Dąbrowa 750x200

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»CIEKAWOSTKI

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/26531

INFORMACJE KIELCE

Deficyt elektrolitów prowadzi do odwodnienia i osłabienia organizmu, dlatego tak ważne jest uzupełnianie ich poziomu np. w czasie infekcji wirusowych, ostrych biegunek czy intensywnych treningów. Czym są elektrolity i jakie symptomy świadczą o ich niedoborze? Poznaj 5 najbardziej charakterystycznych objawów!

 

Kino Helios w Kielcach zaprasza na wydarzenia od 2 do 11 listopada.

W punktach LOTTO na terenie całej Polski od 11 października do 10 listopada można zagrać w  Zakłady Specjalne. Wyjątkową okazją, dla której organizowana jest gra, jest stulecie niepodległej Polski. Aby wziąć udział w grze, należy wytypować na blankiecie 5 z 45 liczb. Można również zagrać metodą na chybił trafił - wtedy to los zdecyduje, jakie liczby znajdą się na naszym kuponie.

Nastolatek słuchający rocka, sąsiadka uwielbiająca teleturnieje muzyczne, młoda mama ćwicząca aerobik przez telewizorem – większość z nas po jakimś czasie przyzwyczaja się do odgłosów dobiegających codziennie z sąsiednich mieszkań. Nie jesteśmy jednak na to skazani! Istnieją naprawdę skuteczne metody na wyciszenie mieszkania, które nie będą nas kosztowały majątku!

 

Cegła dekoracyjna zawitała w polskich domach już kilka lat temu. Nieustannie cieszy się ona popularnością i nic w tym dziwnego – cegła dekoracyjna pasuje niemal do każdej aranżacji wnętrza! Jak ją stosować, by zyskać zachwycający efekt?

 

Jeśli czasem słyszysz od męża, że nie chce w sumie żadnego prezentu, bo wszystko ma i nawet nie wie, co chciałby dostać, to wiesz, co masz zrobić? Dokładnie, wpuścić jednym uchem i natychmiast wypuścić drugim. Jeszcze powiedzmy mikołajki albo imieniny można sobie darować, ale na pewno nie rocznice ślubu. Co to to nie! W końcu to święto Waszej miłości, a z każdym kolejnym rokiem powinniście jeszcze bardziej cieszyć się z tego, jak wspaniale jest Wam razem. Takie chwile wymagają szczególnej oprawy, w tym oczywiście pięknych prezentów. O tym doskonale wiesz, tylko nie bardzo masz pomysł na upominek dla niego. Zanim zaczniesz się stresować, uspokajamy. Możesz zostać z laptopem pod kocykiem i w kilka minut znaleźć wymarzony podarunek. Jak to możliwe? Dzięki pomocy sklepu internetowego MyGiftDNA! W artykule znajdziesz swój prezent dla męża i sprawisz, że ta rocznica będzie wyjątkowa.

 

Dieta kojarzy Ci się z liściem sałaty, jabłkiem, bądź ryżem? Jeśli tak, to najwyższa pora, aby zmienić swoje myślenie. Do niedawna większość osób zmieniała swoją dietę głównie ze względu na chęć zgubienia nadprogramowych kilogramów, często niestety podejście do tematu okazywało się nieodpowiednie. Zmniejszanie kaloryczności i różnorodności posiłków do minimum może przynieść więcej szkody niż pożytku. Tym samym warto dowiedzieć się jak jeść, aby było zdrowo, smacznie i wartościowo.

 

9 października 2018r. w Integracyjnym Przedszkolu Samorządowym nr 27 w Kielcach odbyła się uroczystość pasowania na Przedszkolaka. Było ono wyjątkowe ze względu na 100 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Królowały biało-czerwone barwy i podniosła atmosfera.

Urzędu Pracy

Wiele osób niechętnie uczestniczy w spotkaniach o pracę, ponieważ jest to stresujące wydarzenie, szczególnie jeżeli staramy się o zatrudnienie w dużym przedsiębiorstwie. Czeka nas wtedy kilka etapów rekrutacji, do których nie możemy się w stu procentach przygotować. Warto dowiedzieć się, jak wygląda cały proces, aby pozbyć się wszystkich obaw.

 

Wchodząc na rynek pracy, nie do końca wiemy czego się spodziewać. Zdarza się, że rzeczywistość różni się od oczekiwań, co jest częstą przyczyną rozczarowań. Jedno jest pewne: nasza ścieżka zawodowa nie może być dziełem przypadku, a dobrze zaplanowaną strategią. Jak wejść na rynek pracy, kiedy brakuje nam doświadczenia?

 

W procesie szukania pracy bardzo często paraliżuje nas strach przed spotkaniem z przyszłym pracodawcą. Chcemy wypaść jak najlepiej, dlatego stres bierze górę i nie pozwala nam w pełni zaprezentować umiejętności i dotychczasowych osiągnięć. Czy rozmowa kwalifikacyjna bez stresu jest możliwa? Jak zapanować nad swoimi emocjami?

 

Dobiega końca wyprawa dookoła Afryki organizowana przez kieleckie Stowarzyszenie Salutem. To wyjątkowe przedsięwzięcie, podczas którego podróżnicy w tak krótkim czasie okrążą kontynent afrykański jako pierwsi w historii.  

Strona 5 z 48

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna