Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»CIEKAWOSTKI»Nowe przygody Strażaka Sama w kinie Helios 13 października!

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl

CIEKAWOSTKI

Nowe przygody Strażaka Sama w kinie Helios 13 października!

08 października 2019 / Tekst

W niedzielę 13 października kino Helios zaprasza na kolejną porcję przygód Strażaka Sama! Od godziny 10:30 zostanie wyświetlobny zestaw bajek z tytułowym bohaterem.

„Strażak Sam” to pełna humoru i ciepła animacja, której bohaterowie podbijają serca małych Widzów na całym świecie Tytułowy bohater, Strażak Sam, razem ze swoimi przyjaciółmi mieszka w urokliwym miasteczku Pontypandy. Codzienne życie toczy się tutaj bardzo spokojnie, jednak czasami zdarzają się różne zaskakujące sytuacje i przygody. Sam nie tylko gasi pożary, ale również pomaga mieszkańcom w rozwiązywaniu ich problemów.

Tym razem na ekranie zostaną wyświetlone:

  • ·        Czarodziej Wally
  • ·        Książę w Pontypandy
  • ·        Z archiwum Zet
  • ·        Na Dzikim Zachodzie
  • ·        A kto wypuścił kota?

Podczas tego Filmowego Poranka odwiedzi nas wyjątkowy gość – pies terapeuta z Fundacji DOGadanka. Psy to wyjątkowe stworzenia, które mogą pracować i przez to pomagać ludziom, to między innymi chcielibyśmy przekazać naszym Najmłodszym Kinomanom! 

Filmowe Poranki to cykl w Kinie Helios odbywający się w co drugą niedzielę miesiąca, we wszystkich kinach ogólnopolskiej sieci kin Helios, zawsze o godzinie 10:30.

Więcej informacji: https://www.helios.pl/13,Kielce/BazaFilmow/Szczegoly/film/16714/Filmowe-Poranki%3A-Strazak-Sam--cz--13

ZOSTAW KOMENTARZ