Dąbrowa 750x200

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»CIEKAWOSTKI»KONKURS "Wygraj kalendarz Radia eM!"

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


INFORMACJE KIELCE

KONKURS "Wygraj kalendarz Radia eM!"

28 grudnia 2017 / Tekst

Do zdobycia kalendarze Radia eM Kielce na 2018 rok! Zasady konkursu są bardzo proste. Konkurs startuje w czwartek 28 grudnia o godz. 11.45 i trwa do czwartku 28 grudnia do godziny 14.00. Zadaniem uczestników jest kreatywne dokończenie zdania „Słucham Radia eM, bo…” i wysłanie swojej odpowiedzi poprzez znajdujący się poniżej formularz zgłoszeniowy. 

Pierwszych 20 osób, które prześlą poprawnie wypełniony formularz zgłoszeniowy z odpowiedzią zostanie nagrodzone kalendarzami Radia eM. Każdy z nagrodzonych otrzyma 2 szt. kalendarza Radia eM na 2018 rok. Nazwiska zwycięzców ogłosimy w programie Radia eM Kielce w czwartek 28 grudnia po godz. 14.00.

Musicie nas uważnie słuchać w Radiu eM na 107,9 FM lub w internecie, ponieważ komunikat radiowy będzie jedyną formą poinformowania Was o nagrodzie. Powodzenia!

Uwaga! Z jednego numeru IP można wysłać tylko jedno zgłoszenie do konkursu! Odbiór nagród tylko w siedzibie Radia eM przy ul. Sienkiewicza 2 w ciągu 7 dni od ogłoszenia wyników.

Osoby, które wygrały już w innych konkursach kalendarze Radia eM na 2018 rok nie mogą w tej edycji konkursu otrzymać nagród.

W najbliższych dniach na stronie Radia eM – www.em.kielce.pl , antenia radiowej na 107,9 FM oraz w mediach społecznościowych "eMki" rozdamy Wam kilkaset kalendarzy. Zaglądajcie do nas!

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna