STARCOM MULTI (7)
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»CIEKAWOSTKI
online button
online button

INFORMACJE KIELCE

W komentarzu pod konkursowym postem na fanpage'u Radia eM Kielce wpisujesz liczbę, która Twoim zdaniem jest „szczęśliwą liczbą”. Każda osoba może zamieścić tylko jeden komentarz z jedną liczbą całkowitą. Pamiętaj, udostępnij post swoim znajomym! Pierwsza osoba, która trafi w "szczęśliwą liczbę" dostanie od nas podwójną wejściówkę na spotkanie Vive Tauron Kielce -  Montpellier, natomiast na drugą w kolejności czeka jeden bilet.

Zdrowie pod Kontrolą” to cykliczna akcja organizowana przez Członków Stowarzyszenia w ramach Programu Stałego do spraw Zdrowia Publicznego. Dwa razy do roku w największych centrach handlowych w Polsce Studenci dzielą się swoją wiedzą z klientami galerii. W tym roku po raz pierwszy odbywa się w Kielcach. Zainteresowani mogą: poddać się badaniu ciśnienia tętniczego krwi oraz poziomu glukozy, dokonać pomiaru wartości antropometrycznych- wzrostu, wagi, wskaźnika BMI, dowiedzieć się jak poważnym problemem w naszym społeczeństwie jest otyłość i jak należy sobie z nią radzić, nauczyć się samobadania jąder oraz piersi w celu prewencji nowotworów, poznać podstawy udzielania pierwszej pomocy.

-Ponadto w ramach Wydarzenia prowadzona jest ogólnopolska akcjapod nazwą „Szpital Pluszowego Misia”, w trakcie której dzieci będą miały okazjęwcielić się w rolę lekarzy i z pomocą Studentów zadbać o zdrowie swoich ukochanychpluszaków. Poprzez formę zabawy pragniemy dążyć do zmniejszenia strachunajmłodszych przed białym fartuchem oraz uświadomienia ich, na czym polega pracalekarza – mówią organizatorzy.

W ramach współpracy z Fundacją DKMS Polska na jednym ze stanowiskProwadzona jest rejestracja potencjalnych Dawców szpiku kostnego.Zainteresowani uzyskają tam informacje o przebiegu procedury transplantacji orazrozwieją wątpliwości związane z tematyką oddawania szpiku i komórekmacierzystych.

Akcja jest objęta Patronatem Honorowym Krajowego Konsultanta z dziedziny diabetologii prof. dr hab. n. med. Krzysztofa Strojka oraz Fundacji Diabeciaki.

Kielecką szkołę odwiedzi jeden z czterech ambasadorów akcji promującej studiowanie na Uniwersytecie Jagiellońskim –dr hab. Justyna Drukała, specjalista  w zakresie biomedycyny. Wszystko pod hasłem: „Spotkanie z Mistrzem”.

Staropolska Szkoła Wyższa w Kielcach  przeprowadziła warsztaty szkoleniowe dla pracowników Komendy Miejskiej Policji w Kielcach. Problematyka szkoleń związana była z pracą Policji i dotyczyła zakresu komunikacji interpersonalnej, negocjacji, mediacji oraz wystąpień publicznych.

Ursus w tropikach

Kielce / 16 marca 2017 /

Wyprawa zabytkowym polskim ciągnikiem Ursus C 328 z 1964 roku do Afryki – to wyzwanie, jakiego podejmują się uczestnicy „Traktoriady”, którzy będą gośćmi rozpoczynających się jutro targów AGROTECH 2017.

W komentarzu pod konkursowym postem na fanpage'u Radia eM Kielce wpisujesz liczbę, która twoim zdaniem jest „szczęśliwą liczbą”. Każda osoba może zamieścić tylko jeden komentarz z jedną liczbą całkowitą. Pamiętaj, udostępnij post swoim znajomym! Pierwsza osoba, która trafi w "szczęśliwą liczbę" dostanie od nas trzy bilety na mecz Vive Tauron Kielce - Mieszkow Brześć!

W związku z dynamicznym rozwojem

Radia i Tygodnika eM Kielce

poszukujemy

SPECJALISTY ds. SPRZEDAŻY i REKLAMY

 

Duża kasa w zdrapkach

Świętokrzsyskie / 06 marca 2017 /

Zdrapki poza Lotto są jedną z najpopularniejszych gier jakie oferuje Totalizator Sportowy. Tylko w zeszłym roku miłośnicy Zdrapek... po prostu "drapiąc" wygrali ponad pół miliarda złotych!

Korona Kielce w piątek o 18.00 w meczu 24. kolejki LOTTO Ekstraklasy podejmie na swoim stadionie Górnika Łęczna. Mamy do rozdania 12 biletów na to spotkanie! Podwójne wejściówki zgarnie 3, 6, 9, 12, 15 i 18 osoba, która udzieli poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe!

W niedzielę - 26 lutego o godzinie o godz.  16:00 w Hotelu Bińkowskim w Kielcach odbędzie się koncert charytatywny dla Marty Słomki. Kobieta walczy o dostęp do pełnego leczenia osób dorosłych z SMA. 

W komentarzu pod konkursowym postem na fanpage'u Radia eM Kielce wpisujesz liczbę, która Twoim zdaniem jest „szczęśliwą liczbą”. Każda osoba może zamieścić tylko jeden komentarz z jedną liczbą całkowitą. Pamiętaj, udostępnij post swoim znajomym! Pierwsza osoba, która trafi w "szczęśliwą liczbę" dostanie od nas podwójną wejściówkę na spotkanie Vive Tauron Kielce - MOL-Pick Szeged, natomiast na drugą w kolejności czeka jeden bilet. 

Korona Kielce w sobotę o 15.30 w meczu 22. kolejki LOTTO Ekstraklasy podejmie na swoim stadionie Wisłę Płock. Mamy do rozdania 12 biletów na to spotkanie! Podwójne wejściówki zgarnie sześć pierwszych osób, które udzielą poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe!

Społem dla zakochanych

Kielce / 14 lutego 2017 /

Dziesięć par spędziło wyjątkowy walentynkowy wieczór w restauracji Winnica. Kolacja dla dwojga w legendarnym kieleckim lokalu była nagrodą w konkursie PSS Społem z okazji dnia zakochanych. W przyjemnej atmosferze ugoszczeni zostali autorzy najpiękniejszych haseł o miłości zawierających słowa „Społem” i „Walentynki”.

Kielecki salon Spa Orchidea działający przy hotelu Aviator zaprezentował nowe ekskluzywne produkty. W tamtejszej strefie relaksu do wykonywania zabiegów wykorzystywane będą kosmetyki marki Montibello. To firma pochodząca z Hiszpanii, która może się pochwalić sporym doświadczeniem w produkcji specyfików do profesjonalnej pielęgnacji ciała i włosów.

Strona 6 z 30

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOK



SŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna