Dąbrowa 750x200

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»CIEKAWOSTKI

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


INFORMACJE KIELCE

To będzie rok lepszy niż wszystkie

Chęciny / 17 października 2018 /

Choć ruina, lecz odnowiona, bogata w atrakcje i niepowtarzalne widoki. Przyciąga rodziny z dziećmi, młodzież i osoby starsze, a co najważniejsze namawia do powrotu. Dawne tańce, walki rycerskie, obsługa w historycznych strojach, wystrzały z armat to tylko niektóre z dostępnych atrakcji. Mowa o Zamku Królewskim w Chęcinach, który notuje największy napływ turystów od samego otwarcia.

Jesień zawitała do nas już jakiś czas temu, więc w większości szaf z pewnością zaszły już spore rewolucje. Letnie ubrania porzuciliśmy na rzecz tych grubszych i cieplejszych – swetrów, kardiganów i płaszczy, ale czy nasze szafy rzeczywiście wyglądają tak, jak powinny? Czy w Twojej garderobie nie ma przypadkiem rzeczy, które od dawna tam zalegają i których już prawdopodobnie nigdy nie włożysz?

 

Sezon 2018 dla Energylandii był bardzo owocny, czego najlepszym dowodem jest liczba gości sięgająca półtora miliona. Był to także czas, w którym zaprezentowano flagowego, największego w Europie Mega Coastera HYPERION, a także powiększono wodną strefę Water Park o część Tropical Fun z 10 zjeżdżalniami.

Zorganizowanie w dzisiejszych czasach udanego ślubu i wesela to nie lada wyzwanie dla każdej przyszłej pary młodej. Na szczęście mamy Internet! W ślubnych przygotowaniach pomocną dłoń do nowożeńców wyciągają bowiem portale weselne, na których łamach znaleźć można praktycznie wszystko, co niezbędne do kompleksowej organizacji każdej uroczystości weselnej.

Zdarza się, że pomimo ogromnych chęci i przygotowania przed porodem, świeżo upieczonej mamie nie udaje się karmić dziecka piersią. Wpływ na to ma wiele przyczyn, między innymi brak pokarmu, pomimo przystawiania dziecka do piersi, a także nieumiejętność prawidłowego chwytania piersi przez maluszka. Jakie akcesoria są niezbędne, by karmić dziecko, podczas gdy karmienie piersią jest niemożliwe?

 

Zakłady bukmacherskie, mimo (a może dzięki) nowych regulacji prawnych wyznaczających zasady działania tej branży, z każdym kolejnym rokiem mają się coraz lepiej. Nie tylko rośnie liczba ich klientów, lecz także dynamicznie rozwija się oferta proponowanych zakładów. Wbrew pozorom wielkie uderzenie w zakładach bukmacherskich nie wiąże się tylko z wielkimi, medialnymi imprezami sportowymi, które przyciągają rzesze kibiców. Swój sukces bukmacherzy budują dzień po dniu...

 

Nowy repertuar Kina Helios Kielce

Kielce / 11 października 2018 /

Kino Helios w Kielcach zaprasza na wydarzenia od 12 do 18 października.

Liczba firm udzielających pożyczek stale rośnie, dlatego klienci mogą wręcz przebierać w propozycjach i to nawet wtedy, gdy ich historia kredytowa pozostawia wiele do życzenia. Ilość możliwości może jednak utrudniać wybranie dobrej oferty, dlatego coraz więcej osób korzysta z praktycznych porównywarek pożyczek. Tego typu serwisy ułatwiają wybór najlepszej pożyczki i firmy godnej zaufania.

 

Kiedy brakuje nam gotówki na realizację swoich planów lub pojawiają się nieplanowane wydatki najszybszym sposobem na wyjście z tarapatów jest zaciągnięcie pożyczki.

 

Świętokrzyska Komenda OHP zainaugurowała rok

Podzamcze Chęcińskie / 10 października 2018 /

Uroczysta gala w Centrum nauki Leonardo Da Vinci w Podzamczu Chęcińskim towarzyszyła inauguracji nowego roku szkoleniowego Wojewódzkiej Komendy Ochotniczych Hufców Pracy.

Wielokrotnie, na wszelkiego rodzaju spotkania branżowych, w bezpośredniej komunikacji, a także podczas codziennych rozmów z klientami słyszymy o marce. O jej jakości, sile, potencjale finansowym. W końcu marka nie jest niczym innym, jak reprezentacją nas samych (marka osobista), jak i prowadzonej przez nas działalności. Nikogo więc nie trzeba przekonywać, że silna marka, to większe zyski i prawdziwy potencjał rozwoju. Dzisiaj o sile marki nie świadczą jednak tylko same produkty, ale i sposób komunikacji. Z nim z kolei nierozerwalnie wiąże się obecność marki w internecie. 

 

Biała farba to rozwiązanie, które sprawdzi się we wszystkich łazienkach, niezależnie od ich charakteru, a szczególnie w tych nowoczesnych. Jeśli zależy nam na rześkim, odważnym, nowoczesnym efekcie, odważnie sięgajmy po biel!

 

Strona 6 z 48

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna