Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»CIEKAWOSTKI

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


INFORMACJE KIELCE

Nowy repertuar w Helios Kielce

Kielce / 03 października 2018 /

Kino Helios w Kielcach zaprasza na wydarzenia od 5 do 11 października.

Jeśli powoli zaczynasz się czuć jak saper, będziesz potrzebować wsparcia. Zegar tyka, a to naturalnie nie wróży nic dobrego. Co prawda w tym wypadku nie dojdzie do eksplozji i nikt nie zginie, ale i tak może być kiepsko. 3, 2, 1 i Dzień Chłopaka, a Ty bez prezentu. Jeśli chodzi o jakieś spektakularne akcje, to można się spodziewać takich małych wybuchów spowodowanych wyrzutami sumienia, co nie jest przyjemne i doskonale o tym wiesz. Wiemy, że to w końcu już nie chłopiec, a dorosły mężczyzna, co więcej - mąż. A jednak, gdy nie podarujesz mu nic na Dzień Chłopaka albo - i to zdecydowanie najgorsza opcja - całkiem o tym zapomnisz, będziesz czuć się źle. Jedyna nadzieja w tym, że i on nie będzie pamiętał. To jednak nie jest właściwe nastawienie. Nie ma co kombinować, każda okazja jest dobra, aby podarować coś ukochanemu. Zwłaszcza coś spersonalizowanego z kolekcji skarbów sklepu internetowego MyGiftDNA. Dziś podpowiemy, co kupić na Dzień Chłopaka i pomożemy Ci znaleźć idealny pomysł na prezent dla męża. Zaczynamy!

 

Ubiór to od wieków jeden z najprostszych sposobów na wyrażenie swojej osobowości, a także podkreślenie statusu czy przynależności do konkretnej grupy. Nie dziwi więc popularność koszulek z nadrukami, które niejednokrotnie zawierają dosłowny przekaz dotyczący tego, w co wierzy lub z czym sympatyzuje nosząca je osoba. Wśród nich znajdują się też coraz powszechniejsze koszulki historyczne. Jakie motywy historyczne znajdziemy na odzieży i dlaczego są one chętnie wybierane przez młodych ludzi?

 

Jedną z propozycji, które znajdują się w budżecie obywatelskim jest wybudowanie placu wielofunkcyjnego dla dzieci i młodzieży.

Nowy repertuar w Heliosie

Kielce / 27 września 2018 /

Kino Helios w Kielcach zaprasza na wydarzenia od 28 września do 4 października.

Czy wiesz, że według „The Guardian” Brytyjczycy przepłacają 21 milionów funtów rocznie na wymianie walut? Problem w tym, że zbyt często wymieniamy walutę po staremu: idziemy do tradycyjnego kantoru lub do banku, gdzie opłaty są wysokie. Jak wymienić walutę taniej? 

Nie zawsze musimy pracować w biurze. Dla niektórych najlepszym rozwiązaniem jest praca w domu, zwłaszcza jeżeli jesteśmy na etapie wychowywania małych dzieci lub już korzystamy z emerytury ale chcemy dorobić. Chociaż na pewno nie każdemu odpowiada taka forma wykonywania obowiązków służbowych, to ma wiele zalet. Najważniejszym argumentem aby zacząć tak zarabiać są oczywiście pieniądze.

 

Jak to zapamiętać?

Kielce / 26 września 2018 /

Ponad 40 osób uczestniczyło w spotkaniu z Tobiaszem Boralem, mistrzem Polski w zapamiętywaniu, które odbyło się w trzecią sobotę września w Aptece Wyobraźni w Kielcach.

W dużych miastach podróżowanie komunikacją miejską jest wygodne – autobusy jeżdżą często i między różnymi dzielnicami miasta. Jeżeli często korzystasz z komunikacji miejskiej na terenie Kielc, skorzystaj z możliwości zakupu e-biletu.

 

Zbliża się ładna pogoda i planujesz zabrać się do pomalowania swojego metalowego ogrodzenia? Zadbaj o przygotowanie podłoża. Najpierw wybierz właściwe farby, a następnie odpowiednie narzędzia. Wahasz się, czy wybrać wałek, czy pędzel? Sprawdź, które rozwiązanie będzie najlepsze!

 

20 września obchodzimy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Z tej okazji odwiedziliśmy Przedszkole Samorządowe numer 6 w Kielcach, w którym rozmawialiśmy z panią Agatą Jezierską-Spurek i przedszkolakami.

 

Kiedy kilka lat temu zaczęły pojawiać się pierwsze reklamy o pożyczkach „za darmo”, spotkały się one z powątpiewaniem klientów, a i wielu ekspertów uważało, że są one marginalnym elementem oferty pożyczkowej instytucji pozabankowych. Po kilku latach wydaje się, że darmowe pożyczki stały się już standardowym elementem oferty firm pożyczkowych. Na czym polega promocja, w ramach której klient może zaciągnąć pożyczkę całkowicie za darmo?

 

Strona 4 z 44

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna