Na antenie: eMisja Specjalna
Gosia Cioroch
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»CIEKAWOSTKI

Na antenie: eMisja Specjalna
Gosia Cioroch
online button
online button
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 43.

INFORMACJE KIELCE

Kawa na ławę

30 stycznia 2015 /

W minionym tygodniu ksiądz biskup Jan Piotrowski zwołał konferencję prasową, poświęconą przygotowaniom do Światowych Dni Młodzieży.

W porządku!

30 stycznia 2015 /

Być może nie wszyscy wiedzą, że profesor Stanisław Żak ma jedną z największych prywatnych bibliotek w tym mieście, a w niej tysiące książek zalegających liczne półki, półeczki i zakamarki mieszkania.

W swoim czasie

30 stycznia 2015 /

Niedawno gościł u nas w radio Szymon Mazurkiewicz, dyrektor Kieleckiego Parku Technologicznego.

Na koń!

16 stycznia 2015 /

A zresztą... Może szkoda miejsca na opisywanie wszystkich dziwnych rzeczy, które zdarzyły się na tej sesji.

Trochę łaciny

16 stycznia 2015 /

Sympatyczna przewodnicząca Rady Miasta czyli Joanna Winiarska ku naszemu ubolewaniu głosowała przeciw przyznaniu Koronie dotacji, ale cóż, jej prawo. Zresztą – nie w tym rzecz.

Między nami kibicami

16 stycznia 2015 /

Nie możemy sobie darować, by nie poświęcić Plotkarza w całości wydarzeniom, które miały miejsce na poniedziałkowej nadzwyczajnej sesji Rady Miasta w sprawie kieleckiej Korony.

Dobrze na swoim

02 stycznia 2015 /

Na wspominki wzięło się Bertusowi Servaasowi, właścicielowi firmy Vive i klubu Vive Tauron Kielce, przy okazji uroczystości nadania mu polskiego obywatelstwa.

Przypominajka

02 stycznia 2015 /

Warto mieć Jacka Kowalczyka, prezesa Regionalnej Organizacji Turystycznej, wśród znajomych na Facebooku. Bo pan Jacek spisuje się tam lepiej niż jakikolwiek... program telewizyjny.

Mróz niestraszny

02 stycznia 2015 /

A propos Facebooka, to z pewnym wstydem zaglądaliśmy tam po świątecznym przejedzeniu. Bo oto w oczy rzucały nam się zdjęcia Pawła Jańczyka, rzecznika kieleckiej Korony, który nie bał się kilkustopniowego mrozu i w świętokrzyskich górach pokonywał kolejne kilometry.

Właściwa waga

12 grudnia 2014 /

No to skoro jesteśmy przy słodyczach: pomyślelibyście Państwo, że trener kieleckich siatkarzy „Effectora” Dariusz Daszkiewicz wprost za nimi przepada?

Łakocie

12 grudnia 2014 /

Posłanka Renata Janik, najbardziej energiczna parlamentarzystka jaką Plotkarz w życiu poznał, nie ustaje w trudzie i rzuca się gorliwie w odmęty pracy tudzież wir zadań.

Kalendarz

12 grudnia 2014 /

Czujki doniosły nam o spotkaniu z piłkarzem kieleckiej Korony Przemysławem Trytko, który wybrał się na wieczorne zakupy do jednej z galerii handlowych.

A to historia

14 listopada 2014 /

Nie tak dawno informowaliśmy w naszym tygodniku, że ksiażka Marka Jedynaka z kieleckiej delegatury Instytutu Pamieci Narodowej „Niezależni kombatanci w PRL” kandyduje do miana najlepszej pozycji w kategorii „Najlepsza Książka Naukowa Roku”.

Mniam, mniam…

14 listopada 2014 /

Plotkarz donosił niedawno o pasjach kulinarno-cukierniczych księdza Adama Wilczyńskiego, co wywołało lawinę doniesień naszych czujek o gastronomicznych upodobaniach innych duchownych.

Strona 10 z 24

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay