kibicuj

Na antenie: Letnie Studio eMki
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»CIEKAWOSTKI»Basen plastikowy - 3 fakty, dzięki którym je zakupisz. Artykuł sponsorowany

Na antenie: Letnie Studio eMki
online button
online button

INFORMACJE KIELCE

Basen plastikowy - 3 fakty, dzięki którym je zakupisz. Artykuł sponsorowany

15 czerwca 2018 / Tekst

Baseny plastikowe, alternatywa dla basenów poliestrowych, wiodą prym wśród najpopularniejszych i najchętniej kupowanych basenów na rynku. Kiedyś, ceramiczne baseny lub baseny wyłożone kafelkami były synonimem luksusu, elegancji i przepychu. Dziś, w czasach ogromu pracy i zabieganych tygodni, zwracamy większa uwagę na praktyczność i zachowaną funkcyjność. Dlatego też popularność zyskują inne surowce.

Aby zrozumieć fenomen tego surowca spójrzmy na 3 poniższe fakty.

1.Łatwe montowanie, czyszczenie...

W zasadzie - łatwe wszystko. Wyobraźmy sobie sytuację, w której musimy myć jasne kafelki naszego balkonu. Albo sytuację, w której jedna z nich pęka i konieczna jest jej wymiana. Koszty rosną, a wraz z nimi rośnie nasze zaangażowanie i natłok pracy. W przypadku basenów plastikowych tego typu przypadki zminimalizowane są do zera, przez co użytkowanie ich jest łatwiejsze. Podobna sprawa tyczy się czyszczenia i pielęgnowania bieżącego.

2.Duże możliwości wyboru kształtu

W przypadku gotowych basenów plastikowych nie musimy ograniczać się do jednego, konkretnego kształtu. Obecnie na rynku, oprócz tradycyjnych prostokątów, znajdziemy np. kształt nerki, który przypomina tradycyjne oczko wodne, albo połączenie okręgu z prostokątem, dzięki czemu uzyskujemy kształt elegancki, idealny do większych posesji.

3.Funkcjonalność

Bez względu na to jakie środki i materiały zostaną użyte, efekt będzie taki sam - spędzimy w nim cudowne chwile, poświęcone zabawie, rozrywce i aktywności fizycznej. Wybór plastikowego basenu w żaden sposób nie ujmuje tych cech, a wręcz niesie za sobą dodatkowe bezpieczeństwo i komfort. Co więcej, oferty posiadają szeroki wybór wymiarów opisywanych basenów, dzięki czemu nie zamykamy sobie żadnych dróg i możliwości.

Po więcej ważnych informacji na temat basenów plastikowych zapraszamy na https://starpool.pl oraz https://gfkpool4you.de/de/

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna