Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»CIEKAWOSTKI»Koncert charytatywny dla Agnieszki Masternak

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl

bobik 750x200

CIEKAWOSTKI

Koncert charytatywny dla Agnieszki Masternak

Kielce / 05 września 2019 / Tekst

Potrzebna jest pomoc dla Agnieszki Masternak z gminy Chęciny. W najbliższą niedzielę w kościele garnizonowym w Kielcach odbędzie się koncert charytatywny w wykonaniu Chóru Garnizonowego pod dyrekcją Edyty Bobryk z udziałem solistów Mai Wojtaszek i Michała Steciaka - laureatów The Voice Of Poland.

Koncert rozpocznie się o godzinie 18. Poprzedzi go Msza święta o godzinie 17.

Agnieszka Masternak ma 44 lata i jest pielęgniarką w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. Św. Rafała w Czerwonej Górze. Choruje na złośliwego glejaka mózgu wielopostaciowego IV stopnia. 1 marca przeszła operację. Po zakończeniu półrocznej chemii w Polsce nie ma możliwości dalszego leczenia. Aby uchronić się przed wznowieniem choroby, potrzebne są fundusze na leczenie immunologiczne na terenie Niemiec. Immunoterapia raka to innowacyjna strategia leczenia nowotworów. Niestety nie jest refundowana i wiążę się z dużymi kosztami  w wysokości około 220 tysięcy złotych.

Pani Agnieszka jest podopieczną fundacji Pomagam.pl i Fundacji z Uśmiechem w Kielcach. Wszelką pomoc można kierować przez stronę pomagam.pl/agnieszkamasternak lub wpłacać pieniądze na numer konta: 86 1090 2040 0000 0001 1113 9744 z dopiskiem: dla Agnieszki Masternak.

ZOSTAW KOMENTARZ