Lotto extra pensja

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»CIEKAWOSTKI»Instytut Studiów Podyplomowych Andrago Centrum zainaugurował nowy rok akademicki

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl

CIEKAWOSTKI

Instytut Studiów Podyplomowych Andrago Centrum zainaugurował nowy rok akademicki

Kielce / 04 października 2019 / Tekst

W ubiegłym tygodniu w Centrum Kongresowym Targów Kielce odbyła się Uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego 2019/2020  Instytutu Studiów Podyplomowych Andrago Centrum wchodzącego w skład Konsorcjum Naukowo-Edukacyjnego oraz konferencja międzynarodowa "Nowoczesne formy przekazu wiedzy uczniom ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi".

Konferencja była skierowana do nauczycieli, psychologów, terapeutów oraz sympatyków tej tematyki. W wydarzeniu wzięło udział ponad 700 osób. Jedną z zagranicznych prelekcji wygłosiła Tracy Hendrikson reprezentująca Stany Zjednoczone, a drugą Alona Korol z Ukrainy. Polskie prelekcje przedstawiły Patrycja Poczęta oraz psycholog Katarzyna Dzwonek.

Również tradycyjnie, jak co roku, wręczone zostały przyznawane przez Konsorcjum Naukowo-Edukacyjne nagrody Wirtuoza Biznesu. Otrzymali je Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach w kategorii Edukacja, Teatr im. Stefana Żeromskiego w Kielcach w kategorii Instytucja, firma Business Horizon Sp. z o.o. w kategorii Biznes, Echo Dnia Kielce w kategorii Nagroda specjalna oraz Kielecki Klub Karate Kyokushin Koronea w kategorii Organizacja Społeczna.

ZOSTAW KOMENTARZ