Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»CIEKAWOSTKI»Gala MMA w Mniowie

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl


INFORMACJE KIELCE

Gala MMA w Mniowie

04 marca 2019 / Tekst
Gala MMA w Mniowie WLC

Gala sportów walki "WLC 6 Judgment Day" odbędzie się 9 marca w Hali Sportowej ZS im. Jana Pawła II w Mniowie. W walce wieczoru wystąpi miejscowy radny Mateusz Firek, który zmierzy się z Pawłem Kiecaną.

W ramach gali MMA zaplanowano 11 pojedynków zawodowych i półzawodowych. Organizatorem wydarzenia jest stowarzyszenie sportowe Europejskie Centrum Karate. – Wystąpią znani w Kielcach zawodnicy: Ireneusz Dachowski i Bartłomiej Czarnecki, którzy zadebiutują zawodowo w formule MMA. Zobaczymy także Michała Rogulę, który skrzyżuje rękawice z Michałem Cichoniem z  Bytomia w formule półzawodowej – wymienia Grzegorz Prokop, promotor federacji WLC.

Walką wieczoru będzie pojedynek, który stoczą miedzy sobą Mateusz Firek, miejscowy radny z Mniowa, mający na swoim koncie jeden zawodowy pojedynek i szereg sukcesów amatorskich zarówno w formule BJJ, jak i parterowej oraz Paweł Kiecana, mający za sobą pięć walk na galach zawodowych. – Publiczność może spodziewać się dobrego widowiska. Z tego co wiem mój przeciwnik, podobnie jak ja, jest dobrze przygotowany. Do pojedynku przygotowywałem się pod okiem Lecha Szabelnego, Damiana Bakalarza i Bartka Czarneckiego. Myślę, że widzowie nie zawiodą się podczas naszej walki – tłumaczy Mateusz Firek.

W Mniowie wystąpi także Kamil Bazelak, walczący dla największych organizacji w Europie jak: KSW, BAMMA, czy King of the Kings oraz Łukasz Kaśniewski i Marian Strus. – Oprócz tego zaprezentuje się szereg zawodników z całej Polski. Na gali w Mniowie szykuje się więc prawdziwe święto dla fanów sportu walki z Kielc, Mniowa i okolic, których serdecznie zapraszam na nasze wydarzenie. Kończy ono „posuchę” w tej dyscyplinie sportowej na Ziemi Świętokrzyskiej – dodaje Grzegorz Prokop.

Bilety do zakupu w dniu gali w cenie 35 złotych. Początek wydarzenia, które połączone będzie z występami muzycznymi, o godzinie 19. Honorowym patronatem objął je Piotr Wilczak, wójt Mniowa.

GalaMniów

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna