STARCOM MULTI (7)
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»CIEKAWOSTKI
online button
online button

INFORMACJE KIELCE

52 amerykańskie Fordy Mustangi zaprezentowały się przed Binkowski Resort. Najmocniejszy z nich miał blisko 700 koni mechanicznych. Były też klasyki, jak chociażby kultowy Ford Bullitt. Takim samym modelem jeździł Steve McQueen ścigając przestępców po ulicach San Francisco w filmie Bullitt z 1968 roku.

Konkurs „1 ze 100" - Stand-up comedy Wojciecha Cejrowskiego! W komentarzu pod konkursowym postem na FanPage Radia eM Kielce wpisujesz liczbę, która Twoim zdaniem jest „szczęśliwą liczbą”, która uprawnia do odbioru biletów. Każda osoba może wpisać tylko jeden komentarz pod postem z jedną liczbą całkowitą. Pamiętaj, udostępnij post swoim znajomym! Osoba, która jako pierwsza trafi w "szczęśliwą liczbę", dostanie od nas oprócz 2 biletów na występ Wojciecha Cejrowskiego proste zadanie do zrealizowania. Powiemy o nim w wiadomości prywatnej na FB.

Gramy o podwójne bilety na występ Wojciecha Cejrowskiego w KCK (środa, 14 czerwca, godz. 19.00)! Wartość nagród 130 zł! Powodzenia!

Więcej na temat spektaklu - TUTAJ

Nazwisko zwycięzcy ogłosimy przed 22.00 :)

Ekipa Radia eM Kielce odwiedziła świeżo upieczone mamy w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach. Z naszym studiem łączyła się Ola Niemczyk, która do lecznicy na Czarnowie zabrała nie tylko mikrofon. Młode mamy zostały obdarowane kwiatami z Kwiatowej Pasji i słodkimi rogalikami od Świata Słodyczy. Tę miłą niespodziankę zorganizowaliśmy w związku z Dniem Mamy.

Konkurs „1 ze 100" - „Bilety na mecz o mistrzostwo Polski”! W komentarzu pod konkursowym postem na fanpage'u  eM Kielce SPORT wpisujesz liczbę, która Twoim zdaniem jest „szczęśliwą liczbą”, która uprawnia do odbioru biletów. Każda osoba może wpisać tylko jeden komentarz pod postem z jedną liczbą całkowitą. Pamiętaj, udostępnij post swoim znajomym! Osoba, które jako pierwsza trafi w "szczęśliwą liczbę", dostanie od nas oprócz podwójnej wejściówki na spotkanie Vive - Wisła proste zadanie do zrealizowania. Powiemy o nim w wiadomości prywatnej na FB.

Konkurs „1 ze 100" - „Bilety na mecz o mistrzostwo Polski”! W komentarzu pod konkursowym postem na fanpage'u  Radia eM Kielce wpisujesz liczbę, która Twoim zdaniem jest „szczęśliwą liczbą”, która uprawnia do odbioru biletów. Każda osoba może wpisać tylko jeden komentarz pod postem z jedną liczbą całkowitą. Pamiętaj, udostępnij post swoim znajomym! Osoba, która jako pierwsza trafi w "szczęśliwą liczbę", dostanie od nas oprócz podwójnej wejściówki na spotkanie Vive - Wisła proste zadanie do zrealizowania. Powiemy o nim w wiadomości prywatnej na FB.

W maju obchodzimy  Międzynarodowy Dzień Pamięci o Osobach Zmarłych w Związku z AIDS (International AIDS Candlelight Memorial). Z tej okazji kieleccy studenci medycyny  zrzeszeni w Międzynarodowym Stowarzyszeniu IFMSA – Poland oddział Kielce organizują spotkanie edukacyjne ze specjalistką HIV/AIDS dr Agnieszką Walendzik-Ostrowską!

W rekordowym V Biegu przez Kampus Uniwersytetu Jana Kochanowskiego duży sukces odniósł nasz redakcyjny Damian Wysocki. Na 920 uczestników zajął 2. miejsce. Bieg rozgrywany na dystansie 2 kilometrów wygrał Tomasz Biskupski.

Henryk Milcarz, prezes Zarządu Wodociągów Kieleckich zdobył najbardziej prestiżowy tytuł w branży wodociągowej i kanalizacyjnej - „Manager Roku 2016 WOD-KAN”. Nagrody wręczono we wtorek w Bydgoszczy podczas uroczystej gali drugiego kongresu ENVICON Water. Kongres odbywa się w ramach największych targów branżowych WOD-KAN.

Korona Kielce w środę o 18.00 w meczu 34. kolejki LOTTO Ekstraklasy podejmie na swoim stadionie Wisłę Kraków. Mamy do rozdania 14 biletów na spotkanie. Podwójne wejściówki zgarnie 1, 4, 8, 12, 14 i 18 osoba, która udzieli poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe!

Importują dumę Indii

Kielce / 11 maja 2017 /

Dać Polakom to, co najlepsze w Indiach – takie hasło przyświeca twórcom sklepu Indra, który już od dwóch lat prowadzi w Kielcach sprzedaż mebli indyjskich.

Korona Kielce w piątek o 20.30 w ostatnim meczu fazy zasadniczej LOTTO Ekstraklasy podejmie na swoim stadionie Jagiellonię Białystok. Mamy do rozdania 10 biletów na spotkanie. Podwójne wejściówki zgarnie 2, 4, 6, 8 i 10 osoba, która udzieli poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe!

Korona Kielce w sobotę o 18.00 w ostatnim meczu fazy zasadniczej LOTTO Ekstraklasy podejmie na swoim stadionie Bruk-Bet Termalikę Nieciecza. Mamy do rozdania 14 biletów na spotkanie, którego stawką jest miejsce w grupie mistrzowskiej! Podwójne wejściówki zgarnie 3, 6, 9, 12, 15, 18 i 21 osoba, która udzieli poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe!

Korona Kielce poniedziałek o 18.00 w meczu zamykającym 28. kolejkę LOTTO Ekstraklasy podejmie na swoim stadionie drużynę Ruchu Chorzów. Mamy do rozdania 10 biletów na to spotkanie! Podwójne wejściówki zgarnie 3, 6, 9, 12, 15 osoba, która udzieli poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe!

Od 21 do 23 kwietnia Targi Kielce będą gościć wszystkich fanów kulturystyki i fitnessu podczas „FIT Weekednu”. 8 kwietnia organizatorzy przygotowali przedsmak tego, co miłośnicy sportu zobaczą pod koniec miesiąca. 

Strona 5 z 30

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna