Na antenie: Fajna zmiana
Aleksandra Niemczyk i Mateusz Żelazny
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»CIEKAWOSTKI

Na antenie: Fajna zmiana
Aleksandra Niemczyk i Mateusz Żelazny
online button
online button

INFORMACJE KIELCE

Konkurs „1 ze 100" - Błękitek Mówiący Wieloryb! W komentarzu pod konkursowym postem na FanPage Radia eM Kielce wpisujesz liczbę, która Twoim zdaniem jest „szczęśliwą liczbą”, która uprawnia do odbioru biletów. Każda osoba może wpisać tylko jeden komentarz pod postem z jedną liczbą całkowitą. Pamiętaj, udostępnij post swoim znajomym! Osoba, która jako pierwsza trafi w "szczęśliwą liczbę", dostanie od nas oprócz 4 biletów na spektakl dla dzieci "Błękitek" proste zadanie do zrealizowania. Powiemy o nim w wiadomości prywatnej na FB.

W konkursie (30 listopada 2016) gramy o 4 (!) bilety na spektakl dla dzieci "Błękitek Mówiący Wieloryb", który będzie wystawiony w KCK, w niedzielę 4 grudnia o godz. 13.00! Powodzenia!

Więcej na temat spektaklu - TUTAJ

Nazwisko zwycięzcy ogłosimy ok. 21.30 :)

Korona Kielce w sobotę o 15.30 w meczu 17. kolejki LOTTO Ekstraklasy podejmie na swoim stadionie Pogoń Szczecin. Mamy do rozdania 10 biletów na to spotkanie! Podwójne wejściówki zgarnie 3, 6, 9, 12 i 15  osoba, która udzieli poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe!

Korona Kielce w poniedziałek o 18.00 w meczu 16. kolejki LOTTO Ekstraklasy podejmie na swoim stadionie Zagłębie Lubin. Mamy do rozdania 10 biletów na to spotkanie! Podwójne wejściówki zgarnie 3, 6, 9, 12 i 15  osoba, która udzieli poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe!

Księżyc najbliżej od lat

Kielce / 14 listopada 2016 /

Tej nocy na niebie będzie można obserwować zjawisko Superksiężyca. Nasz naturalny satelita będzie najbliżej Ziemi od 1948 roku.

Konkurs „1 ze 100”! Klimakterium 2 - edycja druga! W komentarzu pod konkursowym postem na FanPage Radia eM Kielce wpisujesz liczbę, która Twoim zdaniem jest „szczęśliwą liczbą”, która uprawnia do odbioru biletów. Każda osoba może wpisać tylko jeden komentarz pod postem z jedną liczbą całkowitą. Prosimy udostępnić post swoim znajomym, bo jeśli nie Ty, to może oni ;) Osoba, która jako pierwsza trafi w "szczęśliwą liczbę", dostanie od nas oprócz 3 biletów na spektakl "Klimakterium 2, czyli menopauzy szał" proste zadanie do zrealizowania. Powiemy o nim w wiadomości prywatnej na FB.

W edycji drugiej konkursu (10 listopada 2016) gramy o 3 (!) bilety na spektakl "Klimakterium 2", który będzie wystawiony w KCK, w sobotę 12 listopada o godz. 18.00! Uwaga! Bilety trzeba traktować jako pojedyncze wejściówki, bo miejsca siedzące nie są obok siebie. Powodzenia!

Nazwisko zwycięzcy ogłosimy ok. 22.30 :)

Konkurs "1 z 100"

10 listopada 2016 /

Konkurs „1 ze 100”! W komentarzu pod konkursowym postem na FanPage Radia eM Kielce wpisujesz liczbę, która Twoim zdaniem jest „szczęśliwą liczbą”, która uprawnia do odbioru biletów. Każda osoba może wpisać tylko jeden komentarz pod postem z jedną liczbą całkowitą. Prosimy udostępnić post swoim znajomym, bo jeśli nie Ty, to może oni ;) Osoba, która jako pierwsza trafi w "szczęśliwą liczbę", dostanie od nas oprócz 4 biletów na spektakl "Klimakterium 2, czyli menopauzy szał" proste zadanie do zrealizowania. Powiemy o nim w wiadomości prywatnej na FB.

Dziś gramy o 4 (!) bilety na spektakl "Klimakterium 2", który będzie wystawiony w KCK, w sobotę 12 listopada o godz. 18.00! Powodzenia!

Nazwisko zwycięzcy ogłosimy ok. 21.30 :)

Turniej piłki siatkowej o puchar Stowarzyszenia Quo Vadis odbył się w pierwszy weekend listopada  na sali gimnastycznej Zespołu Szkół im. Jana Pawła w Mniowie. Zawody zostały zorganizowane już po raz drugi. Jak zwykle cieszyły się dużą popularnością nie tylko wśród zawodników, ale także kibiców. Jednym ze sponsorów był Totalizator Sportowy.

Plastycy u Żeromskiego

Ciekoty / 03 listopada 2016 /

3 listopada Centrum Edukacyjne "Szklany Dom" zaprasza na wernisaż dzieł uczniów kieleckiego Plastyka. Prace zostały stworzone przez grupę młodych artystów w okresie wiosennym przy hostelu Lubrzanka w Mąchocicach Kapitulnych. Ich pracom bacznie przyglądała się opiekunka grupy Iwona Stachura, która chwali talent swoich wychowanków. Czy my podzielimy jej zdanie? Wybierzmy się do ,,Szklanego Domu", by przekonać się o tym na własne oczy!

Dla recytatorów

Kielce / 03 listopada 2016 /

Masz dobrą dykcję? A na dodatek lubisz literaturę? Jeśli na oba te pytania odpowiedź jest twierdząca-  to propozycja dla Ciebie.

[KONKURS] Wygraj bilety na Legię

Kielce / 27 października 2016 /

Korona Kielce w piątek o 20.30 w meczu 14. kolejki LOTTO Ekstraklasy podejmie na swoim stadionie drużynę Legii Warszawa. Mamy do rozdania 14 biletów na to spotkanie! Podwójne wejściówki zgarnie 2, 4, 6, 8, 10, 12 i 14 osoba, która udzieli poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe!

Warsztaty o finansach

Kielce / 25 października 2016 /

Jak dobrze gospodarować budżetem domowym? Czy warto z dziećmi rozmawiać o  pieniądzach oraz jak  i kiedy tworzyć plan finansowy? – Na te i wiele innych pytań odpowiedzi znajdą Państwo na warsztatach pt. „Gdy pieniądze robią skok w bok i jak zmusić je do powrotu”.   

Ostatni miesiąc był dla naszych graczy bardzo szczęśliwym okresem, szczególnie w Minii Lotto gdzie padły aż trzy wygrane w kwotach: 60 tys, 95 tys. i 123 tys zł. Mini Lotto to jeden z najtańszych produktów jaki oferuje Totalizator Sportowy. Bowiem za jedyne 1,25 zł. możemy wygrać nawet 300 tys. zł. Jak widać w naszym oddziale to się świetnie sprawdza, wygrane mówią same za siebie – przekonuje Tomasz Zbróg dyrektor Totalizatora Sportowego Oddział Kielce.

700. kolektura Lotto

28 września 2016 /

Kielecki oddział Totalizatora Sportowego otworzył nowy salon sprzedaży Lotto. Znajduje się on w Galerii przy ulicy Radomskiej 20C. Dynamicznie rozwijająca się sieć saloników w województwie świętokrzyskim liczy już 700 kolektur.

W walce z grypą

13 października 2016 /

Przed nami długie tygodnie deszczowej i wietrznej jesiennej pogody, a to oznacza nieuchronne nadejście sezonu grypowego. Jak uchronić się przed chorobą?

Strona 5 z 27

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna