Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»CIEKAWOSTKI

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


INFORMACJE KIELCE

Biała farba to rozwiązanie, które sprawdzi się we wszystkich łazienkach, niezależnie od ich charakteru, a szczególnie w tych nowoczesnych. Jeśli zależy nam na rześkim, odważnym, nowoczesnym efekcie, odważnie sięgajmy po biel!

 

Hotele w pobliżu Kielc.

świętokrzyskie / 26 sierpnia 2018 /

Góry Świętokrzyskie, choć niższe od Tatr czy Pienin, posiadają równie wiele uroku jak pasma wysokie. Idealne dla tych, którzy nie lubią wysokich szczytów i długich wędrówek. Piękne widoki, świeże powietrze, gęste lasy, cisza i spokój – to tylko nieliczne zalety Gór Świętokrzyskich, które sprawiają, że warto spędzić tutaj urlop czy też wybrać się na choćby weekendowy wypad. Klub travelowy Travelist.pl. przygotował kilka propozycji miejsc, w których warto się zatrzymać, planując pobyt w województwie świętokrzyskim. Każda z nich, poza komfortem odpoczynku, zapewnia także liczne atrakcje uprzyjemniające wypoczynek w tym niezwykłym zakątku Polski.

 

Stałeś się właścicielem samochodu? Zanim zaczniesz na dobre z niego korzystać, musisz pamiętać o swoich obowiązkach. Najważniejszym z nich jest rejestracja pojazdu. Sprawdź, czy wiesz o niej wszystko.

 

Fundacja imienia Stefana Artwińskiego powstała, aby działać na rzecz rozwoju Kielc i kielczan oraz całego regionu świętokrzyskiego. Pamiętając o naszym dziedzictwie chcemy działać na rzecz nowoczesnych Kielc i świadomych obywateli, którzy będą gotowi wziąć odpowiedzialność za przyszłość naszej małej ojczyzny.

Nowy repertuar w Helios Kielce

Kielce / 03 października 2018 /

Kino Helios w Kielcach zaprasza na wydarzenia od 5 do 11 października.

Jeśli powoli zaczynasz się czuć jak saper, będziesz potrzebować wsparcia. Zegar tyka, a to naturalnie nie wróży nic dobrego. Co prawda w tym wypadku nie dojdzie do eksplozji i nikt nie zginie, ale i tak może być kiepsko. 3, 2, 1 i Dzień Chłopaka, a Ty bez prezentu. Jeśli chodzi o jakieś spektakularne akcje, to można się spodziewać takich małych wybuchów spowodowanych wyrzutami sumienia, co nie jest przyjemne i doskonale o tym wiesz. Wiemy, że to w końcu już nie chłopiec, a dorosły mężczyzna, co więcej - mąż. A jednak, gdy nie podarujesz mu nic na Dzień Chłopaka albo - i to zdecydowanie najgorsza opcja - całkiem o tym zapomnisz, będziesz czuć się źle. Jedyna nadzieja w tym, że i on nie będzie pamiętał. To jednak nie jest właściwe nastawienie. Nie ma co kombinować, każda okazja jest dobra, aby podarować coś ukochanemu. Zwłaszcza coś spersonalizowanego z kolekcji skarbów sklepu internetowego MyGiftDNA. Dziś podpowiemy, co kupić na Dzień Chłopaka i pomożemy Ci znaleźć idealny pomysł na prezent dla męża. Zaczynamy!

 

Ubiór to od wieków jeden z najprostszych sposobów na wyrażenie swojej osobowości, a także podkreślenie statusu czy przynależności do konkretnej grupy. Nie dziwi więc popularność koszulek z nadrukami, które niejednokrotnie zawierają dosłowny przekaz dotyczący tego, w co wierzy lub z czym sympatyzuje nosząca je osoba. Wśród nich znajdują się też coraz powszechniejsze koszulki historyczne. Jakie motywy historyczne znajdziemy na odzieży i dlaczego są one chętnie wybierane przez młodych ludzi?

 

Jedną z propozycji, które znajdują się w budżecie obywatelskim jest wybudowanie placu wielofunkcyjnego dla dzieci i młodzieży.

Nowy repertuar w Heliosie

Kielce / 27 września 2018 /

Kino Helios w Kielcach zaprasza na wydarzenia od 28 września do 4 października.

Czy wiesz, że według „The Guardian” Brytyjczycy przepłacają 21 milionów funtów rocznie na wymianie walut? Problem w tym, że zbyt często wymieniamy walutę po staremu: idziemy do tradycyjnego kantoru lub do banku, gdzie opłaty są wysokie. Jak wymienić walutę taniej? 

Nie zawsze musimy pracować w biurze. Dla niektórych najlepszym rozwiązaniem jest praca w domu, zwłaszcza jeżeli jesteśmy na etapie wychowywania małych dzieci lub już korzystamy z emerytury ale chcemy dorobić. Chociaż na pewno nie każdemu odpowiada taka forma wykonywania obowiązków służbowych, to ma wiele zalet. Najważniejszym argumentem aby zacząć tak zarabiać są oczywiście pieniądze.

 

Jak to zapamiętać?

Kielce / 26 września 2018 /

Ponad 40 osób uczestniczyło w spotkaniu z Tobiaszem Boralem, mistrzem Polski w zapamiętywaniu, które odbyło się w trzecią sobotę września w Aptece Wyobraźni w Kielcach.

Strona 2 z 43

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna