrowa 750x200

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»CIEKAWOSTKI

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


INFORMACJE KIELCE

Pożyczki ratalne to dogodny sposób finansowania różnych, większych wydatków, na które potrzebne są szybko pieniądze. Tego rodzaju pożyczki zyskują coraz większą popularność już nie tylko u osób szukających pożyczek bez sprawdzania w BIK czy innych rejestrach dłużników, ale także wśród osób, które chcą szybko zyskać pieniądze na wybrany cel. Na jakie cele zatem Polacy pożyczają najczęściej pieniądze wykorzystując do tego ofertę pożyczek ratalnych?

 

Olbrzymie bańki mydlane w różnych kształtach i kolorach będzie można zobaczyć podczas widowiska, które odbędzie się 10 listopada w Kieleckim Centrum Kultury. Do naszego miasta przyjedzie Teatr Baniek Mydlanych.

Chętnie zaciągamy pożyczki zarówno na zakup sprzętu AGD, mieszkań, samochodów czy też wakacje. Dedykowane propozycje pozwalają na dopasowanie ofert do swoich potrzeb oraz możliwości. Przy zakupie auta wiele osób sięga po propozycje banków, parabanków czy też dealerów samochodowych, a różnego rodzaju rankingi w prosty sposób pokazują różnice oraz pozwolą znaleźć najkorzystniejszą ofertę. Zazwyczaj opłaca się korzystać z produktów dedykowanych, a niektórzy pośrednicy mogą mieć wynegocjowane bardzo ciekawe oferty dla swoich klientów. Poza tym warto pamiętać o tym, że okazjonalnie różne banki maję przygotowane promocje także w zakresie kredytów samochodowych.

 

Kino Helios nowy repertuar

Kielce / 16 sierpnia 2018 /

Kino Helios Kielce zaprasza na premiery i inne wydarzenia filmowe od 17 do 23 sierpnia.

W wyliczeniu ratykalkulator. Leasing leasingu na samochód pomoże ci specjalny kalkulator. Leasing wyliczony za jego pomocą możesz dopasować do swoich możliwości i potrzeb. Za pomocą tej aplikacji, Leasing EasyDrive w programie Volkswagen Financial Services policzysz w zaledwie parę chwil!

 

Osiem osób wzięło udział w warsztatach radiowych w radiu eM Kielce, które odbyły się w ubiegłym tygodniu w ramach festiwalu "Hurra! ART!". Młodzi ludzie próbowali swoich sił w różnych formach, a efekt ich pracy możecie Państwo zobaczyć poniżej. Zajęcia prowadziła nasza redakcyjna koleżanka Aleksandra Niemczyk.

 

Po latach traktowania nieco lekceważąco komody powracają do łask. Są doskonałą alternatywą dla dużych i ciężkich mebli. Jednocześnie, mimo niewielkich rozmiarów, są bardzo pojemne. Sprawdź, dlaczego warto kupić komodę. Współczesna komoda to niezbędny element funkcjonalnie zaaranżowanego pomieszczenia! Komoda jest doskonałą alternatywą dla dużych i ciężkich mebli. Jednocześnie, mimo niewielkich rozmiarów, jest bardzo pojemne. Sprawdź, co jeszcze mają do zaoferowania komody!

 

 

 

Statystyki pokazują, że oczyszczacze powietrza do przedszkoli są aktualnie coraz częściej stosowane. Właścicielom takich placówek edukacyjnych zależy bowiem na tym, aby dzieci mogły oddychać pełną piersią bez obawy o to, że do ich organizmów dostaną się nieodpowiednie elementy, które negatywnie wpływają na zdrowie... Na rynku jest naprawdę bardzo duży wybór. W końcu oczyszczacze powietrza dla przedszkoli są produkowane przez różne firmy. Czym kierować się wybierając takie produkty? Jakie cechy powinien mieć dobry oczyszczacz powietrza dla przedszkola? O tym można przekonać się czytając poniższy artykuł.Statystyki pokazują, że oczyszczacze powietrza do przedszkoli są aktualnie coraz częściej stosowane. Właścicielom takich placówek edukacyjnych zależy bowiem na tym, aby dzieci mogły oddychać pełną piersią bez obawy o to, że do ich organizmów dostaną się nieodpowiednie elementy, które negatywnie wpływają na zdrowie... Na rynku jest naprawdę bardzo duży wybór. W końcu oczyszczacze powietrza dla przedszkoli są produkowane przez różne firmy. Czym kierować się wybierając takie produkty? Jakie cechy powinien mieć dobry oczyszczacz powietrza dla przedszkola? O tym można przekonać się czytając poniższy artykuł.

 

 

Chwilówki to dedykowane pożyczki, które pomimo upływu lat i nowych produktów bankowych nie tracą na atrakcyjności. Ich najważniejszą zaleta jest to, że można je szybko i łatwo wziąć i równie bezproblemowo spłacić. Poza tym regulacje prawne dość wyraźnie uporządkowały rynek pożyczek i parabanków, znacząco wpływając na bezpieczeństwo klientów, jak i jakość podpisywanych umów. Dzięki tym zabiegom mamy pewność, że w każdej chwili możemy sięgnąć po dodatkowe środki na jakikolwiek cel bez ryzyka, że zostaniemy oszukani.

 

Premiery i wydarzenia specjalne w kinie Helios Kielce od 10 do 16 sierpnia.

O zarobkach nie rozmawia się w towarzystwie, a czasem nawet nie podejmuje się tych tematów w rodzinie. To trochę temat tabu, a przecież pieniądze są powszechne, mogą być źródłem frustracji lub satysfakcji, a przede wszystkim nie da się bez nich żyć. Na szczęście łatwo - dzięki różnym opracowaniom - przekonać się, ile średnie zarabiamy, a także, na co przeznaczamy najwięcej zarobionych środków. Sprawdźmy!

 

Wszyscy rodzice chcą, by dzieci były grzeczne, dobrze wychowane i mądre. Mają mieć dobre oceny, brak uwag w dzienniczku i zawsze czyste ubranie. A ilu rodziców w rzeczywistości ma takie pociechy? Prawie żaden! Doskonale zdawali sobie z tego sprawę Jean-Jacques Sempéi RenéGoscinny, którzy stworzyli serię przygód Mikołajka. 

 

Strona 7 z 44

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna