Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»CIEKAWOSTKI»Niech wakacje się nie kończą - ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl

Hulajnoga konkurs 700x200

Hulajnoga konkurs 300x250

CIEKAWOSTKI

Niech wakacje się nie kończą - ARTYKUŁ SPONSOROWANY

14 września 2018 / Tekst

Za oknem już coraz chłodniej i choć wczesna jesień rozpieszcza jeszcze pogodą, to wszyscy mamy już wizję szarych długich wieczorów, deszczowych poranków i coraz cieplejszych ubrań. Dlatego właśnie gdy polska aura nie sprzyja, coraz częstej tęsknimy za słonecznymi krajami, egzotyką, inną kulturą oraz świeżością. Nic nie stoi przecież na przeszkodzie, by zarezerwować sobie wakacje https://dreamtours.pl/ i spędzić kilka lub kilkanaście wyjątkowych dni w raju. A miejsc do wyboru mamy naprawdę dużo.

Karaibski sen

Coraz więcej Polaków spędza egzotyczny urlop w Ameryce Środkowej. Ocean Spokojny zachwyca licznymi lagunami, piaszczystymi plażami oraz rafami koralowymi. Ewenementem przyrodniczym jest tam Kostaryka https://dreamtours.pl/wakacje/kostaryka, która z roku na rok przyciąga turystów spragnionych odpoczynku i niezapomnianych wrażeń. To tu siedlisko ma więcej ptaków niż w Ameryce Północnej, Europie i Australii razem wziętych, a różnorodna roślinność zachwyca swoim bogactwem. Najpiękniejsze elementy egzotycznej flory i fauny znaleźć można w licznych parkach narodowych i rezerwatach.

Egzotyka w zasięgu

Chętnie decydujemy się również zapuszczać na tereny, które do tej pory nie były hitami sprzedaży w biurach podróży. Moda na Oman https://dreamtours.pl/wakacje/oman sprawia, że Europejczycy chętnie korzystają z tego tak odmiennego, pachnącego kadzidłem klimatu. Poza tym kraj kusi rewelacyjnym wprost warunkami do uprawiania sportów wodnych i rozłożystymi pustyniami.

U Boba Marleya

Ojczyzna Reggae kusi przede wszystkim doskonałym klimatem, który tworzą serdeczni i otwarci na turystów mieszkańcy. Wakacje na Jamajce https://dreamtours.pl/wakacje/jamajka pozwalają oderwać się od codziennej rutyny, a charakterystyczne plaże z czarnym lub białym piaskiem z widokiem na Góry Błękitne będą kusić i amatorów leniwego odpoczynku, i miłośników sportów wodnych i nurkowania.

Czerwona Wyspa

Popularność wakacji na Madagaskarze https://dreamtours.pl/wakacje/madagaskar jest niewątpliwie związania ze znaną wszystkim kreskówką i uroczymi lemurami. Poza tym w krajobrazie wyspy znajdziemy również wielkie baobaby, egzotyczna florę i faunę w Parku Narodowym Tsingy de Bemaraha. Na Madagaskarze doskonale widać klimat Afryki, a egzotyczne rośliny i aromatyczne przyprawy zachwycają swoim bogactwem. Poza tym wyspa to również raj dla plażowiczów, których koi błękit oceanu. Dodatkowo tu rządzą kolory, dźwięki i smaki świeżych soczystych owoców, a natura kusi na każdym kroku i staje się doskonałą bazą do odpoczynku.

ZOSTAW KOMENTARZ