Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»CIEKAWOSTKI»Nowa Basia w kieleckim Heliosie

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl

bobik 750x200

CIEKAWOSTKI

Nowa Basia w kieleckim Heliosie

Kielce / 04 kwietnia 2019 / Tekst

W weekend 6 i 7 kwietnia kieleckie kino Helios zaprasza na nowy zestaw przygód małej Basi. Przed seansami o godzinie 10.30 i 12 odbędą się konkursy z nagrodami, a w holu kina na najmłodszych czekać będą dodatkowe atrakcje.

Basia to pięcioletni przedszkolak. Ma charakterek, pluszowego przyjaciela Miśka Zdziśka, uwielbia żelki i ubrania w paski. Codziennie wymyśla coś nowego – dziś chce zostać baletnicą, a jutro treserką dzikich zwierząt. W świecie Basi wszystko jest przygodą – nauka piruetów, wspólne gotowanie czy zakupy w supermarkecie. Z Basią nie można się nudzić. Basia uczy najmłodszych widzów jak z codzienności zrobić jedną, wielką przygodę.

W nowej odsłonie serialowych przygód Basia uczy się tańca – zapoznaje się z dyscypliną i aktywnością fizyczną. W gotowaniu szuka nie tylko smaku, ale uczy się współpracy i pracy w zespole. Podczas zakupów poznaje wartość pieniądza i mierzy się z trudną sztuką oporu przed reklamą, a w epizodzie o telewizorze, że istnieje świat ekranu, który może zastąpić wyobraźnię.

Przed seansami zaprezentowany zostanie krótki film ukazujący kulisy powstawania bajeczek o Basi.

ZOSTAW KOMENTARZ