Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»CIEKAWOSTKI»Baw się i wygrywaj w konkursach online. Artykuł sponsorowany

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

CIEKAWOSTKI

Baw się i wygrywaj w konkursach online. Artykuł sponsorowany

29 listopada 2018 / Tekst

Konkursy są lubiane przez dzieci i dorosłych, dlatego bierze w nich udział wiele osób. Niektóre z nich wymagają wielomiesięcznych przygotowań i posiadania szczególnych talentów, natomiast w pozostałych konkursach może wziąć udział niemalże każdy, kto kupi określony produkt lub wyśle sms-a.

Gdzie szukać konkursów w Internecie?

Konkursy to świetna zabawa, dlatego szuka ich wiele osób. Na stronie e-Konkursy.info znajdzie się liczne quizy, sms-owe losowania i zawody dla osób posiadających różne talenty. Konkursy są podzielone na kategorie i podkategorie, dzięki czemu łatwiejsze jest znalezienie zabawy, w której chciałoby się wziąć udział. Dodatkowo każda z nich zawiera krótki opis, w którym wskazany jest organizator konkursu, czas trwania akcji, rodzaj i liczba gwarantowanych nagród dla zwycięzców. Co ważne, na stronie publikowane są zarówno konkursy aktualne, jak i konkursy zakończone. Kategoria, w której zmieszczone są zakończone zabawy, ułatwia sprawdzenie, czy wygrało się nagrodę.

Konkursy publikowane w Internecie są organizowane zarówno przez duże firmy i znane marki, jak i przez samorządy oraz lokalne instytucje. Do wygrania są nagrody rzeczowe, wycieczki, pobyty w hotelach, bilety na koncerty, a także pieniądze w różnego rodzaju loteriach. Wzięcie udziału w wielu quizach i zabawach jest bezpłatne lub wiąże się jedynie z kosztem wysłania sms-a.

Dlaczego warto zarejestrować się na stronie z konkursami?

Dzięki zarejestrowaniu się na stronie e-Konkursy.info, zyskuje się dostęp do forum. Konkursowe forum ułatwia dowiadywanie się o wynikach różnych zabaw, a także gromadzi użytkowników, którzy chcą wymienić się nagrodami rzeczowymi. Część forum jest dostępna nawet dla niezarejestrowanych osób, natomiast pozostałe działy mogą przeglądać jedynie osoby zarejestrowane. Dodatkowo wymaga się od nich spędzenia na forum określonego czasu i aktywności. Zarejestrowani użytkownicy mogą również korzystać z oznaczeń konkursów, dzięki którym widzą, w których zabawach wzięli udział.

Aby brać udział w zabawach organizowanych na Instagramie lub Facebooku, powinno się posiadać profil na wybranym portalu. Konkursy Social Media są kierowane wyłącznie do użytkowników mediów społecznościowych, gdyż często wymagają polubienia strony lub dodania komentarza pod wskazanych postem. Jeżeli unika się Social Media, do wyboru ma się wiele konkursów sms, plastycznych, fotograficznych oraz z nagrodami gwarantowanymi, dzięki czemu można doskonale się bawić i wygrywać wiele nagród rzeczowych lub pieniężnych.

ZOSTAW KOMENTARZ