Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»CIEKAWOSTKI»Otwarcie Bawialni Bajkowa Kraina z licznymi atrakcjami

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

CIEKAWOSTKI

Otwarcie Bawialni Bajkowa Kraina z licznymi atrakcjami

11 lipca 2019 / Tekst

20 lipca na ul. Strasza 30 w Kielcach odbędzie się wielkie otwarcie Bawialni Bajkowa Krajna. W godzinach od 12.00 do 19.00 zaplanowano mnóstwo atrakcji.

Na dzień otwarcia zaplanowano dla najmłodszych malowanie buzi, zabawy muzyczne z animatorem w bajkowym stroju, bańki mydlane oraz moc niespodzianek. Wstęp bez limitu wynosi 9 zł na zaproszenie z Radia eM, które będzie można otrzymać na antenie naszej rozgłośni, by wziąć udział w wydarzeniu za darmo.

Pracujesz w wakacje, a Twoje dziecko nie ma z kim zostać w domu? Bajkowa Krajna to miejsce gdzie dzieci w czasie wakacji są otoczone profesjonalną opieką, a ich czas w godzinach od 7.00 do 17.00 wypełnią liczne atrakcje i warsztaty. Od września bawialnia oferuje możliwość odbierania dzieci z przedszkola lub szkoły. Maluchy mogą mile spędzić czas do momentu odbioru przez rodziców.

Bawialnia zaprasza do wyremontowanej sali zabaw, w której są nowe zabawki, książki edukacyjne, kącik dla maluszka, ale też stroje karnawałowe polecane przez cały rok, które jubilat otrzymuje gratis :) Urodziny organizowane są w odmienionej sali balowej, w atrakcyjnych cenach w stosunku do oferty. W sierpniu na hasło "8. krasnoludek" każdy dostanie 10 procent zniżki. Bawialnia wprowadziła również "Karnety bez limitu". Już teraz każde dziecko będzie mogło przychodzić do bawialni kiedy zapragnie, nie przekraczając założeń budżetu rodziny

ZOSTAW KOMENTARZ