Dąbrowa 750x200

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»CIEKAWOSTKI

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

INFORMACJE KIELCE

Dzieła rąk

Kielce / 12 grudnia 2016 /

Od 10 do 11 grudnia na Targach Kielce miała miejsce piąta edycja Ogólnopolskich Targów Rzemiosła Artystycznego. W imprezie opatrzonej tytułem "Rękodzieło" wzięło udział blisko 100 wystawców z całego kraju, którzy na 400 metrach kwadratowych zaprezentowali ręcznie robione artykuły dekoracyjne własnego projektu.

Konkurs „1 ze 100" - Koncert Trzech Tenorów! W komentarzu pod konkursowym postem na FanPage Radia eM Kielce wpisujesz liczbę, która Twoim zdaniem jest „szczęśliwą liczbą”, która uprawnia do odbioru biletów. Każda osoba może wpisać tylko jeden komentarz pod postem z jedną liczbą całkowitą. Pamiętaj, udostępnij post swoim znajomym! Osoba, która jako pierwsza trafi w "szczęśliwą liczbę", dostanie od nas oprócz 2 biletów na koncert Trzech Tenorów proste zadanie do zrealizowania. Powiemy o nim w wiadomości prywatnej na FB.

Uwaga! Tym razem dokładamy drugą szczęśliwą liczbę! Czyli w sumie do wygrania będą dwa podwójne bilety na koncert!

W konkursie (9 grudnia) gramy łącznie o 4 bilety na koncert (dwa podwójne), który odbędzie się w Wojewódzkim Domu Kultury, w niedzielę 11 grudnia o godz. 17.00! Wartość nagród 260 zł! Powodzenia!

Więcej na temat spektaklu - TUTAJ

Nazwiska zwycięzców ogłosimy ok. 13.15 :)

Konkurs „1 ze 100" - „Bilety na Świętą Wojnę”! W komentarzu pod konkursowym postem na fanpage'u Radia eM Kielce wpisujesz liczbę, która Twoim zdaniem jest „szczęśliwą liczbą”, która uprawnia do odbioru biletów. Każda osoba może wpisać tylko jeden komentarz pod postem z jedną liczbą całkowitą. Pamiętaj, udostępnij post swoim znajomym! Dwie osoby, które jako pierwsze trafią w "szczęśliwą liczbę", dostaną od nas oprócz podwójnej wejściówki na spotkanie Vive - Wisła proste zadanie do zrealizowania. Powiemy o nim w wiadomości prywatnej na FB.

Konkurs „1 ze 100" - Vive Tauron Kielce - Vardar Skopje! W komentarzu pod konkursowym postem na FanPage Radia eM Kielce wpisujesz liczbę, która Twoim zdaniem jest „szczęśliwą liczbą”, która uprawnia do odbioru biletów. Każda osoba może wpisać tylko jeden komentarz pod postem z jedną liczbą całkowitą. Pamiętaj, udostępnij post swoim znajomym! Osoba, która jako pierwsza trafi w "szczęśliwą liczbę", dostanie od nas oprócz wejściówki na spotkanie Vive - Vardar proste zadanie do zrealizowania. Powiemy o nim w wiadomości prywatnej na FB.

Bombki w WDK

02 grudnia 2016 /

W Wojewódzkim Domu Kultury, kielczanie mają okazję oglądać wystawę bombek wykonanych przez jedną z fabryk z Małopolski. To najnowsza kolekcja ręcznie wykonanych ozdób choinkowych.

Konkurs „1 ze 100" - Vive Tauron Kielce - Vardar Skopje! W komentarzu pod konkursowym postem na FanPage Radia eM Kielce wpisujesz liczbę, która Twoim zdaniem jest „szczęśliwą liczbą”, która uprawnia do odbioru biletów. Każda osoba może wpisać tylko jeden komentarz pod postem z jedną liczbą całkowitą. Pamiętaj, udostępnij post swoim znajomym! Osoba, która jako pierwsza trafi w "szczęśliwą liczbę", dostanie od nas oprócz dwóch biletów na spotkanie Vive - Vardar proste zadanie do zrealizowania. Powiemy o nim w wiadomości prywatnej na FB.

Konkurs „1 ze 100" - Błękitek Mówiący Wieloryb! W komentarzu pod konkursowym postem na FanPage Radia eM Kielce wpisujesz liczbę, która Twoim zdaniem jest „szczęśliwą liczbą”, która uprawnia do odbioru biletów. Każda osoba może wpisać tylko jeden komentarz pod postem z jedną liczbą całkowitą. Pamiętaj, udostępnij post swoim znajomym! Osoba, która jako pierwsza trafi w "szczęśliwą liczbę", dostanie od nas oprócz 4 biletów na spektakl dla dzieci "Błękitek" proste zadanie do zrealizowania. Powiemy o nim w wiadomości prywatnej na FB.

W konkursie (30 listopada 2016) gramy o 4 (!) bilety na spektakl dla dzieci "Błękitek Mówiący Wieloryb", który będzie wystawiony w KCK, w niedzielę 4 grudnia o godz. 13.00! Powodzenia!

Więcej na temat spektaklu - TUTAJ

Nazwisko zwycięzcy ogłosimy ok. 21.30 :)

Korona Kielce w sobotę o 15.30 w meczu 17. kolejki LOTTO Ekstraklasy podejmie na swoim stadionie Pogoń Szczecin. Mamy do rozdania 10 biletów na to spotkanie! Podwójne wejściówki zgarnie 3, 6, 9, 12 i 15  osoba, która udzieli poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe!

Korona Kielce w poniedziałek o 18.00 w meczu 16. kolejki LOTTO Ekstraklasy podejmie na swoim stadionie Zagłębie Lubin. Mamy do rozdania 10 biletów na to spotkanie! Podwójne wejściówki zgarnie 3, 6, 9, 12 i 15  osoba, która udzieli poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe!

Księżyc najbliżej od lat

Kielce / 14 listopada 2016 /

Tej nocy na niebie będzie można obserwować zjawisko Superksiężyca. Nasz naturalny satelita będzie najbliżej Ziemi od 1948 roku.

Konkurs „1 ze 100”! Klimakterium 2 - edycja druga! W komentarzu pod konkursowym postem na FanPage Radia eM Kielce wpisujesz liczbę, która Twoim zdaniem jest „szczęśliwą liczbą”, która uprawnia do odbioru biletów. Każda osoba może wpisać tylko jeden komentarz pod postem z jedną liczbą całkowitą. Prosimy udostępnić post swoim znajomym, bo jeśli nie Ty, to może oni ;) Osoba, która jako pierwsza trafi w "szczęśliwą liczbę", dostanie od nas oprócz 3 biletów na spektakl "Klimakterium 2, czyli menopauzy szał" proste zadanie do zrealizowania. Powiemy o nim w wiadomości prywatnej na FB.

W edycji drugiej konkursu (10 listopada 2016) gramy o 3 (!) bilety na spektakl "Klimakterium 2", który będzie wystawiony w KCK, w sobotę 12 listopada o godz. 18.00! Uwaga! Bilety trzeba traktować jako pojedyncze wejściówki, bo miejsca siedzące nie są obok siebie. Powodzenia!

Nazwisko zwycięzcy ogłosimy ok. 22.30 :)

Konkurs "1 z 100"

10 listopada 2016 /

Konkurs „1 ze 100”! W komentarzu pod konkursowym postem na FanPage Radia eM Kielce wpisujesz liczbę, która Twoim zdaniem jest „szczęśliwą liczbą”, która uprawnia do odbioru biletów. Każda osoba może wpisać tylko jeden komentarz pod postem z jedną liczbą całkowitą. Prosimy udostępnić post swoim znajomym, bo jeśli nie Ty, to może oni ;) Osoba, która jako pierwsza trafi w "szczęśliwą liczbę", dostanie od nas oprócz 4 biletów na spektakl "Klimakterium 2, czyli menopauzy szał" proste zadanie do zrealizowania. Powiemy o nim w wiadomości prywatnej na FB.

Dziś gramy o 4 (!) bilety na spektakl "Klimakterium 2", który będzie wystawiony w KCK, w sobotę 12 listopada o godz. 18.00! Powodzenia!

Nazwisko zwycięzcy ogłosimy ok. 21.30 :)

Strona 14 z 40

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna