Na antenie: Noc Przebojów
Radio eM Kielce
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»CIEKAWOSTKI

Na antenie: Noc Przebojów
Radio eM Kielce
online button
online button
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 43.

CIEKAWOSTKI

Trochę łaciny

16 stycznia 2015 /

Sympatyczna przewodnicząca Rady Miasta czyli Joanna Winiarska ku naszemu ubolewaniu głosowała przeciw przyznaniu Koronie dotacji, ale cóż, jej prawo. Zresztą – nie w tym rzecz.

Między nami kibicami

16 stycznia 2015 /

Nie możemy sobie darować, by nie poświęcić Plotkarza w całości wydarzeniom, które miały miejsce na poniedziałkowej nadzwyczajnej sesji Rady Miasta w sprawie kieleckiej Korony.

Dobrze na swoim

02 stycznia 2015 /

Na wspominki wzięło się Bertusowi Servaasowi, właścicielowi firmy Vive i klubu Vive Tauron Kielce, przy okazji uroczystości nadania mu polskiego obywatelstwa.

Przypominajka

02 stycznia 2015 /

Warto mieć Jacka Kowalczyka, prezesa Regionalnej Organizacji Turystycznej, wśród znajomych na Facebooku. Bo pan Jacek spisuje się tam lepiej niż jakikolwiek... program telewizyjny.

Mróz niestraszny

02 stycznia 2015 /

A propos Facebooka, to z pewnym wstydem zaglądaliśmy tam po świątecznym przejedzeniu. Bo oto w oczy rzucały nam się zdjęcia Pawła Jańczyka, rzecznika kieleckiej Korony, który nie bał się kilkustopniowego mrozu i w świętokrzyskich górach pokonywał kolejne kilometry.

Właściwa waga

12 grudnia 2014 /

No to skoro jesteśmy przy słodyczach: pomyślelibyście Państwo, że trener kieleckich siatkarzy „Effectora” Dariusz Daszkiewicz wprost za nimi przepada?

Łakocie

12 grudnia 2014 /

Posłanka Renata Janik, najbardziej energiczna parlamentarzystka jaką Plotkarz w życiu poznał, nie ustaje w trudzie i rzuca się gorliwie w odmęty pracy tudzież wir zadań.

Kalendarz

12 grudnia 2014 /

Czujki doniosły nam o spotkaniu z piłkarzem kieleckiej Korony Przemysławem Trytko, który wybrał się na wieczorne zakupy do jednej z galerii handlowych.

A to historia

14 listopada 2014 /

Nie tak dawno informowaliśmy w naszym tygodniku, że ksiażka Marka Jedynaka z kieleckiej delegatury Instytutu Pamieci Narodowej „Niezależni kombatanci w PRL” kandyduje do miana najlepszej pozycji w kategorii „Najlepsza Książka Naukowa Roku”.

Mniam, mniam…

14 listopada 2014 /

Plotkarz donosił niedawno o pasjach kulinarno-cukierniczych księdza Adama Wilczyńskiego, co wywołało lawinę doniesień naszych czujek o gastronomicznych upodobaniach innych duchownych.

Pasjonat

14 listopada 2014 /

Czy pamiętacie Państwo, jak Plotkarz donosił o podróży do Izraela dyrekrota wydziału kultury UM Mieczysława Tomali wraz z Kieleckim Teatrem Tańca?

Wzruszenie

07 listopada 2014 /

Odwiedził nasze studio radiowe przewodniczący Rady Miasta Kielce Tomasz Bogucki, a znakomita redaktor Katarzyna Bernat postanowiła przepytać go na okoliczność polskich grobów na Ukrainie.

Słodkości

02 listopada 2014 /

Jak doniosła nasza czujka, ksiądz Adam Wilczyński, ojciec duchowny w Wyższym Seminarium Duchownym w Kielcach ma pewną słabość.

Ulubiony bohater romantyczny Plotkarza czyli senator Krzysztof Słoń zawitał do naszego radia na rozmowę. Musiała to być pogawędna niezwykle zajmująca, albowiem senator wychodząc zapomniał… płaszcza.

Strona 10 z 24

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay