Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»CIEKAWOSTKI»Jesienne porządki – jak zrobić je z sukcesem? Artykuł sponsorowany

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

CIEKAWOSTKI

Jesienne porządki – jak zrobić je z sukcesem? Artykuł sponsorowany

17 października 2018 / Tekst

Jesień zawitała do nas już jakiś czas temu, więc w większości szaf z pewnością zaszły już spore rewolucje. Letnie ubrania porzuciliśmy na rzecz tych grubszych i cieplejszych – swetrów, kardiganów i płaszczy, ale czy nasze szafy rzeczywiście wyglądają tak, jak powinny? Czy w Twojej garderobie nie ma przypadkiem rzeczy, które od dawna tam zalegają i których już prawdopodobnie nigdy nie włożysz?

 

Pamiętasz tę letnią cienką bluzeczkę, która była modna jakiś czas temu? Te szorty, które już na Ciebie nie pasują, ale nadal są w bardzo dobrym stanie? Coś, co nie ma dla Ciebie już większej wartości, dla kogoś innego może być wymarzoną perełką. Te i inne nieużywane rzeczy możesz z powodzeniem sprzedać na aukcjach internetowych i odzyskać sporo pieniędzy. Czy wiesz, że w Twojej szafie może dosłownie „zalegać” minimum kilkaset złotych.

Jeśli sprzedasz te rzeczy, możesz zarobić odpowiednią kwotę, za którą kupisz sobie coś nowego. Mało tego – takie porządki zrobisz bez konieczności wychodzenia z domu. Wystarczy wystawić swoje ubrania na portalu ogłoszeniowym a wylicytowane rzeczy wysłać kurierem. Tani kurier to bez wątpienia bardzo wygodny sposób transportu, a dodatkowo możesz z niego skorzystać nawet przy wysyłaniu zaledwie jednej paczki. Kuriera zamówisz w kilka chwil i prosto do swojego domu.

Obecnie możesz wysyłać naprawdę tanie przesyłki kurierskie krajowe, a nawet międzynarodowe. Cennik kuriera FedEx zaczyna się od niezwykle niskich stawek. Dodatkowo w usłudze FedEX Next Day, masz możliwość wysyłki paczki z gwarancją, że dotrze ona do odbiorcy następnego dnia roboczego. Sama możesz też zastrzec godzinę doręczenia paczki, dzięki czemu odbiorca może ją otrzymać już w godzinach porannych. Nadanie paczki Fedex zamówisz w kilka chwil.

Zrób jesienne porządki i ciesz się przestrzenią w szafie. Sprzedaj swoje nieużywane rzeczy i zrób miejsce na nowe, a w dodatku odzyskaj trochę pieniędzy. Wejdź na stronę https://furgonetka.pl/ i nadaj tanio przesyłkę.

ZOSTAW KOMENTARZ