Lotto extra pensja

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»CIEKAWOSTKI»Odkryj radosny świat magii w Magicznych Ogrodach!

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl

CIEKAWOSTKI

Odkryj radosny świat magii w Magicznych Ogrodach!

Janowiec / 12 sierpnia 2019 / Tekst

Animacje, pokazy ogniowe i akrobatyczne to tylko nieliczne z atrakcji, jakie czekają na tych, którzy w długi sierpniowy weekend odwiedzą Magiczne Ogrody. Warto skorzystać!

W weekend od 15 do 18 sierpnia w tym kolorowym miejscu odbędzie się huczne wydarzenie pt. "Radosny świat magii". W programie będą codzienne występy Krasnoludzkiego Żonglera, pod którego palcami nawet płonące elementy tańczą w malowniczym, fascynującym rytmie. 15 oraz 16 sierpnia z akrobatycznymi popisami zaprezentują się Smoczy Jeźdźcy, którzy skrupulatną dbałość o detale łączą z olbrzymią pasją i miłością do swoich nieustraszonych wierzchowców. Ponadto 15 sierpnia zobaczyć będzie można występy przemiłego i zdolnego Klauna z Kwiatowej Doliny oraz ogniste występy śmiałków, którzy do perfekcji opanowali sztukę władania gorącym żywiołem. Nie zabraknie także zabaw, animacji dla całej rodziny w poszczególnych krainach i, z pewnością, psot wesołych Mordoli.

W Magicznych Ogrodach wszystkie atrakcje są w cenie biletu, także podczas weekendowych wydarzeń. Odwiedzający znajdą tu lodziarnie i kawiarnie oraz duży wybór gastronomii, w tym nową restaurację Smaki Janowca, serwującą tradycyjne regionalne potrawy. Pamiątki dostępne są w dwóch sklepach tematycznych. Szerokie ścieżki spacerowe, czyste toalety wyposażone w przewijaki oraz dwa darmowe i przestronne parkingi to gwarancja tego, że w janowieckim parku tematycznym każdy gość będzie się czuć komfortowo. Park w okresie wakacyjnym jest czynny codziennie od godziny 10 do 19. Jego adres to Trzcianki 92 koło Janowca.

ZOSTAW KOMENTARZ