Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»CIEKAWOSTKI»Dlaczego warto korzystać z porównywarek pożyczek? Artykuł sponsorowany

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


INFORMACJE KIELCE

Dlaczego warto korzystać z porównywarek pożyczek? Artykuł sponsorowany

10 października 2018 / Tekst

Liczba firm udzielających pożyczek stale rośnie, dlatego klienci mogą wręcz przebierać w propozycjach i to nawet wtedy, gdy ich historia kredytowa pozostawia wiele do życzenia. Ilość możliwości może jednak utrudniać wybranie dobrej oferty, dlatego coraz więcej osób korzysta z praktycznych porównywarek pożyczek. Tego typu serwisy ułatwiają wybór najlepszej pożyczki i firmy godnej zaufania.

 

Dlaczego trzeba pożyczać odpowiedzialnie?

Osób, które decydują się na zaciągnięcie pożyczki przez internet, stale przybywa. Nie ma się czemu dziwić, bo mało kto ma dość czasu, aby osobiście odwiedzać firmy pożyczkowe czy banki. Opcja zaciągnięcia pożyczki przez internet to najprostszy sposób na otrzymanie wsparcia finansowego. Jednak wybór ofert jest tak duży, że czasem trudno zdecydować się na konkretną propozycję. Wówczas pomocne będą porównywarki pożyczek, np. https://pozyczkowy-portal.pl lub https://polecampozyczke.pl, które pozwalają na łatwe porównanie ofert różnych firm pożyczkowych.

Za pomocą takiego serwisu można sprawdzić nie tylko wysokość pożyczki, ale także jej oprocentowanie i całkowity koszt. Co ważne, są tam też opinie klientów, a wśród ofert można znaleźć pożyczki za darmo, które udzielane są pierwszym klientom. Dzięki porównywarce można mieć pewność, że wybrana firma jest godna zaufania i solidna.

Jak złożyć wniosek o pożyczkę?

Dużą zaletą porównywarek jest także to, że za ich pośrednictwem można złożyć wniosek o pożyczkę przez internet. Jest to naprawdę proste i nie wymaga żadnych specjalnych umiejętności. Po wybraniu interesującej oferty należy po prostu kliknąć przycisk „złóż wniosek” i wypełnić formularz, który się otworzy. W ten sposób można zaciągnąć zarówno chwilówkę, jak i pożyczkę ratalną na dłuższy okres spłaty.

Wniosek jest rozpatrywany w danej firmie pożyczkowej, a informacja o decyzji natychmiast trafia do pożyczkobiorcy. W przypadku, gdy jest pozytywna, pieniądze bardzo szybko trafiają na konto klienta. Spłata może być rozłożona na dogodne raty – preferowany okres spłaty należy zaznaczyć w wysyłanym formularzu.

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna