Dąbrowa 750x200

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»CIEKAWOSTKI

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/26531

INFORMACJE KIELCE

Cegła dekoracyjna zawitała w polskich domach już kilka lat temu. Nieustannie cieszy się ona popularnością i nic w tym dziwnego – cegła dekoracyjna pasuje niemal do każdej aranżacji wnętrza! Jak ją stosować, by zyskać zachwycający efekt?

 

Jeśli czasem słyszysz od męża, że nie chce w sumie żadnego prezentu, bo wszystko ma i nawet nie wie, co chciałby dostać, to wiesz, co masz zrobić? Dokładnie, wpuścić jednym uchem i natychmiast wypuścić drugim. Jeszcze powiedzmy mikołajki albo imieniny można sobie darować, ale na pewno nie rocznice ślubu. Co to to nie! W końcu to święto Waszej miłości, a z każdym kolejnym rokiem powinniście jeszcze bardziej cieszyć się z tego, jak wspaniale jest Wam razem. Takie chwile wymagają szczególnej oprawy, w tym oczywiście pięknych prezentów. O tym doskonale wiesz, tylko nie bardzo masz pomysł na upominek dla niego. Zanim zaczniesz się stresować, uspokajamy. Możesz zostać z laptopem pod kocykiem i w kilka minut znaleźć wymarzony podarunek. Jak to możliwe? Dzięki pomocy sklepu internetowego MyGiftDNA! W artykule znajdziesz swój prezent dla męża i sprawisz, że ta rocznica będzie wyjątkowa.

 

Dieta kojarzy Ci się z liściem sałaty, jabłkiem, bądź ryżem? Jeśli tak, to najwyższa pora, aby zmienić swoje myślenie. Do niedawna większość osób zmieniała swoją dietę głównie ze względu na chęć zgubienia nadprogramowych kilogramów, często niestety podejście do tematu okazywało się nieodpowiednie. Zmniejszanie kaloryczności i różnorodności posiłków do minimum może przynieść więcej szkody niż pożytku. Tym samym warto dowiedzieć się jak jeść, aby było zdrowo, smacznie i wartościowo.

 

9 października 2018r. w Integracyjnym Przedszkolu Samorządowym nr 27 w Kielcach odbyła się uroczystość pasowania na Przedszkolaka. Było ono wyjątkowe ze względu na 100 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Królowały biało-czerwone barwy i podniosła atmosfera.

Urzędu Pracy

Wiele osób niechętnie uczestniczy w spotkaniach o pracę, ponieważ jest to stresujące wydarzenie, szczególnie jeżeli staramy się o zatrudnienie w dużym przedsiębiorstwie. Czeka nas wtedy kilka etapów rekrutacji, do których nie możemy się w stu procentach przygotować. Warto dowiedzieć się, jak wygląda cały proces, aby pozbyć się wszystkich obaw.

 

Wchodząc na rynek pracy, nie do końca wiemy czego się spodziewać. Zdarza się, że rzeczywistość różni się od oczekiwań, co jest częstą przyczyną rozczarowań. Jedno jest pewne: nasza ścieżka zawodowa nie może być dziełem przypadku, a dobrze zaplanowaną strategią. Jak wejść na rynek pracy, kiedy brakuje nam doświadczenia?

 

W procesie szukania pracy bardzo często paraliżuje nas strach przed spotkaniem z przyszłym pracodawcą. Chcemy wypaść jak najlepiej, dlatego stres bierze górę i nie pozwala nam w pełni zaprezentować umiejętności i dotychczasowych osiągnięć. Czy rozmowa kwalifikacyjna bez stresu jest możliwa? Jak zapanować nad swoimi emocjami?

 

Dobiega końca wyprawa dookoła Afryki organizowana przez kieleckie Stowarzyszenie Salutem. To wyjątkowe przedsięwzięcie, podczas którego podróżnicy w tak krótkim czasie okrążą kontynent afrykański jako pierwsi w historii.  

Firmy pożyczkowe są dziś w ocenie zdolności kredytowej klientów niemal równie restrykcyjne, co banki. Kto musi przygotować się na problemy z otrzymaniem finansowania?

 

Kino Helios w Kielcach zaprasza na wydarzenia od 19 do 25 października.

To będzie rok lepszy niż wszystkie

Chęciny / 17 października 2018 /

Choć ruina, lecz odnowiona, bogata w atrakcje i niepowtarzalne widoki. Przyciąga rodziny z dziećmi, młodzież i osoby starsze, a co najważniejsze namawia do powrotu. Dawne tańce, walki rycerskie, obsługa w historycznych strojach, wystrzały z armat to tylko niektóre z dostępnych atrakcji. Mowa o Zamku Królewskim w Chęcinach, który notuje największy napływ turystów od samego otwarcia.

Jesień zawitała do nas już jakiś czas temu, więc w większości szaf z pewnością zaszły już spore rewolucje. Letnie ubrania porzuciliśmy na rzecz tych grubszych i cieplejszych – swetrów, kardiganów i płaszczy, ale czy nasze szafy rzeczywiście wyglądają tak, jak powinny? Czy w Twojej garderobie nie ma przypadkiem rzeczy, które od dawna tam zalegają i których już prawdopodobnie nigdy nie włożysz?

 

Strona 6 z 48

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna