Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»CIEKAWOSTKI

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


INFORMACJE KIELCE

Kino Helios w Kielcach zaprasza na wydarzenia od 14 do 20 grudnia.

Szlifujący formę Mikołaje i rozbiegane elfy wpisały się już w przedświąteczne tradycje gminy Daleszyce. 8 grudnia odbył się tu drugi bieg pod hasłem „W pogoni za Mikołajem”. W tegorocznym wydarzeniu sportowym wzięło udział niemal  pół tysiąca osób!

W rozpoczynającym się sezonie zimowych szaleństw Energylandia i Wiślański Skipass postanowiły wspólnie nieść ludziom radość! W jaki sposób? Kupując karnet Skipass wykorzystać go można albo na stoku albo w Energylandii, jako bilet wstępu. 

Pluszowe maskotki, gry, zabawki oraz materiały plastyczne trafiły do najmłodszych pacjentów oddziałów onkologicznych Świętokrzyskiego Centrum Onkologicznego w Kielcach.  Prezenty dostarczyli wolontariusze Fundacji Mam Marzenie, która była głównym organizatorem akcji Dnia Pluszowego Misia.

Stowarzyszenie Skrzydlaci Dzieciom spełniło "Marzenia" dzieci z Oddziału Onkologii i Hematologii w Kielcach. Tak jak obiecali, przynieśli choinkę i ubierali ją z dzieciakami. Świąteczne drzewko wygląda przepięknie.

Kino Helios w Kielcach zaprasza na wydarzenia od 7 do 13 grudnia.

Mikołajki z kinem Helios

Kielce / 04 grudnia 2018 /

Kino Helios Kielce zaprasza w dniach 6, 8 i 9 grudnia na spotkanie ze Świętym Mikołajem oraz jego pomocnikami.

Konkursy są lubiane przez dzieci i dorosłych, dlatego bierze w nich udział wiele osób. Niektóre z nich wymagają wielomiesięcznych przygotowań i posiadania szczególnych talentów, natomiast w pozostałych konkursach może wziąć udział niemalże każdy, kto kupi określony produkt lub wyśle sms-a.

Kino Helios w Kielcach zaprasza na wydarzenia od 30 listopada do 6 grudnia.

Wśród wielu kierowców nadal pokutuje przegląd, że klimatyzacja służy tylko do chłodzenia pojazdu. Z tego właśnie względu używana jest niemal wyłącznie w lecie, a to duży błąd. Klimatyzacja odpowiada także za utrzymywanie odpowiedniego poziomu wilgotności zimą, dlatego właśnie przed sezonem zimowym należy zadbać o oczyszczenie całego układu.

Wyjeżdżając na wakacje czasem zastanawiamy się, czy skorzystać z usług lokalnej komunikacji kolejowej bądź autobusowej czy jednak szukać wypożyczalni, wynająć auto i postawić na mobilność?

Każdy z nas lubi wiedzieć, w którym sklepie w danym momencie znaleźć można najbardziej atrakcyjne promocje. Jeszcze niedawno, aby zapoznać się z takimi informacjami, trzeba było skrzętnie gromadzić papierowe gazetki promocyjne, wrzucane do skrzynek pocztowych. Dzięki stronie Blix.pl zbieranie makulatury odchodzi w zapomnienie!

 

Strona 3 z 48

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna