Dąbrowa 750x200

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»CIEKAWOSTKI

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


INFORMACJE KIELCE

Zapraszamy do konkursu, w którym do zdobycia są dwa podwójne bilety na fantastyczny koncert "Betlejem w Kielcach". Zasady konkursu są bardzo proste! Konkurs startuje we czwartek 18 stycznia o godz. 12.00 i trwa do czwartku 18 stycznia do godziny 21.00. Zadaniem uczestnika jest kreatywne napisanie w formularzu dostępnym poniżej, dlaczego to właśnie jemu powinniśmy przyznać bilety na koncert. Ogłoszenie wyników nastąpi pod postem konkursowym na facebooku przed godz. 22.00. Nagroda w postaci podwójnej wejściówki na koncert trafi do dwóch osób, które naszym zdaniem najciekawiej uzasadnią - dlaczego to im powinniśmy przekazać bilety. Dwójkę zwycięskich uczestników poprosimy przy okazji o wykonania dla nas prostego zadania promującego fanpage Radia eM.

Przed nami pierwsza edycja turnieju e-gamingowego Kieleckiego Parku Technologicznego. Trwają eliminacje online.

Do zdobycia kalendarze Radia eM Kielce na 2018 rok! Zasady konkursu są bardzo proste. Konkurs startuje w czwartek 28 grudnia o godz. 11.45 i trwa do czwartku 28 grudnia do godziny 14.00. Zadaniem uczestników jest kreatywne dokończenie zdania „Słucham Radia eM, bo…” i wysłanie swojej odpowiedzi poprzez znajdujący się poniżej formularz zgłoszeniowy. 

Do zdobycia kalendarze Radia eM Kielce na 2018 rok! Zasady konkursu są bardzo proste. Konkurs startuje we wtorek 27 grudnia o godz. 10.00 i trwa do wtorku 27 grudnia do godziny 11.00. Zadaniem uczestników jest kreatywne dokończenie zdania „Lubię Radio eM, bo…” i wysłanie swojej odpowiedzi poprzez znajdujący się poniżej formularz zgłoszeniowy. 

Policjantka z kieleckiej drogówki Anna Zielińska-Brudek sprezentowała szefowi MSWiA Mariuszowi Błaszczakowi płytę z „Kolędą od policjantów”, do której sama napisała słowa. - Pan minister pogratulował nam nagrania kolędy, bo to pierwszy tego typu utwór świąteczny w kraju – powiedziała policjantka.

Radiem eM Kielce oraz grupa MALEO Reggae Rockers ma dla Was konkurs. Nagroda jest niebanalna i może dać Wam satysfakcję do końca życia!

O co chodzi  w konkursie? Radio eM oraz Maleo Raggae Rockers zapraszają do napisania tekstu piosenki - czyli 2-3 zwrotek oraz refrenu - i przesłania swojej propozycji do Radia eM w Kielcach. Można to zrobić mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przynieść osobiście do sekretariatu radia przy ul. Sienkiewicza 2 w Kielcach. Tworząc tekst trzeba wziąć pod uwagę, że muzyka do niego komponowana będzie w rytmie reggae.

Konkurs „1 z 200”! W komentarzu pod postem na FanPage EM Kielce Sport wpisujesz liczbę, która Twoim zdaniem jest „szczęśliwą liczbą”, która uprawni do odbioru biletów. Każda osoba może wpisać tylko jeden komentarz pod postem z jedną liczbą całkowitą. Prosimy udostępnić post swoim znajomym, bo jeśli nie Ty, to może oni ;) Może się zdarzyć, że będziemy podpowiadali w komentarzach... Osoba, która trafi w liczbę, o którą nam chodzi dostanie od nas proste zadanie do zrealizowania. Powiemy o nim w wiadomości prywatnej na FB.

Dziś gramy o dwa bilety na mecz Ligi Mistrzów PGE VIVE Kielce - Paris Saint Germain! Powodzenia!

Od 1 marca 2018 roku zaczną obowiązywać w Kielcach nowe zasady prowadzenia selektywnej zbiórki odpadów. Ma to związek z wejściem w życie rozporządzenia ministra środowiska w sprawie szczegółowego sposobu selektywnego zbierania wybranych frakcji odpadów komunalnych.

Ponad tysiąc sympatyków biegania z 29 krajów rywalizowało na 10-kilometrowej trasie zorganizowanej w minioną sobotę na ulicach Brukseli imprezy „Polish Run”. To wspólna inicjatywa Ambasady RP w Królestwie Belgii i Domu Polski Wschodniej, którego współgospodarzem jest województwo świętokrzyskie. Celem przeprowadzonych w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu zawodów była promocja zdrowego i aktywnego trybu życia. Świętokrzyskie reprezentowali wicemarszałek Jan Maćkowiak i skarbnik województwa, Maria Fidzińska-Dziurzyńska. Oboje ukończyli bieg z bardzo dobrym czasem poniżej 55 minut.

Za nami pierwsze losowanie Eurojackpot z udziałem polskich graczy. Okazało się ono szczęśliwe dla dwóch osób ze świętokrzyskiego, gdyż udało im się zdobyć wygraną IV stopnia, wartą ponad 111 tys. zł każda. Tym razem szczęśliwymi kolekturami okazały się punkty w Działoszycach przy ul. Pińczowskiej oraz w Kielcach przy ul. Żytniej.

Innowacyjność w kuchni

Kielce / 31 sierpnia 2017 /

Nowoczesne technologie każdego roku coraz mocniej wchodzą w nasze codzienne życie... również do naszych kuchni. I nie ma się czemu dziwić. Dość powiedzieć, że jeszcze kilka dekad temu teflon stosowany był jedynie przy produkcji satelit i wahadłowców – dziś ułatwia smażenie w każdym gospodarstwie domowym. Na teflonie jednak ta historia się nie kończy.

Strona 11 z 43

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna