Dąbrowa 750x200

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»CIEKAWOSTKI

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


INFORMACJE KIELCE

Osiem osób wzięło udział w warsztatach radiowych w radiu eM Kielce, które odbyły się w ubiegłym tygodniu w ramach festiwalu "Hurra! ART!". Młodzi ludzie próbowali swoich sił w różnych formach, a efekt ich pracy możecie Państwo zobaczyć poniżej. Zajęcia prowadziła nasza redakcyjna koleżanka Aleksandra Niemczyk.

 

Po latach traktowania nieco lekceważąco komody powracają do łask. Są doskonałą alternatywą dla dużych i ciężkich mebli. Jednocześnie, mimo niewielkich rozmiarów, są bardzo pojemne. Sprawdź, dlaczego warto kupić komodę. Współczesna komoda to niezbędny element funkcjonalnie zaaranżowanego pomieszczenia! Komoda jest doskonałą alternatywą dla dużych i ciężkich mebli. Jednocześnie, mimo niewielkich rozmiarów, jest bardzo pojemne. Sprawdź, co jeszcze mają do zaoferowania komody!

 

 

 

Statystyki pokazują, że oczyszczacze powietrza do przedszkoli są aktualnie coraz częściej stosowane. Właścicielom takich placówek edukacyjnych zależy bowiem na tym, aby dzieci mogły oddychać pełną piersią bez obawy o to, że do ich organizmów dostaną się nieodpowiednie elementy, które negatywnie wpływają na zdrowie... Na rynku jest naprawdę bardzo duży wybór. W końcu oczyszczacze powietrza dla przedszkoli są produkowane przez różne firmy. Czym kierować się wybierając takie produkty? Jakie cechy powinien mieć dobry oczyszczacz powietrza dla przedszkola? O tym można przekonać się czytając poniższy artykuł.Statystyki pokazują, że oczyszczacze powietrza do przedszkoli są aktualnie coraz częściej stosowane. Właścicielom takich placówek edukacyjnych zależy bowiem na tym, aby dzieci mogły oddychać pełną piersią bez obawy o to, że do ich organizmów dostaną się nieodpowiednie elementy, które negatywnie wpływają na zdrowie... Na rynku jest naprawdę bardzo duży wybór. W końcu oczyszczacze powietrza dla przedszkoli są produkowane przez różne firmy. Czym kierować się wybierając takie produkty? Jakie cechy powinien mieć dobry oczyszczacz powietrza dla przedszkola? O tym można przekonać się czytając poniższy artykuł.

 

 

Chwilówki to dedykowane pożyczki, które pomimo upływu lat i nowych produktów bankowych nie tracą na atrakcyjności. Ich najważniejszą zaleta jest to, że można je szybko i łatwo wziąć i równie bezproblemowo spłacić. Poza tym regulacje prawne dość wyraźnie uporządkowały rynek pożyczek i parabanków, znacząco wpływając na bezpieczeństwo klientów, jak i jakość podpisywanych umów. Dzięki tym zabiegom mamy pewność, że w każdej chwili możemy sięgnąć po dodatkowe środki na jakikolwiek cel bez ryzyka, że zostaniemy oszukani.

 

Premiery i wydarzenia specjalne w kinie Helios Kielce od 10 do 16 sierpnia.

O zarobkach nie rozmawia się w towarzystwie, a czasem nawet nie podejmuje się tych tematów w rodzinie. To trochę temat tabu, a przecież pieniądze są powszechne, mogą być źródłem frustracji lub satysfakcji, a przede wszystkim nie da się bez nich żyć. Na szczęście łatwo - dzięki różnym opracowaniom - przekonać się, ile średnie zarabiamy, a także, na co przeznaczamy najwięcej zarobionych środków. Sprawdźmy!

 

Wszyscy rodzice chcą, by dzieci były grzeczne, dobrze wychowane i mądre. Mają mieć dobre oceny, brak uwag w dzienniczku i zawsze czyste ubranie. A ilu rodziców w rzeczywistości ma takie pociechy? Prawie żaden! Doskonale zdawali sobie z tego sprawę Jean-Jacques Sempéi RenéGoscinny, którzy stworzyli serię przygód Mikołajka. 

 

Tej miłości zazdroszczą Wam wszyscy znajomi. Jesteście małżeństwem już od 15 lat, ale wciąż macie wrażenie, że poznaliście się zaledwie tydzień temu. Pierwsza randka? To było jakby wczoraj! Wciąż otacza Was niezwykła atmosfera niegasnącej namiętności, gdy nie możecie oderwać od siebie oczu. Jest tylko jeden problem, który rzuca cień na zmysłową sielankę - kupno obłędnego prezentu dla Niej to zawsze herkulesowe wyzwanie dla zakochanego amanta. Bez obaw - w sklepie MyGiftDNA rozumiemy ten problem! Specjalnie dla mężów zagubionych na mętnych wodach przeróżnych romantycznych propozycji, stworzyliśmy niepowtarzalny poradnik. Poniżej prezentujemy 5 niezwykłych prezentów dla żony, które zachwycą ją z okazji rocznicy ślubu czy urodzin.

 

Kino Helios zaprasza na nocne maratony filmowe, przedpremiery, premiery i kino konesera.

Gadżety reklamowe to bardzo ważny element wizerunku każdej firmy. Ofiarowanie takich niewielkich gadżetów jest bardzo miłym akcentem dla klienta, dlatego częściej chce on podejmować współpracę i ma miłe wspomnienia związane z kontrahentem. Warto podkreślić, że gadżety reklamowe, a w szczególności ręczniki plażowe to absolutny hit marketingowy, który coraz częściej stosowany jest w wielu przedsiębiorstwach. Gadżety reklamowe to bardzo ważny element wizerunku każdej firmy. Ofiarowanie takich niewielkich gadżetów jest bardzo miłym akcentem dla klienta, dlatego częściej chce on podejmować współpracę i ma miłe wspomnienia związane z kontrahentem. Warto podkreślić, że gadżety reklamowe, a w szczególności ręczniki plażowe to absolutny hit marketingowy, który coraz częściej stosowany jest w wielu przedsiębiorstwach.

W najbliższych dniach termometry w Polsce mogą wskazywać ponad 30 stopni, a czas największych upałów nie jest przyjazny dla naszej skóry.

Przynajmniej raz na dwa miesiące Ministerstwo Zdrowia jest zobowiązane opublikować wykaz leków zagrożonych brakiem dostępności. Bardzo na listę trafiają leki, które dla wielu pacjentów są niezbędne do życia. Niestety zakup tych preparatów nie należy do prostych. Czasem tylko niewielka liczba aptek posiada takie preparaty na stanie. W jaki sposób można sobie poradzić z zakupem leków trudno dostępnych?

Strona 11 z 48

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna