Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»CIEKAWOSTKI»Nowy repertuar Kina Helios Kielce

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

CIEKAWOSTKI

Nowy repertuar Kina Helios Kielce

Kielce / 19 września 2018 / Tekst

Kino Helios w Kielcach zaprasza na wydarzenia od 21 do 27 września.

W sobotę i niedzielę, 22 i 23 września o godzinie 11 i 16 widzowie zobaczą przedpremierę komedii "Mała stopa", w której młody, bystry Yeti znajduje człowieka.

W ciągu tego tygodnia na ekranach zostaną wyświetlone cztery premiery. Pierwsza z nich to rosyjska animacja "Księżniczka i smok", druga to przygodowy film familijny pt. "Zegar Czarnoksiężnika". Będzie jeszcze polski dramat historyczny "Kamerdyner" oraz francusko-amerykańsko-angielska komedia "Johnny English: Nokaut".

"Kamerdyner" to opowiedziana z epickim rozmachem, inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia splątanych losów Polaków, Kaszubów i Niemców na tle burzliwych wydarzeń pierwszej połowy XX stulecia. Z kolei "Johnny English" opowiada o przygodzie, która zaczyna się w momencie, kiedy olbrzymi cyber-atak ujawnia wszystkich tajnych agentów Wielkiej Brytanii, a ich szef zapowiada, że to dopiero początek kłopotów.

26 września w ramach Kina Kobiet panie obejrzą film "Kamerdyner", a dzień później w ramach Kultury Dostępnej widzowie będą mogli zobaczyć film "Książę i Dybuk".

Oprócz tego na ekranach pojawią się "Juliusz", "Czarne bractwo. Blackkklasman", "Predator", "Smak zemsty. Peppermint", "Dywizjon 303. Historia prawdziwa", "Krzysiu, gdzie jesteś?" i "Zakonnica".

Rezerwacja i informacja pod numerem telefonu  41  332 13 30.

ZOSTAW KOMENTARZ