online button
Jesteś tutaj:Radio eM»CIEKAWOSTKI
online button
online button

INFORMACJE KIELCE

Turniej piłki siatkowej o puchar Stowarzyszenia Quo Vadis odbył się w pierwszy weekend listopada  na sali gimnastycznej Zespołu Szkół im. Jana Pawła w Mniowie. Zawody zostały zorganizowane już po raz drugi. Jak zwykle cieszyły się dużą popularnością nie tylko wśród zawodników, ale także kibiców. Jednym ze sponsorów był Totalizator Sportowy.

Plastycy u Żeromskiego

Ciekoty / 03 listopada 2016 /

3 listopada Centrum Edukacyjne "Szklany Dom" zaprasza na wernisaż dzieł uczniów kieleckiego Plastyka. Prace zostały stworzone przez grupę młodych artystów w okresie wiosennym przy hostelu Lubrzanka w Mąchocicach Kapitulnych. Ich pracom bacznie przyglądała się opiekunka grupy Iwona Stachura, która chwali talent swoich wychowanków. Czy my podzielimy jej zdanie? Wybierzmy się do ,,Szklanego Domu", by przekonać się o tym na własne oczy!

Dla recytatorów

Kielce / 03 listopada 2016 /

Masz dobrą dykcję? A na dodatek lubisz literaturę? Jeśli na oba te pytania odpowiedź jest twierdząca-  to propozycja dla Ciebie.

[KONKURS] Wygraj bilety na Legię

Kielce / 27 października 2016 /

Korona Kielce w piątek o 20.30 w meczu 14. kolejki LOTTO Ekstraklasy podejmie na swoim stadionie drużynę Legii Warszawa. Mamy do rozdania 14 biletów na to spotkanie! Podwójne wejściówki zgarnie 2, 4, 6, 8, 10, 12 i 14 osoba, która udzieli poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe!

Warsztaty o finansach

Kielce / 25 października 2016 /

Jak dobrze gospodarować budżetem domowym? Czy warto z dziećmi rozmawiać o  pieniądzach oraz jak  i kiedy tworzyć plan finansowy? – Na te i wiele innych pytań odpowiedzi znajdą Państwo na warsztatach pt. „Gdy pieniądze robią skok w bok i jak zmusić je do powrotu”.   

Ostatni miesiąc był dla naszych graczy bardzo szczęśliwym okresem, szczególnie w Minii Lotto gdzie padły aż trzy wygrane w kwotach: 60 tys, 95 tys. i 123 tys zł. Mini Lotto to jeden z najtańszych produktów jaki oferuje Totalizator Sportowy. Bowiem za jedyne 1,25 zł. możemy wygrać nawet 300 tys. zł. Jak widać w naszym oddziale to się świetnie sprawdza, wygrane mówią same za siebie – przekonuje Tomasz Zbróg dyrektor Totalizatora Sportowego Oddział Kielce.

700. kolektura Lotto

28 września 2016 /

Kielecki oddział Totalizatora Sportowego otworzył nowy salon sprzedaży Lotto. Znajduje się on w Galerii przy ulicy Radomskiej 20C. Dynamicznie rozwijająca się sieć saloników w województwie świętokrzyskim liczy już 700 kolektur.

W walce z grypą

13 października 2016 /

Przed nami długie tygodnie deszczowej i wietrznej jesiennej pogody, a to oznacza nieuchronne nadejście sezonu grypowego. Jak uchronić się przed chorobą?

Wysokie technologie dotykają każdej dziedziny życia. Nowoczesne rozwiązania techniczne występują także… w śmieciarkach. Firma Eneris Surowce SA obsługująca w Kielcach jeden z najnowocześniejszych systemów odbioru odpadów zaprezentowała mieszkańcom miasta sprzęt, który na co dzień pełni służbę w jej flocie

Jakie możliwości mają mali odkrywcy? Odpowiedź brzmi: wielkie! Aby się o tym przekonać należy wybrać się już 30 września na wernisaż w kieleckim Biurze Wystaw Artystycznych przy ul. Kapitulnej.

Żarty w Zameczku

28 września 2016 /

Zmęczony rozpoczynająca się jesienną szarugą?  Melancholijne wieczory, z pewnością, ubarwi kielecki Zameczek, ktory juz 7 października zaprasza na „Wieczory z Zameczkiem - Stand Up Comedy".

Korona Kielce w niedzielę o 15.30 w meczu 10. kolejki LOTTO Ekstraklasy podejmie na swoim stadionie drużynę Jagiellonii Białystok. Mamy do rozdania 12 biletów na to spotkanie! Podwójne wejściówki zgarnie 1, 3, 6, 9, 12 i 15 osoba, która udzieli poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe!

W związku z obchodami „Światowego Dnia bez Samochodu” Zarząd Transportu w Kielcach tradycyjnie zorganizował konkurs plastyczny pt: "Komunikacja moich marzeń". Kapituła stanęła przed nie lada wyzwaniem, aby spośród kilkudziesięciu pięknych prac wybrać te najlepsze. 

Pielęgniarka Emilka – tak nazywa się hydrant, który został dziś odsłonięty przy wjeździe na teren Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Zespolonego w Kielcach.

Strona 5 z 27

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay