Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»CIEKAWOSTKI»Centrum Helen Doron od września w Jędrzejowie! Materiał partnera

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl

bobik 750x200

CIEKAWOSTKI

Centrum Helen Doron od września w Jędrzejowie! Materiał partnera

01 września 2019 / Tekst

Już od  września  w Jędrzejowie zostanie otwarte Centrum Helen Doron.

Helen Doron English to międzynarodowa sieć szkół języka angielskiego dla dzieci i młodzieży od 3 miesiąca do 19 roku życia.  Siedziba szkoły mieści się w nowoczesnym budynku przy ulicy 11 Listopada 65/6. Dyrektor szkoły, Magdalena Nowak, to nauczyciel i lektor z kilkunastoletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą. Metoda Helen Doron proponuje naukę języka angielskiego w taki sposób, w jaki dzieci uczą się języka ojczystego. Zajęcia odbywają się w małych grupach rówieśniczych od 4 do 8 osób. Nauka nie ogranicza się tylko do zajęć - szkoła oferuje bogatą w gry, zabawy i inne aktywności platformę multimedialną, czy szereg aplikacji na tablet, laptop czy telefon.

W szkole organizowane są bezpłatne lekcje pokazowe, w których uczestniczą dzieci wraz z rodzicami. Uczniowie od 9. roku życia mogą skorzystać z bezpłatnych testów poziomujących i zapisać się na kurs dopasowany do ich indywidualnych potrzeb. Uczniowie szkoły Helen Doron Jędrzejów mogą także przygotować się do zdawania międzynarodowych egzaminów językowych Cambridge, ponieważ od 2013 szkoły te są autoryzowanymi centrami egzaminacyjnymi.

Aby zapisać się na lekcję pokazową, trzeba zadzwonić pod numer telefonu 692 782 767 lub wysłać wiadomość na Facebooku @Angielski Metodą Helen Doron Jędrzejów albo napisać maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. 

Serdecznie zapraszamy!

ZOSTAW KOMENTARZ