Na antenie: eM na Dzień Dobry!
Robert Majchrzyk
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»CIEKAWOSTKI

Na antenie: eM na Dzień Dobry!
Robert Majchrzyk
online button
online button

INFORMACJE KIELCE

Jeśli wokół Was jest kobieta która zasługuje na tytuł „Super kobiety”, bo... potrafi kochać jak nikt inny, bo ma dobre serce, bo pracuje „za dwie”, bo zrobiła coś co wyróżnia ją z tłumu, bo jest silna i sprawia ze każdy przy niej świetnie się czuje, to zgłoś ją do naszej zabawy! Jak to zrobić? Można na kilka sposobów.

 

W ostatnich dniach tęsknym wzrokiem spoglądaliśmy na zawodników kieleckiej Korony zawieszonych na plakacie w naszej redakcji, ale wreszcie będziemy mogli zobaczyć i usłyszeć ich w akcji! W poniedziałek, 15 lutego, rusza wiosenna runda piłkarskiej ekstraklasy, a wraz z nią transmisje spotkań na antenie Radia eM Kielce i ogromne emocje.

 

Nasz partner biznesowy Pizza Hut z okazji Dnia Św. Walentego przygotował jedyną w swoim rodzaju pizzę w kształcie serca, którą można zakosztować w wybranym przez siebie smaku. Walentynkowa akcja w lokalach Pizza Hut będzie trwała do 21 lutego. A my na antenie Radia eM Kielce zapraszamy do konkursów , w których do wygrania będą podwójne zaproszenia na Festiwal Pizzy.

W środę 10 lutego 2016 roku Radio eM Kielce rozpoczyna nowy cykl audycji pt. „100% dla rodziny”. Jak sama nazwa wskazuje program poświęcony będzie rodzinom. – Będziemy mówili o wartościach, o ważnych sprawach dla małżonków, czasami dla dzieci i młodzieży, czasami dla babć i dziadków. Wszyscy żyjemy w rodzinach, więc będziemy poruszali „nasze sprawy”. I te radosne , które przeżywamy w rodzinach oraz te trudne, z których będziemy starali się znaleźć rozwiązanie – mówi prowadząca audycję Magdalena Delipacy.

 

Jeśli masz fajną paczkę przyjaciół w pracy daj nam znać, a my postaramy się w Tłusty Czwartek umilić Wam czas przywożąc dużą paczkę pączków. Nasz reporter w wybrane miejsca zawiezie paczkę składającą się z 20 pączków.

 

Wygraj kalendarze Radia eM! Zasada konkursu jest bardzo prosta.

Pierwsze 20 osób, które przyśle nam formularz zgłoszeniowy (patrz poniżej) zarejestrowany przez nasz system z parzystym numerem, wygrywa kalendarz Radia eM. W treści formularza oprócz danych osobowych prosimy napisać "Chcę kalendarz Radia eM". Łącznie rozdamy w tej zabawie 20 kalendarzy Radia eM!

Chwalimy się dalej ;) Nasz redakcyjny kolega Dariusz Skrzyniarz otrzymał tytuł Przyjaciela Wolontariatu za promocję i wspieranie wolontariatu w regionie świętokrzyskim. Nagrodę przyznano podczas X Świętokrzyskiej Gali Wolontariatu. Regionalne Centrum Wolontariatu świętowało podczas tego samego wydarzenia swoje 10. urodziny. Gratulujemy Darkowi oraz Centrum!

 

Nasza redakcyjna koleżanka Katarzyna Bernat została wyróżniona nagrodą Głównego Inspektora Pracy statuetką „Salus Publica”. Nagroda została przyznana za zaangażowanie w upowszechnianiu problematyki ochrony pracy. Statuetkę wręczyła Iwona Hickiewicz, Główny Inspektor Pracy.

Guzik

16 października 2015 /

Jeśli już jesteśmy przy ubiegłotygodniowych gościach naszego radia. Wpadł do nas także znakomity Robert Mazur, czyli dowódca Kieleckiego Ochotniczego Szwadronu im. 13. Pułku Ułanów Wileńskich. Oczywiście w mundurze ułana. Gdy już udawał się do studia, nasza bystrooka koleżanka Katarzyna Bernat wypatrzyła leżący na podłodze… guzik. – Chyba się panu urwał – zwróciłą uwagę gościowi. – Faktycznie, zawsze mam z nim kłopot – pokiwał głową pan Robert i schował zgubę do kieszeni.

Łysinka

16 października 2015 /

W Dzień Nauczyciela odwiedził nasze studio radiowe  Rafał Nowak, powszechnie znany dyrektor III L.O. im. C.K. Norwida. Gadało się o tym i o tamtym, ale w życiu by Plotkarz nie przypuszczał, że pan Rafał przywiązuje aż taką wagę do własnego wyglądu. Gdy przyszło do robienia mu zdjęcia, uśmiechnął się promiennie i oświadczył: - Szkoda, że nie wiedziałem wcześniej. Jakoś bym przygotował tę moją łysinkę, bo bardzo się świeci na fotografiach…

Kwestia polityki

16 października 2015 /

Gorączka przedwyborcza w pełni, Plotkarz też jej uległ i wpadło mu do głowy wysondować, na kogo będzie głosował prezydent Wojciech Lubawski. Przypuszczaliśmy, że nam nie powie, ale myliliśmy się. – Żadna tajemnica. Do Senatu poprę oczywiście Krzyśka Słonia – oświadczył. Ale gdy zagadnęliśmy, na którego z kandydatów do Sejmu odda swój głos, był już bardziej wstrzemięźliwy, by nie powiedzieć: tajemniczy. – O nie, nie. Nic z tego. Nie zdradzę. Przypuszczam, że gdybym powiedział na kogo zagłosuję, wszyscy pozostali by się na mnie obrazili.

Nieco wędlinki

09 października 2015 /

Skoro jesteśmy przy jedzonku: donosimy uprzejmie, że nasze czujki namierzyły kilka dni temu Mateusza Jachlewskiego, piłkarza ręcznego Vive Tauronu Kielce, w sklepie firmowym jednej ze znanych kieleckich firm masarskich. Zapowiadało się na solidne zakupy, bo zanim szczypiornista został obsłużony, uważnie obserwował szklane gabloty z przetworami mięsnymi. Lewoskrzydłowy reprezentacji Polski poprosił jednak o kilka filetów z indyka, nieco polędwicy i trochę krakowskiej suchej.

Bułeczki

09 października 2015 /

Niedawno zawitała na rozmowę do Radia eM Małgorzata Muzoł, świętokrzyska kurator oświaty. Tematem dysputy była między innymi nowelizacja ustawy o zdrowym żywieniu w szkołach. Pani kurator oczywiście broniła rządowych pomysłów jak lwica, nawet w praktyce. Jak, zapytacie Państwo? Otóż ujrzawszy Mateusza Żelaznego, realizatora rozmowy, zajadającego się pyszną kanapką złożoną z białej bułeczki i żółtego sera, pokiwała tylko głową i rzuciła: – Ciemne pieczywko trzeba jeść, ciemne, a nie taką truciznę...

Szkło

09 października 2015 /

Plotkarzowi doniesiono ostatnio, że radny Jan Gierada ma niezwykle ciekawe hobby, zresztą jedno z wielu. Otóż kolekcjonuje butelki po alkoholu, niekoniecznie puste. Jednego z naszych szpiegów wprowadził w tajniki tej pasji: – Interesują mnie ich kształty, zresztą często zamieniam się ze znajomymi. Kiedyś z Tomkiem Boguckim wymieniłem się na butelkę whisky, która miała kształt wieży Eiffla. Rektor Politechniki Świętokrzyskiej Staszek Adamczak podarował mi jakiś czas temu eksponat w kształcie Mercedesa – oświadczył.

Strona 10 z 29

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

Jeden procent

banner edukacja ekonomiczna