Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»CIEKAWOSTKI»Energetyczny Zator ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


INFORMACJE KIELCE

Energetyczny Zator ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Zator / 29 maja 2018 / Tekst

Energylandia w Zatorze to wyjątkowy Park Rozrywki. Walorem tego miejsca jest nie tylko piękne położenie, ale też ogrom ciekawych atrakcji. Park wypełnia atmosfera pozytywnych emocji oraz niesamowitych wrażeń spędzonych na świeżym powietrzu. Rozrywka pochłania do reszty najmłodszych, ale i dorosłych, którzy bez wątpienia mogą cofnąć się do czasu dzieciństwa. Można spędzić tu cały dzień, korzystać z rozmaitych atrakcji czy też wypoczywać i relaksować się w Water Parku.

Energylandia to najnowocześniejszy park rozrywki w Polsce, znajdziemy tu aż cztery strefy tematyczne, mega szybkie coastery oraz obejrzymy niezapomniane widowiska.Na szczególną uwagę zasługuje piękna i okazała, niczym z bajki karuzela „Sisi”, niesamowity tunel strachów, zjeżdżalnia Arctic Fun, obłędny roller coaster „Energuś” czy też intrygujące łódki „Wyspa Skarbów” oraz Atlantis. Na poszukujących mocniejszych wrażeń czeka najwyższy na świecie Speed Water Coaster, a już wkrótce największy, najszybszy Mega Coaster Hyperion.

Podczas harców goście parku nie są skazani na głodówkę, ponieważ terenie tej atrakcji znajduje się mnóstwo punktów gastronomicznych: restauracje z bogatym menu, pizzerie, bary. Ponadto można tu zakosztować dobrej kawy i lodów. Nie brakuje również wyjątkowych pamiątek oraz miłej atmosfery.

Energylandia to świetna propozycja na rodzinną zabawę, radość i emocje dla każdego, o czym możecie przekonać się na 107,9 Fm słuchając relacji z naszego pobytu z Energylandii i wygrywając bilety na rodzinne szaleństwo.

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

NA ŻYWO ul. Sienkiewicza

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna