Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM

CIEKAWOSTKI

Jedziesz do pracy za granicę? Zobacz, dlaczego podróż busembędzie dobrym pomysłem

poniedziałek, 14 września 2020 16:36 / Autor: Radio eM
Radio eM

Podróże po Europie stały się elementem codzienności wielu Polaków. Dotyczą nie tylko tych, którzy do Francji, Belgii czy Holandii jadą w celach turystycznych. Duże grono rodaków z państwami Europy Zachodniej wiążą sprawy zawodowe.

Od 2004 roku i otwarcia granic Polacy mogą swobodnie poruszać się po krajach należących do Unii Europejskiej. Taka sytuacja stwarza zupełnie nowe perspektywy zarabiania i rozwijania kariery. Wielu Polaków zdecydowało się z nich skorzystać. Spora grupa swoją przyszłość związała z Holandią. Ten niewielki, choć dobrze prosperujący, kraj stał się centrum sezonowych wyjazdów zarobkowych rodaków pochodzących zarówno z mniejszych, jak i większych miejscowości. Zobacz, dlaczego warto z i do kraju podróżować właśnie busem.

Po pierwsze: komfortowa i szybka podróż

Firmy zajmujące się przewozem osób swoją kadrę pracowników opierają na solidnych, doświadczonych i rzetelnych kierowcach. Od tego zależy powodzenie interesu i bezpieczeństwo pasażerów, dlatego nie można pozwolić sobie w tym względzie na żadne kompromisy. Wybierając busy Polska – Holandia (siatkę połączeń sprawdzisz za pośrednictwem serwisu iprzewozy.pl) masz pewność, że Twoja podróż przebiegnie szybko i w pełni komfortowo. Nowoczesne pojazdy, wyposażone w wygodne fotele z miękkimi siedziskami i zagłówkami oraz w pasy bezpieczeństwa umożliwiają zajęcie wygodnej pozycji nawet na dłuższych trasach.

Po drugie: dojazd pod wskazany adres (door to door)

Choć podróż samolotem jest szybsza niż przejazd busem, wiąże się z dużą niedogodnością w postaci konieczności przedostania się jeszcze do miejsca docelowego. Lotniska ulokowane są na obrzeżach dużych miast i wymagają od podróżnych zorganizowania sobie własnego transportu. Wiąże się to z wynajmowaniem kosztownych taksówek, koniecznością przewozu bagażu i przejazdem w mało dogodnej porze (nierzadko w środku nocy). Staje się to uciążliwe, niekomfortowe, a w wielu przypadkach nawet niebezpieczne. Bus do Holandii pozwala natomiast od razu dojechać pod wskazany adres. Niezależnie od tego, czy wybierasz się do dużego miasta, takiego jak Amsterdam czy Rotterdam, czy do mniejszej miejscowości (Maastricht czy Zwolle) do celu podróży dotrzesz szybko i bez zbędnych przesiadek. Z profesjonalnym przewoźnikiem dojedziesz do każdego, nawet najmniejszego województwa. Bezpiecznie dotrzesz pod każdy adres.System door to doori format przystankowy, rozwiązania bardzo wygodne dla pasażerów, pozwalają przedostać się dokładnie tam, gdzie potrzeba. Zajrzyj na stronę http://iprzewozy.pl/busy-do-holandii, aby zarezerwować termin dogodnego przejazdu.

Po trzecie: korzystna cena

Przejazd busem jest korzystniejszy również pod względem cenowym. Transport lotniczy oferuje wprawdzie zniżki, lecz dotyczą one zazwyczaj – mniej atrakcyjnych z punktu widzenia potencjalnego pasażera – terminów. Bogata oferta przewoźników autobusowych i gęsta siatka połączeń pozwalają dopasować opcje do własnych potrzeb.

 

Nowy numer!
35/2020 35/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO