Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»CIEKAWOSTKI»Konkurs z Maleo Reggae Rockers!

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


INFORMACJE KIELCE

Konkurs z Maleo Reggae Rockers!

07 grudnia 2017 / Tekst
Okładka albumu na 20-lecie grupy Maleo Reggae Rockers Okładka albumu na 20-lecie grupy Maleo Reggae Rockers

Radiem eM Kielce oraz grupa MALEO Reggae Rockers ma dla Was konkurs. Nagroda jest niebanalna i może dać Wam satysfakcję do końca życia!

O co chodzi  w konkursie? Radio eM oraz Maleo Raggae Rockers zapraszają do napisania tekstu piosenki - czyli 2-3 zwrotek oraz refrenu - i przesłania swojej propozycji do Radia eM w Kielcach. Można to zrobić mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przynieść osobiście do sekretariatu radia przy ul. Sienkiewicza 2 w Kielcach. Tworząc tekst trzeba wziąć pod uwagę, że muzyka do niego komponowana będzie w rytmie reggae.

Spośród wszystkich tekstów jury radiowe wybierze trzy najlepsze i nagrodzi autorów najnowszymi płytami Maleo Reggae Rockers. A dodatkowo - uwaga bo to jest hit -  grupa Maleo Reggae Rockers wybierze ich zdaniem najlepszy tekst spośród wszystkich wyróżnionych przez 24 stacje radiowe biorące udział w konkursie i skomponuje do niego piosenkę, która ukaże się na kolejnej płycie zespołu!

Zachęcamy Was do tej zabawy! Maleo Reggae Rockers właśnie wydali nowy album pt. "20 lat Maleo Reggae Rockers – Bez Was nie ma nas – Dziękujemy", a na kolejnym może znaleźć się utwór z Twoim tekstem.

Wysyłajcie swoje propozycje tekstów do Radia eM, macie czas do 30 grudnia! Szczegóły zabawy także na antenie Radia eM Kielce.

 

Przeczytajcie też list od grupy Maleo Reggae Rockers:

Przyjaciele,i Wy, którzy jesteście z nami przez ostatnich 20 lat i Wy, którzy dopiero dołączyliście!  Specjalnie dla Was wymyśliliśmy konkurs. Mamy nadzieję, że będziecie się dobrze bawić i podzielicie się z nami dobrym przesłaniem, a my odwdzięczymy się pozytywnymi wibracjami przez przynajmniej kolejne 20 lat. Na album „20 lat Maleo Reggae Rockers – Bez Was nie ma nas – Dziękujemy”, jak na kompilację z cyklu Best Of przystało, zebraliśmy - naszym zdaniem - najlepsze i najważniejsze utwory z ostatnich 20 lat muzycznej działalności. Wsłuchajcie się w te songi, wczytajcie się w słowa i czerpiąc z nich, stwórzcie tekst zupełnie nowej piosenki z pozytywnym przesłaniem na kolejne 20 lat MRR w barwach reggae. Bazując na tekstach zaczerpniętych z 15 utworów + nowy „Nie mów nie” (oprócz bonusów), składających się na album „20 lat MRR - Bez Was nie ma nas – dziękujemy”, wybierajcie, dobierajcie, kompilujcie tekst tak, by stworzyć 2 – 3 zwrotki i refren, a Wasze propozycje wysyłajcie do poszczególnych 24 Rozgłośni Katolickich, najbliżej miejsca Waszego zamieszkania.

 Na Wasze propozycje czekamy do 30.12.2017.ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna