Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»CIEKAWOSTKI»Najlepszy kurs euro? Znajdziesz go w Internecie. Artykuł sponsorowany

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


INFORMACJE KIELCE

Najlepszy kurs euro? Znajdziesz go w Internecie. Artykuł sponsorowany

05 listopada 2018 / Tekst

Szykując się do wyjazdu zagranicznego, każdy z nas musi kupić walutę. Jeśli wybieramy się do większości europejskich krajów, tą walutą będzie euro. Gdy pojawia się taka potrzeba, większość z nas decyduje się na najlepsze naszym zdaniem źródło waluty, czyli pobliski kantor stacjonarny lub ofertę banku, w którym założyliśmy konto. Czy to najlepsze rozwiązanie? Wiele kwestii wskazuje na to, że to jednak błąd – istnieje bowiem rozwiązanie wygodne i o wiele bardziej korzystne. I to na wyciągnięcie ręki.

 

Taki rozwiązaniem jest kupno euro w Internecie. Kursy online są korzystne w porównaniu

 z tradycyjnymi formami wymiany, a do tego możemy kupić euro lub je sprzedać nie wychodząc z domu. Jak zatem zacząć wymieniać online? Po pierwsze wybierzmy serwis, który może pochwalić się długim doświadczeniem, dużą grupą zadowolonych klientów i jak najlepszymi zabezpieczeniami transakcji.

Wszystkie te warunku spełnia Internetowykantor.pl. Ten poznański e-kantor działa nieprzerwanie od prawie dziesięciu lat, zdobywają w tym czasie uznanie setek tysięcy klientów. Do tej pory z usług tego kantoru skorzystało już ponad 280 tysięcy klientów, którzy po zakończonych transakcjach wystawili aż 700 tysięcy pozytywnych opinii w serwisie Opineo. Co ważne, 100% tych opinii to pozytywne wrażenia po wykonanej wymianie.

Nie można zapominać o bezpieczeństwie, które w przypadku kantorów internetowych powinno być priorytetem. Najlepsze serwisy do wymiany walut online mogą pochwalić się takimi samymi zabezpieczeniami, jak bankowość internetowa. Dla przykładu, Internetowykantor.pl stosuje certyfikat bezpieczeństwa SSL, gwarantujący, że nikt nie przejmie naszych danych w trakcie transakcji, a także potwierdzanie zlecenia kodem SMS. Taka forma zabezpieczenia gwarantuje nam, że nie stracimy naszych pieniędzy. Gwarantem, że takie zabezpieczenia są na najwyższym poziomie, jest również uznanie ekspertów z branży, którzy właśnie Internetowykantor.pl nagrodzili prestiżową statuetką Złotego Bankiera w kategorii „Bezpieczeństwo – najlepsze praktyki” w prestiżowym plebiscycie portalu Bankier.pl.

Jeśli zatem chcemy wymienić euro w Internecie, najpierw sprawdźmy jego kurs na stronie

https://internetowykantor.pl/kurs-euro/. Tutaj sprawdzimy aktualny kurs euro, ale również archiwalne kursy tej waluty. Jedyne, co pozostaje, to założenie profilu w serwisie i przelanie pieniędzy, które chcemy wymienić. Po zaksięgowaniu transakcji, możemy dysponować naszymi pieniędzmi i wymieniać euro po korzystnych kursach. Jeśli wymieniamy np. 1000 euro, możemy zaoszczędzić nawet kilkaset złotych. Te pieniądze będziemy mogli wykorzystać podczas naszej podróży.

Jakość obsługi Internetowykantor.pl to dodatkowa wartość, przemawiająca za wyborem tego serwisu. Ten e-kantor wygrywa rywalizację z innymi serwisami nie tylko korzystnymi kursami, ale również bardzo dobrą obsługą klienta, co nagrodzili eksperci z portalu Bankier.pl, przyznając Internetowykantor.pl Złotego Bankiera dla najlepszego e-kantoru w Polsce.

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna