Na antenie: Fajna zmiana
Aleksandra Niemczyk i Mateusz Żelazny
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»CIEKAWOSTKI»Lekcja pakowania prezentów

Na antenie: Fajna zmiana
Aleksandra Niemczyk i Mateusz Żelazny
online button
online button

INFORMACJE KIELCE

Lekcja pakowania prezentów

Kielce / 24 grudnia 2016 / Tekst

23 grudnia na kieleckim Rynku odbyły się ostatnie podczas tegorocznej edycji Jarmarku Świątecznego warsztaty pakowania prezentów last minute. Akcja została zorganizowana przez Muzeum Zabawy i Zabawek w Kielcach i Urząd Miasta.

Zajęcia przyciągnęły wiele osób, które dzięki nim nabyły cenną w okresie przedświątecznym, umiejętność jaką jest pakowanie podarunków gwiazdkowych. Uczestnicy pod okiem instruktorek wykonali np. kokardy oraz inne dekoracje z wykorzystaniem akcentów świątecznych, którymi następnie ozdobili przyniesione przez siebie prezenty.

 

Jak relacjonuje Radiu eM Jolanta Odo prowadząca warsztaty - To inicjatywa, z którą wychodzimy do kielczan w tym okresie. Wydarzenie to, co roku jest dosyć popularne. Sposób dekorowania świątecznych darów to przecież przysłowiowa ,,wisienka na torcie". Ważne, by dopracować każdy, nawet najmniejszy szczegół zanim prezent trafi pod choinkę - podkreślała.

Tego typu zajęcia dowodzą, iż sztuką jest nie tylko właściwe dobranie prezentu, ale również sposób, w jaki go zapakujemy. Niejednokrotnie poprzez dodanie nawet pojedynczej gwiazdki, czy etykiety dekoracyjnej z imieniem adresata prezentu, którą bez trudu wykonamy własnoręcznie w kilka minut, nasz podarunek będzie prezentował się jeszcze bardziej atrakcyjne.
Marta Baran

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna