Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»CIEKAWOSTKI

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


INFORMACJE KIELCE

W Wojewódzkim Domu Kultury, a nie w Kieleckim Centrum Kultury odbędzie się 10 listopada widowisko prezentowane przez Teatr Baniek Mydlanych. Miejsce spektaklu zostało zmienione z przyczyn niezależnych od organizatora. Godziny prezentacji widowiska zostają takie same.

Kino Helios Kielce zaprasza na premiery i inne wydarzenia filmowe od 31 sierpnia do 6 września.

Niełatwo jest kupić buty na jesień, które będą wytrzymałe, wygodne, ale także modne i stylowe. Przejrzeliśmy ofertę największych producentów obuwia i wybraliśmy 3 modele, które naszym zdaniem sprawdzą się w tej roli najlepiej. Zobacz sam!

 

Odkąd w 1975 roku Polska przyjęła międzynarodową konwencję L' Accord européen relatif au transport international des marchandises Dangereuses par Route - określaną w skrócie jako ADR - wszystkie osoby uczestniczące w przewożeniu niebezpiecznych substancji powinny mieć ukończone odpowiednie szkolenia.

 

Rozwój cywilizacji pociągnął za sobą nie tylko rosnącą z roku na rok liczbę samochodów, ale także nowe zagrożenia. Parkingi osiedlowe, podjazdy do firm, strefy publiczne to tylko niektóre z miejsc, o które należy dbać i chronić przed dostępem osób nieupoważnionych. Jaki więc system zabezpieczeń wybrać, aby zapewnić komfort i poczucie bezpieczeństwa?

 

Kredyt na samochód jest dobrym udogodnieniem dla wszystkich, którzy planują kupić nowe auto, ale nie chcą płacić za nie w gotówce. Sprawdź, na czym polega kredyt samochodowy i jakie są jego zalety.

 

Kino Helios Kielce zaprasza widzów na nocne maratony filmowe, premiery i inne wydarzenia filmowe od 24 do 30 sierpnia.

Co kraj, to obyczaj. Nie inaczej to wygląda w kwestii pizzy, która w różnych zakątkach świata przybiera różne formy. Pochodzący z Włoch przysmak szybko zadomowił się w kolejnych miejscach, których mieszkańcy dopasowywali jego formę do swoich upodobań. Oto najciekawsze propozycje ze świata!

 

W minioną sobotę Park Rozrywki odwiedził milionowy Gość sezonu 2018. Była nim rodzina z Psar k. Będzina – Pani Małgorzata z mężem Sebastianem oraz dziećmi Pauliną i Mateuszem.

Upadłość konsumencka jest postępowaniem sądowym zmierzającym do oddłużenia konsumenta (więcej na temat tego jak działa upadłość konsumencka). Procedura składa się z kilku etapów, a tuż przed ostatecznym umorzeniem długów możliwe jest ustalenie tzw. planu spłaty wierzycieli. W postanowieniu o ustaleniu planu sąd określa, w jakim zakresie i w jakim czasie, nie dłuższym niż 36 miesięcy, upadły jest obowiązany spłacać zobowiązania niezaspokojone na skutek spieniężenia majątku. Plan spłaty wierzycieli nie jest elementem obligatoryjnym w przypadku konsumentów, lecz narzędziem, z którego sąd może skorzystać.

 

Idealnym rozwiązaniem na długi weekend, dla wszystkich miłośników górskich spacerów, fanów zabytkowej architektury i średniowiecznych zamków, a także osób, które cenią sobie wyciszenie i kontemplację z dziką naturą jest podróż do Małopolski. Dwa lub trzy dni to zdecydowanie za mało, aby poznać całe piękno tego obszaru - wycieczki po Małopolsce można organizować na raty i praktycznie cały rok cieszyć się jej niezwykłym urokiem. Co zatem warto obejrzeć?

 

Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, jak ważnym elementem ubioru jest odpowiednie obuwie. Podejmując decyzję o zakupie nowych butów, powinniśmy zastanowić się nad preferowanym materiałem, marką oraz przedziałem cenowym. Najważniejsze jest jednak to, na jaką okazję będziesz ich potrzebował. Możesz zaskoczyć się tym, jak wiele osób przykłada uwagę do tego, czy nosisz trampki, tenisówki, mokasyny czy sandały. Nie bądź obuwniczym ignorantem! Dokonuj wyboru z głową.

 

Strona 6 z 44

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOK



SŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna