online button
Jesteś tutaj:Radio eM»CIEKAWOSTKI
online button
online button
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 43.

INFORMACJE KIELCE

W minioną środę hucznie otwierano w Kielcach, nieopodal biurowca starostwa, nową siedzibę Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Naturalnie, jak to przy podobnych okazjach, nastąpił obfity wysyp VIP-ów, z których większość chciała coś powiedzieć. Najwyraźniej nie spieszyło się do przemawiania prezydentowi Wojciechowi Lubawskiemu, który stał sobie skromnie w drugim rzędzie i z filozoficznym spokojem kontemplował uroczystość.

Bogowie

27 lutego 2015 /

Plokarz przedyskutował ostatnio z prezydentem Wojciechem Lubawskim kwestię niedawnej ceremonii wręczenia Oscarów i wymienił poglądy na temat nagodzonych produkcji (i nie tylko).

Ułańska fantazja

27 lutego 2015 /

Zawitał do naszego radiowego studia wraz z kolegami – ułanami Mariusz Kowalski, szef Kieleckiego Ochotniczego Szwadronu Kawalerii im. 13. Pułku Ułanów Piechoty.

Zagadka

27 lutego 2015 /

Plotkarz nawiedził w minionym tygodniu Janusza Knapa, dyrektora Wzgórza Zamkowego.

Przystanek radio

20 lutego 2015 /

W minionym tygodniu odwiedziła nasze studio Elżbieta Śreniawska, zacna pani dyrektor najlepszego w Polsce Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacji.

Przed czasem

20 lutego 2015 /

Skoro już jesteśmy przy porannych gościach radiowych: jakież było zdumienie naszej redakcyjnej koleżanki Kasi Bernat, gdy zaproszony na środową rozmowę, na godzinę 8.40, ksiądz dr Rafał Dudała, duszpasterz środowisk akademickich, zameldował się w redakcji około 7.30!

Mniam, mniam

20 lutego 2015 /

Nasze czujki zasadziły się na szefa kieleckiej delegatury Instytutu Pamięci Narodowej Leszka Bukowskiego i wyśledziły, jak kupował… kaszankę.

Choroba

13 lutego 2015 /

Jakieś wirusy niemiłosiernie szaleją w Kielcach, dziesiątkują zdrowotnie Bogu ducha winnych ludzi i dezorganizują im życie.

Tylko spokojnie…

13 lutego 2015 /

W poprzednim numerze tygodnika mieliście Państwo okazję przeczytać „Wywiad bez krawata” z panią Barbarą Nowak, skarbnikiem miasta. Pozwolimy sobie zdradzić nieco kulis jej spotkania z naszym dziennikarzem.

Ciasteczka

13 lutego 2015 /

Ksiądz Sławomir Sarek, rzecznik kieleckiej Kurii, przyzwyczaił dziennikarzy, którzy przychodzą na jego konferencje prasowe, do słodkich poczęstunków.

Kawa na ławę

30 stycznia 2015 /

W minionym tygodniu ksiądz biskup Jan Piotrowski zwołał konferencję prasową, poświęconą przygotowaniom do Światowych Dni Młodzieży.

W porządku!

30 stycznia 2015 /

Być może nie wszyscy wiedzą, że profesor Stanisław Żak ma jedną z największych prywatnych bibliotek w tym mieście, a w niej tysiące książek zalegających liczne półki, półeczki i zakamarki mieszkania.

W swoim czasie

30 stycznia 2015 /

Niedawno gościł u nas w radio Szymon Mazurkiewicz, dyrektor Kieleckiego Parku Technologicznego.

Na koń!

16 stycznia 2015 /

A zresztą... Może szkoda miejsca na opisywanie wszystkich dziwnych rzeczy, które zdarzyły się na tej sesji.

Strona 12 z 27

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna