Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»CIEKAWOSTKI

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


INFORMACJE KIELCE

Stowarzyszenie Skrzydlaci Dzieciom spełniło "Marzenia" dzieci z Oddziału Onkologii i Hematologii w Kielcach. Tak jak obiecali, przynieśli choinkę i ubierali ją z dzieciakami. Świąteczne drzewko wygląda przepięknie.

Kino Helios w Kielcach zaprasza na wydarzenia od 7 do 13 grudnia.

Mikołajki z kinem Helios

Kielce / 04 grudnia 2018 /

Kino Helios Kielce zaprasza w dniach 6, 8 i 9 grudnia na spotkanie ze Świętym Mikołajem oraz jego pomocnikami.

Konkursy są lubiane przez dzieci i dorosłych, dlatego bierze w nich udział wiele osób. Niektóre z nich wymagają wielomiesięcznych przygotowań i posiadania szczególnych talentów, natomiast w pozostałych konkursach może wziąć udział niemalże każdy, kto kupi określony produkt lub wyśle sms-a.

Kino Helios w Kielcach zaprasza na wydarzenia od 30 listopada do 6 grudnia.

Wśród wielu kierowców nadal pokutuje przegląd, że klimatyzacja służy tylko do chłodzenia pojazdu. Z tego właśnie względu używana jest niemal wyłącznie w lecie, a to duży błąd. Klimatyzacja odpowiada także za utrzymywanie odpowiedniego poziomu wilgotności zimą, dlatego właśnie przed sezonem zimowym należy zadbać o oczyszczenie całego układu.

Wyjeżdżając na wakacje czasem zastanawiamy się, czy skorzystać z usług lokalnej komunikacji kolejowej bądź autobusowej czy jednak szukać wypożyczalni, wynająć auto i postawić na mobilność?

Każdy z nas lubi wiedzieć, w którym sklepie w danym momencie znaleźć można najbardziej atrakcyjne promocje. Jeszcze niedawno, aby zapoznać się z takimi informacjami, trzeba było skrzętnie gromadzić papierowe gazetki promocyjne, wrzucane do skrzynek pocztowych. Dzięki stronie Blix.pl zbieranie makulatury odchodzi w zapomnienie!

 

Współczesne technologie na zawsze zmieniły nie tylko sferę pracy, nauki i codziennego komunikowania się, ale także rozrywki. Szeroki dostęp do wielu programów i kanałów rozrywkowych z całego świata to niewątpliwy przełom w dziedzinie telewizji. Nadeszła nowa era mediów – także w zakresie sportu. Dzięki najlepszym kanałom sportowym nie przegapimy żadnej rozgrywki z kraju i ze świata, a transmisje z interesujących nas wydarzeń obejrzymy na żywo na ekranie własnego telewizora. Wystarczy wybrać ofertę telewizji cyfrowej, która, tak jak Polsat Sport Premium UPC, zapewni nam dostęp do najlepszych kanałów sportowych.

 

Kino Helios w Kielcach zaprasza na wydarzenia od 23 do 29 listopada.

W studiach Radia eM gościliśmy dzieci z grupy zerówkowej "Biedronki" ze Szkoły Podstawowej nr 8 w Kielcach. Dzieci wraz z opiekunami zwiedziły radio, a w studiu nagraniowym zaśpiewały przygotowane podczas zajęć szkolnych utwory o tematyce patriotycznej. 

 

Już w najbliższy weekend, 24 i 25 listopada Kino Helios w Kielcach zaprasza na wyjątkowe pokazy specjalne „Disney Junior w Kinie". Wydarzenie jest organizowane wyłącznie w sieci kin Helios.

 

Strona 3 z 48

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna