Na antenie: Salon dziennikarski
Jacek Karnowski
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»CIEKAWOSTKI

Na antenie: Salon dziennikarski
Jacek Karnowski
online button
online button
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 43.

INFORMACJE KIELCE

Menu

13 marca 2015 /

Na stronie piątej tego wydania tygodnika piszemy o Super–Kobiecie Radia eM, pani Dorocie Adamczyk.

Dla sportu

13 marca 2015 /

Szpiedzy Plotkarza natknęli się ostatnio na Mieczysława Tomalę, dyrektora Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Urzędu Miasta.

Widoki

06 marca 2015 /

Wojewoda Bożentyna Pałka-Koruba przed rozpoczęciem uroczystości otwarcia siedziby Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej kontemplowała chwilę krajobraz wokół budynku, po czym zwróciła się do grupki organizatorów:

Na otwarcie siedziby Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej wśród zaproszonych gości był też zacny rektor Politechniki Świętokrzyskiej Stanisław Adamczak.

W minioną środę hucznie otwierano w Kielcach, nieopodal biurowca starostwa, nową siedzibę Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Naturalnie, jak to przy podobnych okazjach, nastąpił obfity wysyp VIP-ów, z których większość chciała coś powiedzieć. Najwyraźniej nie spieszyło się do przemawiania prezydentowi Wojciechowi Lubawskiemu, który stał sobie skromnie w drugim rzędzie i z filozoficznym spokojem kontemplował uroczystość.

Bogowie

27 lutego 2015 /

Plokarz przedyskutował ostatnio z prezydentem Wojciechem Lubawskim kwestię niedawnej ceremonii wręczenia Oscarów i wymienił poglądy na temat nagodzonych produkcji (i nie tylko).

Ułańska fantazja

27 lutego 2015 /

Zawitał do naszego radiowego studia wraz z kolegami – ułanami Mariusz Kowalski, szef Kieleckiego Ochotniczego Szwadronu Kawalerii im. 13. Pułku Ułanów Piechoty.

Zagadka

27 lutego 2015 /

Plotkarz nawiedził w minionym tygodniu Janusza Knapa, dyrektora Wzgórza Zamkowego.

Przystanek radio

20 lutego 2015 /

W minionym tygodniu odwiedziła nasze studio Elżbieta Śreniawska, zacna pani dyrektor najlepszego w Polsce Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacji.

Przed czasem

20 lutego 2015 /

Skoro już jesteśmy przy porannych gościach radiowych: jakież było zdumienie naszej redakcyjnej koleżanki Kasi Bernat, gdy zaproszony na środową rozmowę, na godzinę 8.40, ksiądz dr Rafał Dudała, duszpasterz środowisk akademickich, zameldował się w redakcji około 7.30!

Mniam, mniam

20 lutego 2015 /

Nasze czujki zasadziły się na szefa kieleckiej delegatury Instytutu Pamięci Narodowej Leszka Bukowskiego i wyśledziły, jak kupował… kaszankę.

Choroba

13 lutego 2015 /

Jakieś wirusy niemiłosiernie szaleją w Kielcach, dziesiątkują zdrowotnie Bogu ducha winnych ludzi i dezorganizują im życie.

Tylko spokojnie…

13 lutego 2015 /

W poprzednim numerze tygodnika mieliście Państwo okazję przeczytać „Wywiad bez krawata” z panią Barbarą Nowak, skarbnikiem miasta. Pozwolimy sobie zdradzić nieco kulis jej spotkania z naszym dziennikarzem.

Ciasteczka

13 lutego 2015 /

Ksiądz Sławomir Sarek, rzecznik kieleckiej Kurii, przyzwyczaił dziennikarzy, którzy przychodzą na jego konferencje prasowe, do słodkich poczęstunków.

Strona 10 z 25

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay